Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

    https://play.google.com/store/apps/d...m.dailyroads.v
    https://play.google.com/store/apps/d....camonroad.app
    https://play.google.com/store/apps/d...an.prime&hl=bg
    Има и много още. Гугъл си ги предлага в дясно.

    Има нарочна тема, но да не цапам в търговския форум! Все по-често се коментират злоупотреби от страна на КАТ-аджиите. Камерите помагат в такива случаи, пък и не само. При ПТП е безценно.
    Не съм тествал линковете горе, преди малко ми щукна идеята и то някой се сетил много преди мен.

  • #2
    От: Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

    За инцидентно използване вършат работа. Лично изпробвани няколко. За основна камера не.
    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

    Коментар


    • #3
      От: Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

      Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
      За инцидентно използване вършат работа. Лично изпробвани няколко. За основна камера не.
      Какво не му достига?

      Коментар


      • #4
        От: Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

        Батерия на първо място .
        Ако си ползваш телефона и като "Телефон" - ще бърка нещата.
        В точно този момент когато е по "предназначение" стават "онези" неща.
        Друг е въпроса за ресурса на устройството и т.н.

        Отделно дето като видят регистратора , проверяващите вече имат едно на ум .
        С телефон на стойката - може и глоба да отнесеш , ако нямаш ху_й в ухото.
        Патил съм , затова говоря.

        Софтуера си е за тийнеджъри , дето вече умират от скука , докато тате и мама ги водят на поредната ваканция в Гърция.

        Коментар


        • #5
          От: Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

          Липсва му широк ъгъл. И удобство на ползване. Има работещи регистратори за по 60-80 лв, които правят използването на телефона освен непрактично и ненужно. Ако всеки път като седна в колата трябва да слагам телефона на стойка, да му включвам захранване, да му пускам програмката за запис - просто не ми се връзва. И по закона на Мърфи - един път ще те домързи и точно тогава ще ти потрябва.

          До колкото знам все още не може да се използва като доказателствен материал в съда, но може и да греша.

          Коментар


          • #6
            От: Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

            Батерия на първо място .
            Естествено, че зарядното в запалката, както ползвам и навигацията.

            Ако си ползваш телефона и като "Телефон" - ще бърка нещата.
            Е, там вече с handsfree.

            В точно този момент когато е по "предназначение" стават "онези" неща.
            Aз лично не говоря много.

            Друг е въпроса за ресурса на устройството и т.н.
            Това също не го разбрах. Би трябвало да може да записва на външна флашка. Единствено тя се износва от презаписи.

            Отделно дето като видят регистратора , проверяващите вече имат едно на ум .
            С телефон на стойката - може и глоба да отнесеш , ако нямаш ху_й в ухото.
            Патил съм , затова говоря.
            Глоба, че телефонът ми е на стойката??? Правилникът забранява говорене, и то само ако ти заема едната ръка.

            Софтуера си е за тийнеджъри , дето вече умират от скука , докато тате и мама ги водят на поредната ваканция в Гърция.
            И това не разбрах.


            Ако всеки път като седна в колата трябва да слагам телефона на стойка, да му включвам захранване, да му пускам програмката за запис - просто не ми се връзва.
            То и камерата да оставиш и на другия ден ще я няма.

            Коментар


            • #7
              От: Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

              Пробвай , ей така за емоцията .
              Ще се убедиш сам .
              Нищо лично .
              Личен опит.
              Със здраве.

              Коментар


              • #8
                От: Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

                В момента нямам стабилен доход, и това ми е единственото решение. По-добре от нищо.

                Коментар


                • #9
                  От: Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

                  Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                  В момента нямам стабилен доход, и това ми е единственото решение. По-добре от нищо.
                  Извинявай не те разбрах.
                  Решение ли търсиш или заем.
                  По добре от нищо е голямо НИЩО.
                  Ако системата е предназначена да опази нещоструващо си за едни пари - сметката е една .

                  Ако ще си правим експерименти от типа : "какво може да понесе МОЯ андроид" - влизаш в друга схема където няма правилен отговор.
                  Съвременния телефон може да прави много неща .
                  Даже може и да не е телефон. Избора е свободен.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

                    Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                    Батерия на първо място .
                    Ако си ползваш телефона и като "Телефон" - ще бърка нещата.
                    В точно този момент когато е по "предназначение" стават "онези" неща.
                    Друг е въпроса за ресурса на устройството и т.н.

