Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Iphone 8?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ak101
    отговори
    От: Iphone 8?

    Това, че тестовата бройка е забил нищо не значи.
    Всички телефони имат стъкло. Като толкова искаш да го пазиш, му взимаш един як кейс и си свиркаш.

    Остави коментар:


  • slatanic
    отговори
    От: Iphone 8?

    А иначе винаги можеш да си вземеш айфон СЕ на добра цена и да си свиркаш.И без това си свикнал с размера на телефона.

    Остави коментар:


  • Еделвайс
    отговори
    От: Iphone 8?

    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
    "Нещо, което работи, не се пипа!"

    Нещото е спряло да работи....!
    Работи, но батерията държи половин ден и след последния ъпдейт наскоро, видимо почна да лагва, като отворя например вайбъра, минават 3 секунди докато я зареди, това окончателно ме накара да си взема нов смартфон.


    Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
    Не е ли прекалено голям?

    За мен ме устройва напълно, в технополис имат изкаран работещ модел за тест, отиди виж го, пипни го, цъкай из приложенията му и сам ще направиш своя избор

    Остави коментар:


  • disko04
    отговори
    От: Iphone 8?

    Ако горе-долу си доволен от него смени му батерията за 20/30 лева, с по доброто китайче и си гледай другите нужди. Стават, не са чак толкова зле.

    Остави коментар:


  • Райковски
    отговори
    От: Iphone 8?

    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
    "Нещо, което работи, не се пипа!"

    Нещото е спряло да работи....!
    Тя петицата работи, ама забива и батерията държи, колкото да ида до магазина за хляб.

    Остави коментар:


  • disko04
    отговори
    От: Iphone 8?

    "Нещо, което работи, не се пипа!"

    Нещото е спряло да работи....!

    Остави коментар:


  • Райковски
    отговори
    От: Iphone 8?

    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
    И аз като теб допреди седмица се чудех какъв нов смартфон да си взема, като след дългогодишно ползване на айфон 5s, но вече остаря, бях сигурен че ще избера пак айфон, но след като нищо не ми хареса от моделите им и че разбрах за кофти позиция от епъл спрямо старите им модели..., влюбих се в Note 8, великолепен избор за мен, още не мога да му се нарадвам.

    Весело изкарване на Новата година
    Не е ли прекалено голям?

    Остави коментар:


  • Еделвайс
    отговори
    От: Iphone 8?

    И аз като теб допреди седмица се чудех какъв нов смартфон да си взема, като след дългогодишно ползване на айфон 5s, но вече остаря, бях сигурен че ще избера пак айфон, но след като нищо не ми хареса от моделите им и че разбрах за кофти позиция от епъл спрямо старите им модели..., влюбих се в Note 8, великолепен избор за мен, още не мога да му се нарадвам.

    Весело изкарване на Новата година

    Остави коментар:


  • Райковски
    започна тема Iphone 8?

    Iphone 8?

    Петицата вече започва да издава багажа и ще трябва да се купува нов телефон. Със сигурност ще е на apple и мисля да е 8. Гледам ревюта, има доста положителни и отрицателни мнения. Имам двама приятели с 8 и са много доволни, но миналата седмица в мола взех един тестов и с отварянето на галерията заби, ама както си пише по книгите. След 2,3 минути се оправи и работеше, но не както очаквах. Та много взех да се замислям. Притеснява ме и това, че са доста крехки, целият е стъкло и едно падане с колелото или със ските, би било фатално.
    Бих искал да чуя мнение и на някои от вас, които имат такъв телефон. В краен случай бих си взел 7. 10, по известен като Х- никога.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X