Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на Таблет за деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на Таблет за деца

    Както е видно от заглавието ще се купуват поредни два таблета за децата на 6 и 10 години за подарък. В момента тормозят некви 7 инча с не особенно добри характеристики, те
    и бързо им виждат сметката де ! Тъй като съм абсолютен лаик , след кратък обзор мисля да им поръчам нещо от рода на Teclast X80 Pro или Chuwi Hi8 Pro. Чуденката ми е тези
    чистокръвни китайци ако ги взема от ebay.de да речем, какво правим с гаранцията въобще добра идея ли е ? Друг вариянт е да взема нещо от Бг с по слаби параметри.
    Всякакви предложения ще са ми от полза, с оглед на възраста на малчуганите мисля че нещо в рамките на 100-120 евро за брой е разумна граница за играчка. Мислех за нещо 9-10 инча
    ама ми се струва че ще бъде тежко и неудобно за игра.
    Благодаря!
    подпис : Драги ми смехурко;))

  • #2
    От: Избор на Таблет за деца

    и бързо им виждат сметката де !


    Марка: X-TREMER от зората го взех ,поне е евтин и все още жив на 6 месеца е вече.
    Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

    Коментар


    • #3
      От: Избор на Таблет за деца

      и аз направих такава грешка преди години ...
      Почнах със 7 инча някакви , после със 7 инча уж хубави ....
      Сега малката се мръщи на 10 инча с характеристики по добри от моя лаптоп ...
      Абе апетита идва с ЕденетО . Успех в избора.

      Коментар


      • #4
        От: Избор на Таблет за деца

        amazon uk предлагат техен детски 7" таблет с двегодишна гаранция, включваща счупване за 99 техни пари, което е 115 европари. Ако имаш интерес, да ти разкажа и недостатъците на това предложение.

        Коментар


        • #5
          От: Избор на Таблет за деца

          В един сайт за обяви в момента има алкател 4 за 100 лева. 4 ядрен процесор чисто нов. Май няма какво повече да се иска.
          Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

          - Ясен

          Коментар


          • #6
            От: Избор на Таблет за деца

            Благодаря за мненията, още имам малки съмнения дали е въобще добра идея за подарък...
            подпис : Драги ми смехурко;))

            Коментар


            • #7
              От: Избор на Таблет за деца

              Детските таблети страдат от слаби тъчскрийни и дигитайзери. Последният осемядрен, супер-дупер, мегаяк ACER събира прах в чекмеджето от три месеца, понеже не съм склонен да дам 170 долара за стъкло, което не е ясно и дали ще пасне. Просто, да се има предвид при избора.
              Иначе, важно е да може да подкара най- новите игри, които вървят на таблета на Пенчо, трябва му и бърза (поне клас 10) и голяма SD- карта, за да има място за всички ненужни вече неща. Трябва му и поне 2 ГБ РАМ... абе, не е лесно да си Дядо Коледа, мамка му!
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #8
                От: Избор на Таблет за деца

                Първоначално публикуван от enev Преглед на мнение
                Както е видно от заглавието ще се купуват поредни два таблета за децата на 6 и 10 години за подарък. В момента тормозят некви 7 инча с не особенно добри характеристики, те
                и бързо им виждат сметката де ! Тъй като съм абсолютен лаик , след кратък обзор мисля да им поръчам нещо от рода на Teclast X80 Pro или Chuwi Hi8 Pro. Чуденката ми е тези
                чистокръвни китайци ако ги взема от ebay.de да речем, какво правим с гаранцията въобще добра идея ли е ? Друг вариянт е да взема нещо от Бг с по слаби параметри.
                Всякакви предложения ще са ми от полза, с оглед на възраста на малчуганите мисля че нещо в рамките на 100-120 евро за брой е разумна граница за играчка. Мислех за нещо 9-10 инча
                ама ми се струва че ще бъде тежко и неудобно за игра.
                Благодаря!
                Имам ги и двата модела, по-скоро продадох Teclast за да купя Chuwi HI8 pro, пак за детето. Вторият ми харесва повече, преди това имаше iPad 3, но го разкарах, защото е дърво и е доста бавен, а Apple не ме кефят.

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на Таблет за деца

                  Забравих да кажа, задължително калъф щом е за дете. Моето е внимателно и го пази, не всички са така. За 100 долара се намира от европейски склад с доставка за около седмица.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на Таблет за деца

                    Моите 2 стотинки:
                    Като цяло е ранен подарък за дете...И без това живота му ще мине във взиране по телефони и телевизори,та зорлем от крехка възраст да си троши очите.
                    Пътят е целта.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор на Таблет за деца

                      Off: На третия месец вече ми идваше да го тръшна в земята . Играе на майнкрафт или нещо такова. Зомби. Станаха вече близо година. Все едно че имам едно дете. Хиляди приказки по въпроса....Малко след нова година мисля вече да си намеря основателна ричина и тържествено да го забия в земята,буквално със свидетели.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор на Таблет за деца

                        Дааа и мен ме гложди такава мисъл , но като се познавам какъв съм "ХептенМекечек" от Чехословакия.......ще купя нещо и после ще удавя противоречията надигнали се в мен със
                        спиртни напитки....Значи в крайна сметка по-добре ChuWi отколкото ChuMa , това последното сигурно още не е излязло като модел...ха ха ха ха
                        Ц
                        подпис : Драги ми смехурко;))

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор на Таблет за деца

                          Коледа наближава и този факт ме провокира да започна да мисля за подаръците. Реших да изненадам сина си с таблет, но малко се колебая. Дали да му взема таблет или комбиниран таблет с четец или само четец. След дълго мислене, май отхвърлих идеята само за четец. Трябва да взема доста бързо решение, защото на 25.11, т.е утре, ще има Черен петък в dice.bg, магазинът, от който мисля да взема таблета, защото ще има доста големи намаления. Магазинът се намира точно срещъ входа на Операта в София, т.е е близо до работното ми място и ще успея да отида през обедната почивка. До тогава ще се надявам да сте ми дали съвет.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Избор на Таблет за деца

                            В крайна сметка си поръчах два CHUWI HI8 от Amazon , днеска си ги взех разопаковах и викам чакай да ги регистрирам в чичо Гошо да са готови за употреба и да ги проверя един вид да няма разочаровани... Първия го подкарах приятно впечатление ми направи , ръчках го малко - бърз, изработката на ниво, свалих една игра поиграх малко - чудесен. Цъкам втория - не ще, викам си тоя батерия няма . Да ама не, след час на зарядно изкара само една шарена черга......кофти късмет. Утре ще го връщам към Амазон Щутгарт. Да се надявам че ще успеят да пратят обратно читава бройка преди Коледа. Леко разочарован че ми усложняват живота сега , ама няма застрахован. Чисто Нови тел. Самсунг съм ги разкарвал три пъти до сервиз в БГ докато ги закрепиха да вървят.
                            подпис : Драги ми смехурко;))

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X