                    Отделно дето като видят регистратора , проверяващите вече имат едно на ум .
                    С телефон на стойката - може и глоба да отнесеш , ако нямаш ху_й в ухото.
                    Патил съм , затова говоря.

                    ...
                    Това с батерията е измислен "проблем". Второто също не е пречка. Има си приложения, които чудесно си работят във фонов режим. Глоба за телефон на стойка може, ама друг път.
                    Да не говорим, че в ролята на видеорегистратор може да влезе стар телефон или таблет, който да се използва едновременно и за навигация.

                    В същност, най-сериозният аргумент против е това:

                    Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                    ... Ако всеки път като седна в колата трябва да слагам телефона на стойка, да му включвам захранване, да му пускам програмката за запис - просто не ми се връзва. И по закона на Мърфи - един път ще те домързи и точно тогава ще ти потрябва. ...
                    Наистина е неудобно, особено при градско каране на къси разстояния, с чести прекъсвания на пътуването.

                    Отделен въпрос е колко време ще оцелее в градската джунгла един постоянно монтиран видеорегистратор ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

                      Използвах си стария телефон като регистратор с daily roads в продължение на 3 години. Слагането на стойката и поставянето на кабела за зарядно отнемаха 5 секунди. Програмата стартира и спира сама при наличие и отсъствие на захранване. Телефона беше без сим и се ползваше само за това и за игри. Наложи се да му сменя картата памет веднъж, не знам по каква причина. Телефона не се повреди по никакъв начин. Качеството на записите си беше FHD/30fps.


                      42

                      Коментар


                      • #12
                        От: Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        ...
                        В същност, най-сериозният аргумент против е това:
                        Наистина е неудобно, особено при градско каране на къси разстояния, с чести прекъсвания на пътуването.
                        Отделен въпрос е колко време ще оцелее в градската джунгла един постоянно монтиран видеорегистратор ...
                        Сега се замислям да изкормя камерата на стар телефон, и да седи постоянно зад огледалото. Т.е. да не се вижда. Телефонът нейде под таблото. Ама пък и Мильовците с фуражка няма да го виждат, и кел файда. И фабричен регистратор да е - пак ще трябва да го смъквам постоянно. Като вмъкна, че постоянно пътувам с GPS, и там същата процедура, и става дявол на магаре.
                        То да се чудиш от крадци ли да се вардиш по напред, от полицията ли...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

                          Има огледала за обратно виждане с камера, които не се виждат от крадците, а на полицаите можеш да им заостриш вниманието при желание от твоя страна!
                          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                          Стефан Арзатов

                          Коментар


                          • #14
                            От: Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

                            Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                            Има огледала за обратно виждане с камера, които не се виждат от крадците, а на полицаите можеш да им заостриш вниманието при желание от твоя страна!
                            В момента съм с такова. Снима много по-широко като ъгъл но качеството на записа е по-кофти от това на телефона. Плюс е това, че има камера за задно виждане, монтирана на номера и помага много при паркиране. Ако искаш такова, с отлично качество, гпс, андроид с БТ и т.н. отиваш към едни 150 долара от китайците.
                            Все още ползвам телефона когато пътувам на по-дълъг път т.к. едновременно с регистратора, ползвам навигация и музикалния му плеър.
                            42

                            Коментар


                            • #15
                              От: Безплатен видеорегистратор от телефон. Софтуер за Андроид.

                              Пробвал съм DailyRoads на HTC one M8 и LG G6.
                              Работи, качеството е добро. Не съм имал проблем с ресурсите , но не бих го закачал за 5-те километра до работа сутрин.
                              Бях си харесал това "Junsun 7" FHD 1080P GPS Navigation Car DVR w/ Dual Lens (EU Map)" (95$ е само) - заради камерата за заден ход, но нещо не виждам голям смисъл в DVR-а още, навигацията използвам рядко и не ми е ясно огледалото доколко е използваемо изобщо.
                              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X