Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на смарт часовник?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на смарт часовник?

    Ей така ми хрумна дали да не взема на жената една такава джаджа ?!?

    Аз все още гледам да съм с възможно по-компактен умен телефон който се събира в джоба. Ама жената е с по-големите, та в повечето случай е метнат нЕкъде (дали на работа или вкъщи)
    Нямам на идея как работят и как се синхронизират тези часовници, ама примерно идеята е че може през него да разбереш че те търсят по телефона, да отговориш на обаждане или да видиш някакъв контакт ... абе имат май доста допълнителни неща.
    Нещо от сорта на 50-100лв струва ли си?
    Някой/и ако има някакви отзиви за дадена марка модел, ще съм благодарен да знам към какво да се насоча.
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

  • #2
    От: Избор на смарт часовник?

    https://smartwatch.bg/smartwatches-all

    Имах Pebble,и бях доволен особенно когато си забравя телефона някаде и като измина 25-30 метра часовника почваше да вибрира.
    Губеше връзката с телефона,сега имам еипал часовник доста по добър но тази функция я няма и ми липсва.
    Но за стотина лева трудна работа,има и такива но ............
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • #3
      От: Избор на смарт часовник?

      Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
      https://smartwatch.bg/smartwatches-all

      Имах Pebble,и бях доволен особенно когато си забравя телефона някаде и като измина 25-30 метра часовника почваше да вибрира.
      Губеше връзката с телефона,сега имам еипал часовник доста по добър но тази функция я няма и ми липсва.
      Но за стотина лева трудна работа,има и такива но ............
      Да ама Айоуча ти следи сърцето, улавя прединфарктно състояние и те праща на доктор
      Неползващите получават директно инфарkт
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #4
        От: Избор на смарт часовник?

        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
        Да ама Айоуча ти следи сърцето, улавя прединфарктно състояние и те праща на доктор
        Неползващите получават директно инфарkт
        Е,спор няма но и цената е на колкото три пебъла.
        Honda CRF 250 X
        Touareg 3.0 TDI

        Коментар


        • #5
          От: Избор на смарт часовник?

          Виж Xiaomi Amazfit. И съответно новия BIP.

          Коментар


          • #6
            От: Избор на смарт часовник?

            Не ми се хвърля в някакви цифри, че жената по принцип часовник не носи, е някакви гривнички - да, та не съм сигурен колко ще го носи това.
            Гледам и разни умни гривни има, стига да намеря време, може да поразгледам кое к'во прави
            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

            Коментар


            • #7
              От: Избор на смарт часовник?

              Вземи и Xiaomi Mi band 2. Вече съм купил 2 и се ползват и се радват от жени. Следят се крачки, сънища, пълно шоу. В олх - под 50лв. Супер връзка с телефон и много приятно неангажиращо изглежда. Успех.

              Коментар


              • #8
                От: Избор на смарт часовник?

                Аз вчера точно нея гледах и четох описанието, изглежда добре

                Благодарско
                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X