Обява

Свий
Няма добавени обяви.

iPhone 5s - iOS 10.3.3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • iPhone 5s - iOS 10.3.3

    Привет колеги, от няколко години ползвам iPhone 5s закупен чисто нов от Техномаркета и съответно никога не съм го джейлнал, откакто го ползвам съм с iOS 8, нарочно не съм ъпдейтвал през годините до ден днешен понеже ми работи безотказно и безупречно, до момента в който вече повечето приложения не се поддържат от iOS 8, моля да ми пишат колеги ползващи въпросния iPhone 5s как се държи с iOS 10, минуси и плюсове, чел съм достатъчно ревюта но искам мнения само от първа ръка.

  • #2
    От: iPhone 5s - iOS 10.3.3

    Павка, ъпдейтвай смело. Това е iOS, не е Microsoft. Или в другия случай - купи си по-нов телефон. Ако не ти се ъпдейтва, скоро няма да имаш особен избор.
    Николай Савов
    Опел Фронтера А КБ, 2.0
    +359885 07 00 92

    Коментар


    • #3
      От: iPhone 5s - iOS 10.3.3

      Няма никакъв проблем работи си перфектно, но лично мен ме дразни отключваснето на телефона при iOS 10 и нагоре. Няма slide unlock, отключването става с home бутона и още не мога да свикна с него

      Коментар


      • #4
        От: iPhone 5s - iOS 10.3.3

        Ники, притесненията ми са да не почне да хаби прекалено бързо батерията, като гледам ревюто за iOS 10, колко много режими са качили да работят само при фонов и прозрачен режим, да не вземе и да лагва на моменти, все пак петицата си е старичък телефон вече, лесно ще ъпдейтна но после няма да има връщане назад, по никакъв начин няма да мога да си върна iOS 8 и затова питам колеги които имат 5-ца с iOS 10 да кажат как е, доволни ли са как се държи като старичък телефон....

        п.с. Гледах ревю как са качили бета версия даже на най-новата iOS 11 на iPhone 5s , която се очаква финално да е достъпна през есента и учудващо добре си работи но доколко е вярно наистина...
        Последно редактирано от Еделвайс; 15-08-17, 19:22. Причина: п.с.

        Коментар


        • #5
          От: iPhone 5s - iOS 10.3.3

          Давай смело, няма да имаш грижи.батерията си държи нормално. Един път само имахме сходен проблем с жената. След използване на фотоапарата, телефона изгасва и изпразва батерията, Ама това беше на предната версия. За тази нямаме забележки.
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #6
            От: iPhone 5s - iOS 10.3.3

            При мен с всеки ъпдейт всичко се подобрява, включително и батерията... Ъпдейтвай смело.
            ;-)
            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

            Коментар


            • #7
              От: iPhone 5s - iOS 10.3.3

              Колеги, благодаря за съветите ви, ъпдейтнах телефончето и мога да ви кажа че новата iOS 10.3.3 надмина очакванията ми, особено с сравнение с iOS 8, не само че има много полезни подобрения ами смело мога да кажа че телефона ми стана по-бърз и приложенията се отварят в пъти по-бързо, не не си внушавам, имам чувството че съм си взел нов и по-мощен телефон, невероятно е как една програма писана по принцип за новите по-мощни айфони, как се държи страхотно и на старите модели, очарован съм от Apple, определено ме спечелиха убедително с този изненадващ за мен ъпдейт на стар телефон как хвърчи и лети не е истина, за в бъдеще живот и здраве определено ще купувам iPhone, благодаря ви колеги че ми дадохте кураж за ъпдейта, много съм щастлив, все едно ми подарихте iPhone 7s

              Коментар


              • #8
                От: iPhone 5s - iOS 10.3.3

                Те ебълките, като видят че софта смазва хардуера, му спират ъпдейта
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #9
                  От: iPhone 5s - iOS 10.3.3

                  Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                  7s
                  Пич, слагай от време на време по някоя точка баси... Ако и нов ред има може и да става за четене...

                  Коментар


                  • #10
                    От: iPhone 5s - iOS 10.3.3

                    Павка, малко късно виждам и се включвам. Нормално е да се държи по-добре. Недей да спираш ъпдейтите вече. Те помагат.
                    Николай Савов
                    Опел Фронтера А КБ, 2.0
                    +359885 07 00 92

                    Коментар


                    • #11
                      От: iPhone 5s - iOS 10.3.3

                      Важна подробност за пълноценна експлоатация на Apple продуктите, е потребителя да се отърве от предразсъдъците си, изградени след ползване на Windows и Android устройства...
                      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                      Seat Leon 2007 1.9 TDI

                      Коментар


                      • #12
                        От: iPhone 5s - iOS 10.3.3

                        Вчера ъпдейтнах, iPhone 5s 16GB - iOS 11, инсталацията мина успешно, всички приложения и новости работят учудващо гладко и добре, усеща се вече доловим и лек лаг, но пък толкова гладко го прави (няма никакви видими засичания) че не се забелязва и не дразни, приятно съм изненадан как на толкова стар телефон като iPhone 5s, работи на iOS 11 предвиден все пак за доста по-мощни параметри като iPhone 7 и 8.

                        Коментар


                        • #13
                          От: iPhone 5s - iOS 10.3.3

                          Изчакай ден два и ще видиш още проблеми.
                          Най осезаемия за мен , когато отварям камерата през някакво приложение и само черен екран.
                          Обаче ми се оправи бъг със скролването
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • #14
                            От: iPhone 5s - iOS 10.3.3

                            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                            Изчакай ден два и ще видиш още проблеми.
                            Най осезаемия за мен , когато отварям камерата през някакво приложение и само черен екран.
                            Обаче ми се оправи бъг със скролването
                            Иване, има ли подобрения в камерата? В сайта на епъл пише за портрет моуд, интересно ми е дали са го вкарали и при моделите от 6 надолу?

                            Аз сега го тегля ъпдейта.

                            Поздрави.
                            Николай Савов
                            Опел Фронтера А КБ, 2.0
                            +359885 07 00 92

                            Коментар


                            • #15
                              От: iPhone 5s - iOS 10.3.3

                              При мен няма драма - отваря се нормално през Вайбър и Скайп.
                              42

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X