Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Iphone 8?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Iphone 8?

    Аз след повече от 5 г. с 4S минах на 8 и съм доволен.
    Единствено ме притесняваше размера, но на втория ден забравих за притесненията.

    Коментар


    • #17
      От: Iphone 8?

      Още един глас за SE, все пак е по последния модел на Джобс, нагоре си е само гъзария, ноооо ти си млад, дерзай.

      ПП> Тротлинга го оправиха в рамките на 3-4 дни тихомълком, т'ва не в България де.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #18
        От: Iphone 8?

        + още един глас за SE
        Много е удобен за по гората, размера е перфектен.
        Балкан 50 MX/ Suzuki DR 125/ Honda Dominator 650/ KTM 250 SX
        Opel Frontera 2.3TD/ Lada Niva 1,7/ VW Golf MK2/ Mercedes 190D

        Коментар


        • #19
          От: Iphone 8?

          Първоначално публикуван от pavel4o_95 Преглед на мнение
          + още един глас за SE .
          + още един глас за SE
          Перфектния размер, с добра камера

          Коментар


          • #20
            От: Iphone 8?

            И цената, ценатаааа....
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #21
              От: Iphone 8?

              Цената си е съвсем нормална, 600 лв. без договор, нов от магазина.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #22
                От: Iphone 8?

                Знам бе Майсторе нали аз първи му го предложих по-нагоре в темата.Телефончето е хубаво и ако не беше микро дисплея му щях да го взема.
                Но като подхванах П10ката просто нямаше как да скоча към ябълката.Е цената беше колко 2 ама....
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • #23
                  От: Iphone 8?

                  Отскоро съм с 8-цата, 64 гигабайта. Телефонът оправда всичките ми очаквания, като цяло съм доволен. Батерията държи цял ден на тормоз, ако не го ръчкам, държи и по два дена.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #24
                    От: Iphone 8?

                    Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                    Отскоро съм с 8-цата, 64 гигабайта. Телефонът оправда всичките ми очаквания, като цяло съм доволен. Батерията държи цял ден на тормоз, ако не го ръчкам, държи и по два дена.
                    Да не пускам нова тема,ще пиша тук.Дъщеря ми има I7.Счупи дисплея,сменихме го.Преди около месец пак го счупи,и батерията бързо падала.Та ще купуваме нов.Въпроса ми е iPhone X или iPhone XR?За другите букви след Х нема паре.
                    Дизелов Jeep, не е Jeep.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Iphone 8?

                      Да анаеш само че дисплейте на тия двата са няколко пъти по скъпи от на 7.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • #26
                        Iphone 8?

                        За такваз дъщеря само някой Хуявей


                        Аз на мойте докато чупят купувам най йовтините андроиди

                        Как аз мога да ползвам Айфона си по 3-4 години хем се ползва и за работа а те всеки месец да ми чупят я дисплей я нещо друго...
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Iphone 8?

                          Те и на Хуйвей им искат същите пари.

                          По темата. Х е с по-добър дисплей и камера, за сметка на малко по-слаб процесор.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Iphone 8?

                            Какъвто и телефон да избереш, масово тинейджърите си държат телефоните в задния си джоб, като много често забравят да го извадят като тръгват да сядат, отделно безброй пъти го изпускат по ред заблеяни причини, задължително купи удароустойчив кейс ще предпази тела с едни сигурни 50% в повече, ама оригинален и от читава марка, не реплика:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123.jpg
Прегледи:1
Размер:69.3 КБ
ID:5817595

                            Коментар


                            • #29
                              От: Iphone 8?

                              Това е за момичета ли?
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Iphone 8?

                                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                                Какъвто и телефон да избереш, масово тинейджърите си държат телефоните в задния си джоб, като много често забравят да го извадят като тръгват да сядат, отделно безброй пъти го изпускат по ред заблеяни причини, задължително купи удароустойчив кейс ще предпази тела с едни сигурни 50% в повече, ама оригинален и от читава марка, не реплика:

                                [ATTACH=CONFIG]992287[/ATTACH]
                                Това нещо тежи 3-пъти теглото на телефона и 2-пъти обема му


                                Ако трябва да нося таквoз нещо по добре да имам нокиа с фенерче а не смартфон
                                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                                VW Golf VI variant
                                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X