Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прехвърляне контактите от телефона в компютъра и преобразуването им във vCard file !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Прехвърляне контактите от телефона в компютъра и преобразуването им във vCard fil

    Както го споменах по-горе в темата си тази идея я срещнах във един американски форум,
    /където е описана тази операция/ за да могат телефоните номера във vCard file
    /където не са подредени и са в суров вид/ да се подредят нормално в списък !
    Така файла vCard се трансформира във vCard file list.
    Ако имате по-добра идея от тази за подобно трансформиране на телефонните
    номера . . .споделете е във форума !?

    Коментар


    • #17
      От: Прехвърляне контактите от телефона в компютъра и преобразуването им във vCard fil

      Аз имам. Оставяш си синхронизацията включена.
      Вземаш си нов телефон и гугъл ти инсталира контактите,програмите и настройките за тях както са си били преди 24 часа на стария телефон.
      Не си ли се замислял че има далеч повече и по - интересни хора от тебе на планетата , и това че често комуникираш с жената на моряка от 3 етаж е приоритет 3 456 657 785 на гугъл.
      Последно редактирано от //Радо//; 11-09-17, 23:51.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #18
        От: Прехвърляне контактите от телефона в компютъра и преобразуването им във vCard fil

        Първоначално публикуван от Boa Преглед на мнение
        Ако имате по-добра идея от тази за подобно трансформиране на телефонните
        номера . . .споделете е във форума !?
        Аз лично ще направя последен отчаян опит.
        Няколко човека вкл. и аз споделихме правилните и лесни начини.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • #19
          От: Прехвърляне контактите от телефона в компютъра и преобразуването им във vCard fil

          Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
          ...
          Няколко човека вкл. и аз споделихме правилните и лесни начини.
          Желанието да не си даваш контактите на Гугъл е напълно законно и легитимно, ако и леко наивно, предвид няколкото десетки начина по които трябва да предотвратиш изтичането им натам.
          А лесните и правилните начини може да са лесни и правилни за някого.

          Изобщо, Форумът за пореден път изпада в склонност да решава не точно подадената в темата задача. В това няма нищо лошо, но не се сърдете на човека че иска точно това което иска.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X