Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помогнете за смартфон HTC-SensationZ710e

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помогнете за смартфон HTC-SensationZ710e

    Здравейте!На скоро го купих , втора ръка HTC-SensationZ710e от колега тук , но до сега не съм имал такъв проблем със смартфон. Освен няколкото други пренебрежими проблемчета най важния е , че когато го включа през кабела към компа ми показва само микро С.Д.картата памет и съдържанието в нея а самия телефон го няма. Търсих драйвери , инсталирах няколко , но нищо. При включването към компа на тел. ми имам съобщение с надпис ,,Дисково устройство,, отварям го и най отгоре имам две възможности ,,Само зареждане и ,,Дисково устройства,,. По долу имам още три възможности ,,НТС Sync,, , ,,Връзка с интернет през USB,, и ,,Интернет транзит,,.
    Проблема е , че мога да отворя само ,,Дисково устройство,,/микро С.Д. картата памет/ , а не намирам телефона и неговата памет със файловете вътре. Една седмица се занимавам с него и омразата ми към НТС то взе да надделява. Кажете драйвер ли иска и от къде точно същия или е въпрос на опция в самия телефон. Другия проблем е , че в телефона не намирам опция за преместване на файлове от телефонната памет към микро С.Д. карата
    П.п. Искам да инсталирам IGO Primo , a нея и дават да се инсталира първо на смата телефонна памет и след това да се премести на микро С.Д.картата. Дано някой напише решение , че вече се отвратих от него.Поздрави!
    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

  • #2
    От: Помогнете за смартфон HTC-SensationZ710e

    Кой вин ползващ?
    Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
    ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

    Коментар


    • #3
      От: Помогнете за смартфон HTC-SensationZ710e

      Кабела не ти е читав.
      На мене ми показва същото с един кабел. НТС 830
      Последно редактирано от Георги Крумов; 14-12-17, 20:31.

      Коментар


      • #4
        От: Помогнете за смартфон HTC-SensationZ710e

        Не е от кабела - ако е от него няма да вижда нищо. Не е и от "лошите" HTC - имал съм 4, купувани нови - никакви проблеми.
        Сигурно ли е, че има допълнителна карта? Да не е телефона, това което виждаш?
        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • #5
          От: Помогнете за смартфон HTC-SensationZ710e

          Трябва да имаш инсталирана на компа "HTC sync manager"

          Коментар


          • #6
            От: Помогнете за смартфон HTC-SensationZ710e

            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
            Трябва да имаш инсталирана на компа "HTC sync manager"
            Да и преди я инсталирах , но вътре намирам само 7 папки. ,,Музика,, ,,Галерия,, ,,Календар,, ,,Хора,, ,,Отметки,, ,,Документи,, ,,Location,,. Програмите и други файлове никакви ги няма.
            Ако знаете кажете как да преместя програма от телефона в С.Д. картата?
            Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

            Коментар


            • #7
              От: Помогнете за смартфон HTC-SensationZ710e

              Почти съм сигурен , че не е от телефона . На мен с други марки телефони постоянно ми дава подобни проблеми , имаше нещо което трябваше да се направи..., но обикновенно ми писва и не се занимавам повече , защото не ми е било приоритет. Та така , търси причината другаде според мен.
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                Не е от кабела - ако е от него няма да вижда нищо. Не е и от "лошите" HTC - имал съм 4, купувани нови - никакви проблеми.
                Сигурно ли е, че има допълнителна карта? Да не е телефона, това което виждаш?
                Да сигурно е , имам С.Д. карта и нея я познава , вижда се и файловете в нея също се виждат , но в телефона дори и чрез програмата ,,НТС SYNC MANAGER,, програми и др. файлове не се виждат.

                Първоначално публикуван от ognqn Преглед на мнение
                Кой вин ползващ?
                Вин 7
                Последно редактирано от Preslav Peychev; 17-12-17, 12:07.
                Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                Коментар


                • #9
                  От: Помогнете за смартфон HTC-SensationZ710e

                  Програми от вътрешна на външна памет не се местят чрез PC или лаптоп, а през самата слушалка.
                  Всъщност някой производители даже не дават да виждаш вътрешната памет , освен снимки и музика.
                  Ябълката също. ХаТе Це просто ги пунтират.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помогнете за смартфон HTC-SensationZ710e

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    Програми от вътрешна на външна памет не се местят чрез PC или лаптоп, а през самата слушалка.
                    Всъщност някой производители даже не дават да виждаш вътрешната памет , освен снимки и музика.
                    Ябълката също. ХаТе Це просто ги пунтират.
                    Ок , не се местят чрез РС , но и от самия телефон не може . Надписа ,,Премести на С.Д. картата,, е блед и неактивен , можеш само да спираш , деактивираш , а тези които сме инсталирали само тях можем да деинсталираме.. Какво може да се направи за да стане активен ? Би ли пояснил как през самата слушалка?
                    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помогнете за смартфон HTC-SensationZ710e

                      Ясене ти уж ги знаеш тези неща , дай някой жокер.
                      Последно редактирано от traper2504; 15-12-17, 13:13.
                      Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помогнете за смартфон HTC-SensationZ710e

                        Пробвай да смениш типа на USB връзката, примерно на MTP ...
                        LR Disco II, Td5

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помогнете за смартфон HTC-SensationZ710e

                          Нещо не разбирам ,,МТР,,?
                          Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помогнете за смартфон HTC-SensationZ710e

                            ами в настройките някъде трябва да има нещо като "връзка с PC" и после "тип на USB връзката" (Charge only, Camera, Tethering, Media sync и т.н) ...
                            LR Disco II, Td5

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помогнете за смартфон HTC-SensationZ710e

                              Има да , например. ,,Настройки,, след това ,,Свързване с комп.,, , отваряме и имаме две възможности. ,,Тип на връзката по подразбиране/дисково устройство/ и другата възможност е ,,Питай ме,,/Питай ме за типа на USB връзката , когато свържа телефона си с компютър/.
                              Аз съм сложил отметка на втората възможност , но и това не помага за да се видят програмите в самата памет на тела.
                              Иначе , като го свържа с компа горе ми дава съобщение ,,Дисково устройство,,. Когато го отворя най отгоре има две опции. ,,Само зареждане,, и Дисково устройство,,. По долу има още три опции. ,,НТС Sinc,, ,,Връзка с интернет през USB,, И ,,Интернет транзит,,. Та каквото от тези опции да избера програмите в телефонната памет не се виждат. Дето казва колегата по горе може това да е умишлено направено на тези марки смартфони.
                              Последно редактирано от traper2504; 15-12-17, 19:09.
                              Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X