Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешен избор на таблет за подарък на дете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спешен избор на таблет за подарък на дете

    Ситуацията е ясна.Подарък за малката която е на 6 за коледа.
    Бюджет 300 400лв.Ако може и има време за доставка може и поръчка.
    Ако не от тук на лизинг.
    Имала и преди ама на стария му се прецака входа за зареждане.
    Помагайте!
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

  • #2
    От: Спешен избор на таблет за подарък на дете

    Този от който ръчкам сега е доста добър ...Lenovo Yoga
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      От: Спешен избор на таблет за подарък на дете

      Вземи и магнитен кабел за зареждане, защото и на новия ще му се прецака входа рано или късно

      Коментар


      • #4
        От: Спешен избор на таблет за подарък на дете

        Здравейте, и аз препоръчвам лоново йога. Имаме два такива В6000 и сме доволни, батерията е нестандартна и трябва от ибея да се търси. За нормално сърфиране и гледане на филми са просто перфектни, разбира се по добре е да е по големия В 8000 .

        Коментар


        • #5
          От: Спешен избор на таблет за подарък на дете

          В къщи 6 годишния юнак върти едно Леново А10 от една година и още нищо по него не е успял да счупи
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            От: Спешен избор на таблет за подарък на дете

            Голяма реклама на леново се е Завъртяла
            И аз мога да препоръчам tab 3 на леново. Вземаи според бюджета и големината която ти трябва...
            Иначе порта е сменя, ако само това му е проблема...

            Коментар


            • #7
              От: Спешен избор на таблет за подарък на дете

              Лично аз имам наблюдения над Asus Zenpad-овете - приятни са като изработка, на този етап не можеш да очакваш сериозни updat-и за Андроида им, но все още всичко върви на този, който аз имам възможност да гледам от време на време. 10 инча са малко в повече за дете - става неудобен за държане в ръце, когато лежиш, но седмицата ще е точно. Цените варират според това кой модел ти допада повече, но горе-долу са подобни, като характеристики. Нищо особено - стават предимно за Youtube и фейсбук. Процесорите в общия случай са разни MediaTek неща на около 1 - 1.5 гигахерца и 2-3 гига РАМ. Мисля, че всички имат опция за SD карта, но без помощ няма как да инсталираш нищо на нея! Само снимки и музика.

              Коментар


              • #8
                От: Спешен избор на таблет за подарък на дете

                5 стинки.
                99,5% от всички детски таблети страдат от счупени дисплеи. Тоя на Златев е някакъв уникат, явно (юнака, не таблета). Като си избереш модел, чукни в ебея и виж колко струва пущината точно за този модел.
                При мен имам от година и половина един супер-дупер Окта Коре, ала- бала... който стои в шкафа, просто защото няма да дам 150 долара за това стъкълце. Имам и друг, на който два пъти съм му сменял лично екранчето срещу 25 долара и в момента си е в цветущо здраве.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #9
                  От: Спешен избор на таблет за подарък на дете

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  5 стинки.
                  99,5% от всички детски таблети страдат от счупени дисплеи. Тоя на Златев е някакъв уникат, явно (юнака, не таблета). Като си избереш модел, чукни в ебея и виж колко струва пущината точно за този модел.
                  При мен имам от година и половина един супер-дупер Окта Коре, ала- бала... който стои в шкафа, просто защото няма да дам 150 долара за това стъкълце. Имам и друг, на който два пъти съм му сменял лично екранчето срещу 25 долара и в момента си е в цветущо здраве.
                  Има сравнително евтини протектори както за екрана, така и за самия таблет/телефон.
                  Първото нещо което правя след като си взема нов тел или таблет е да му сложа протектор...
                  Последно редактирано от Glow; 17-11-17, 16:22.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Спешен избор на таблет за подарък на дете

                    Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                    Има сравнително евтини протектори както за екра, така и за самия таблет/телефон.
                    Първото нещо което правя след като си взема нов тел или таблет е да му сложа протектор...
                    И аз.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Спешен избор на таблет за подарък на дете

                      Моя скромен опит с вече тийнейджъри на 15 и 17 откакто бяха на 5 и 7 казва следното:
                      1. Купува се най евтиното възможно устройство било то телефон или таблет.
                      2. Задължително се оборудва с максималните защити на дисплея и на цялото устройство.
                      3. Обяснява се на детето че ако го счупи преди да мине 1 година няма да има ново

                      По този начин успявах да задържа употреба по средно 5-6 месеца на устройство
                      Е може и мойте да са много палави и палачорести не знам.
                      Проблема не е минал нищо че са големи вече - постоянно счупени дисплеи и оправдания ама този съученик ми го взе и го хвърли и т.н.
                      Устройства от типа супер дупер здрави противо ударни и тем подобни не оцеляват по дълго само дето са по скъпи.

                      Ако се забрани устройството да излиза от къщи има по голям живот.
                      Land Rover Discovery II, V8 4.0
                      VW Golf VI variant
                      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Спешен избор на таблет за подарък на дете

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        И аз.
                        Странно как сте счупили дисплея. Говоря за протектор тип тефтер, които покрива и дисплеят + фолиото отдолу...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Спешен избор на таблет за подарък на дете

                          Чупят се, МНОГО, в детски ръце.

                          Или вземи нещо мн. евтино, или например M.T.T.

                          Големият ми син не може да го счупи вече две години, а предишния му издържа около 3 месеца.
                          Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                          „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                          LZ1EMS

                          Коментар


                          • #14
                            От: Спешен избор на таблет за подарък на дете

                            Моите ползват от 1 година Amazon. Пак за Коледа ги получиха. Никакви оплаквания.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Спешен избор на таблет за подарък на дете

                              Да споделя и аз моят опит - имам вече 3 броя Lenovo Yoga Tab 3 - един 10-инчов и два 8-инчови.

                              Дъщеря ми е на 7 години и ползва един от малките вече повече от година. Няма никакви проблеми с него. Аз също ползвам такъв за полева работа (картирам пещери с него). Комбиниран с калъф на Armor-X се представя много прилично - досега не съм имал проблеми.

                              Огромен плюс (поне за мен) е технологията AnyPen, т.е. можеш да пишеш по него с всичко - най-удобно е с молив. Малката рисува постоянно.

                              И на трите съм залепил усилени протектори за екраните, които струваха по около 20 лв парчето. Определено помагат - дъщеря ми все още не е успяла да счупи екрана въпреки няколко изтървания.

                              Предимства:
                              1. Качествена изработка
                              2. Батерията държи доста
                              3. AnyPen - можеш да пишеш с почти всичко и няма нужда от специална писалка
                              4. Има стойка и може да стои прав
                              5. Root-ва се лесно

                              Недостатъци:
                              1. Нестандартната форма заради по-голямата батерия - на мен не ми пречи, но има хора, които се оплакват
                              2. Андроидът на Леново не е от най-читавите - ако закачиш повечко приложения, особено некадърно написани детски игри има склонност да лаг-ва. Решава се с фабрични настройки :-)
                              3. Последната версия на Андроид за него е 6.01 и не се очаква обновяване - Леново официално му спряха поддръжката. Има някаква група ентусиасти, които се опитват да му подкарат LineageOS, но засега безуспешно.

                              Според мен за бюджетен таблет си е много добро решение. Бих ти препоръчал 8-инчовия вариант, като за 6-годишна госпожица :-)
                              "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X