Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Windows на андроид платформа.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Windows на андроид платформа.

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    При мен тръгва с 1 ГБ на телефона,работи добре

    Процесора е 8 ядрен на 2.1 гх.
    Да бъда точен,забелязах че това са оптималните настройки

    Има връзка между между типа на процесора,броя ядра и максималната тактова честота зависи от тях.






    След като сложи драйвер ще видя дали ще се разтовари.

    🦊,Има ли звук при теб,че не ми се рови за драйвери за аудиото.

    Зарежда за 2-3 мин.до момента на ползването,после работи бързо,секунда две лаг
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #17
      От: Windows на андроид платформа.

      Звук няма как да се появи, че опцията за избиране на звукова карта е неактивна. Колкото до "разтоварването" при мен само като си седи харчи над 10% процесорно време, а от движението на "мишката" се натоварва с още между 10 и 20%.
      Пробвах да го пусна с емулация на 2 ядра Atom N270, не тръгна. С 2 ядра на Athlon тръгна. Не усещам особена разлика в бързината. Евентуално мога да пробвам как ще се държи Office XP, че то на таблета ми най-големия му недостатък е истински офис пакет. За друго няма хич и да се тормозя.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #18
        От: Windows на андроид платформа.

        Ако наистина би искал да го ползваш offline мога да разбера... иначе ми е много по-просто с RDP-то. Десктопа (или виртуалка върху сървър) със сигурност е по-добрият избор, ако имаш възможност.

        Коментар


        • #19
          От: Windows на андроид платформа.

          По принцип когато нямам достъп до компютър, а офис пакета наистина ми трябва спешно, съм или в чужбина или някъде командировка из България. Тук съм си относително добре, макар че съм се убедил, че законът на Мърфи сработва в зависимост от спешността на положението. Или мобилния оператор ще се издъни, или домашния интернет, или нещо ще е забило... Затова предпочитам да съм автономен. Доскоро си карах с един Windows таблет/лаптоп, но ми го взеха, та сега съм си с андроид таблет и си взех един евтин 14" лаптоп за работа с офиса. Иначе най-голямото неудобство на Андроида (включително при работа с RDP) е работата с мишка. Е не може да маркира с нея и това си е. Десния бутон също е голяма мъка. Как пък не го оправиха това елементарно нещо!
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #20
            От: Windows на андроид платформа.

            Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
            Ако наистина би искал да го ползваш offline мога да разбера... иначе ми е много по-просто с RDP-то. Десктопа (или виртуалка върху сървър) със сигурност е по-добрият избор, ако имаш възможност.
            С ремута цъкам на сървъра със счетоводната програма ,Хп то искам да го ползвам с някакъв Ком порт ,ако ще и виртуален но физически.Настройвам разни неща,ще ми спести място,всъщност изсипвам готови данни и си тръгвам.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X