Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си върна IOS 7 на Iphone?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да си върна IOS 7 на Iphone?

    От 2015 година имам Iphone 5s 32gb. Направих грешката да го ъпдейтна с IOS 11 и сега е огромна мъка. Опасно е за телефона, защото може да изкара човек от нерви и да бъде разбит в някоя стена- бавен е и забива, ама много. Опитах да си върна заводските настройки, искаше ми някакъв restriction code, цъкнах че съм го забравил, появи се отхапаната ябълка, зарежда 15 минути, след което телефонът отново си беше с всички приложения, със същия софтуер, но без снимки и контакти. Някой знае ли какво трябва да направя, че да си върна IOS 7?
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

  • #2
    От: Как да си върна IOS 7 на Iphone?

    Няма начин за връщане.

    Твоята мъка по едно време се облекчаваше с пълен рестор през itunes...

    Коментар


    • #3
      От: Как да си върна IOS 7 на Iphone?

      Добре дошъл в света на Apple.

      Коментар


      • #4
        От: Как да си върна IOS 7 на Iphone?

        Има начин, но е врътня. Цялата информация я има в нета, порови в англоезичните търсачки. Веднъж бях намерил рецептата без особено усилие, но не помня вече къде.
        Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

        TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

        Коментар


        • #5
          От: Как да си върна IOS 7 на Iphone?

          То има начин за безсмъртие, вечна блаженност и световен мир. Само малко трябва да се порови в англоезичните търсачки. Аз го бях намерил някъде, ама не помня вече къде.

          Коментар


          • #6
            От: Как да си върна IOS 7 на Iphone?

            Пиши на Апъл, чак толкова зле не може да е .
            При мен има лаг , ама чак да ме нерви не. Имаше проблем с камерата в началото ама след рестартирането се оправи.
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #7
              От: Как да си върна IOS 7 на Iphone?

              Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
              От 2015 година имам Iphone 5s 32gb. Направих грешката да го ъпдейтна с IOS 11 и сега е огромна мъка. Опасно е за телефона, защото може да изкара човек от нерви и да бъде разбит в някоя стена- бавен е и забива, ама много. Опитах да си върна заводските настройки, искаше ми някакъв restriction code, цъкнах че съм го забравил, появи се отхапаната ябълка, зарежда 15 минути, след което телефонът отново си беше с всички приложения, със същия софтуер, но без снимки и контакти. Някой знае ли какво трябва да направя, че да си върна IOS 7?
              Радо, според мен имаш някакъв друг проблем, аз съм с iPhone 5s 16 GB, с IOS 11.0.1 съм и всичко си му работи нормално и всички приложения се отварят с нормална скорост като я сравнявам с 8 цата и десетката, ето тук съм писал: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=221478

              п.с. Няма начин да си върнеш 7-цата, можеш да се върнеш на 10-ката, но няма да има особен смисъл според мен. Направи си чиста инсталация на 11-ката чрез айтюнса и според мен ще се оправят забиванията от които се оплакваш. Нали не ти е джейлнат тела?
              Последно редактирано от Еделвайс; 28-09-17, 19:55. Причина: Допълване инфо

              Коментар


              • #8
                От: Как да си върна IOS 7 на Iphone?

                Изчистих си кеша, сега като нямам снимки и приложения, върви по-добре, ама пак си е тромав. С 10-ката пак беше бавен. Най-добре си вървеше с 8, най-зле с 9.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #9
                  От: Как да си върна IOS 7 на Iphone?

                  Тая вечер питах един приятел който разбира от Айфони. Ама като не знам как е точно с айфона ще цитирам по памет. Теглиш си старата версия от магазина и я слагаш на компютъра. После като закачиш телефона към компютъра прилагаш старата версия като задържаш и при отварянето Shift.
                  Каза, че и при него е имало проблеми, но след последните ъпдейти вече почти всичко било наред.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Как да си върна IOS 7 на Iphone?

                    По принцип, Епъл не подписва за флашване стари версии с много малки излкючения в преходни периоди за кратко. Така че не мисля това да сработи. Та както тук се спомена, добре дошли в света на Епъл. Те и Самсунг взеха да вкарват такива практики, но значително по ограничено.
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Как да си върна IOS 7 на Iphone?

                      Ех, с това подписване ти уби ентусиазма на пишман-помагачите. Ще се опитам да го обясня малко по-популярно, а дано спрат глупостите.

                      Всяко флашване (промяна на софтуера, фърмуера, бейзбанда и т.н) на ios устройство става с индивидуално одобрение (подписване) "на живо" от сървър на епъл. Ако няма връзка със сървърите им - флашването не може да се осъществи. Към даден момент епъл одобряват само силно ограничен брои от версии, които могат да бъдат флашвани. Засега не е известен метод за флашване без въпросното одобрение. Имаше време, когато с известна предварителна подгововка (запазване на едни там ключове) беше възможно да се връщат версии, но това време отлетя преди някъде петилетка.

                      Всичко това е динамично и е възможно да се промени всеки един момент, но моля ви, ако имате такава информация я споделяйте с нужната конкретика, а именно конкретни линкове към източници с такав информация.

                      Постове #4 и #9 са просто обидни към останалите участници в този форум и най-вече към питащия.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Как да си върна IOS 7 на Iphone?

                        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                        Те и Самсунг взеха да вкарват такива практики, но значително по ограничено.
                        Да се поясня само, при Самсунг, разрешение за флаш от сървър чрез PC и ODIN не се иска за щастие (поне за сега) но в някои случай (и модели телефони) е забранено връщането на по стара версия след минал ъпдейт на по-висока. Така че както и при Епъл трябва да се внимава с искането на телефона за ъпдейти.
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Как да си върна IOS 7 на Iphone?

                          Благодаря ви. Значи няма начин.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          0878 23 58 34- Радо

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X