Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за смартфон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • mikivt
    отговори
    От: Съвет за смартфон

    Благодаря за предложението. Ще я смена, тя и така и така е на 100 години. А и още не ми се мъкне това трупче.

    Остави коментар:


  • persuader
    отговори
    От: Съвет за смартфон

    Имам перфоратор за сим карти ако искаш пиши на лични да я "щракнем"

    Остави коментар:


  • mikivt
    отговори
    От: Съвет за смартфон

    А, и аз застрелях един Huawei P9 Lite, ама още само го "наблюдавам", че трябва да си смена картата с по малка. Нищо още не мога да кажа, освен, че малкия го пукна да го бъзика с часове, а батерия още има.
    ПП ОказА се, че телефона на дъщеря ми е точно този модел и съм можел него да погледна, наместо да гледам в тавана, ма нейсе

    Остави коментар:


  • persuader
    отговори
    От: Съвет за смартфон

    Вчера взех телефона (huawei y6 pro) от mt*l защото в магазините с Т го нямаше наличен. Общо взето съм доволен. Батерията падна с 4 процента след около 2 часа цъкане и един 380 mb update ota през 3g-то. Идва с скриин протектор (който залепих с гъза си) и пласмасов "case" който е доста дървен но все пак върши работа. Усеща се доста по солиден отколкото сходните модели за същите пари които седяха в ръката ми като парче евтина пластмаса (тва все пак е субективно). Откъм бързодействие нямам забележки но не съм разцъквал никакви приложения . Единствената ми забележка засега е че след рестарт на телефона всеки път излиза настройка на която трябва да се укаже коя сим карта ще се ползва за данни и коя за гласова комуникация за мене не проблем но телефона ще се ползва от бащата и не искам да го товаря с излишно "цъкане" и без това прехода от "телефон с копчета" е достатъчно шокиращ. Ако има въпроси ще се радвам да отговоря.

    Остави коментар:


  • mikivt
    отговори
    От: Съвет за смартфон

    Аз от ибей до сега нищо не съм си поръчвал, с телефон няма да почна. А и както казах, телефон с копчета без кирилица на тях не ме кефи въобще. Ще скокна тия дни на някой Huawei и ще докладвам за впечатления. Благодаря.

    Остави коментар:


  • Насока
    отговори
    От: Съвет за смартфон

    В ибей има доста не отваряни стари нокии с копчета за смешни пари. Има и кат телефон с копчета и самсунг екскавър с копчета тук по магазините. Инак повече китайски марки не купувам, само проблеми. То евтините и не толкова евтините самсунги правят проблеми... За сега съм много доволен от един С5 Актив на самсунг, един приятел има и работи чудно, но не е никак евтин...

    Остави коментар:


  • mikivt
    отговори
    От: Съвет за смартфон

    Да към теб беше въпросът. Благодаря.

    Остави коментар:


  • Ivan Terziev
    отговори
    От: Съвет за смартфон

    Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
    А това защо е така?
    Aко въпросът беше към мен - защото златната фирма до каквото се докосне - го прави на скрап.
    Конкретно за Windows phone - нито браузърът им работи на всеки сайт, нито Store работи като хората, нито може да си изтриеш снимките от облака. Всеки юзер пищи за различни неща, защото навсякъде е пълно с бъгове. Където и да пипнеш!

    Остави коментар:


  • mikivt
    отговори
    От: Съвет за смартфон

    А това защо е така?

    Остави коментар:


  • Ivan Terziev
    отговори
    От: Съвет за смартфон

    Първоначално публикуван от LAZZ Преглед на мнение
    ...Microsoft Lumia 550...
    Windows на смартфон е един от най-извратените мазохизми, които човек може да си причини!

    Остави коментар:


  • persuader
    отговори
    От: Съвет за смартфон

    Днеска мисля да взема един Huawei Y6 Pro за подарък та тия дни ще мога да коментирам. И мене ме привлече по голямата батерия а процесора не е критичен така че го предпочетох пред Huawei P9 Lite.

    Остави коментар:


  • mikivt
    отговори
    От: Съвет за смартфон

    Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
    Че Нокийки с копчета има все още. Например Nokia 105 (40-50 лв - без договор) или по-добре Nokia 222 (80-90 лв без договор). И защо трябва да преподписваш договор с Ментел? Аз три години карах с изтекъл договор от Глобул. Останах си на старите условия (които ме устройваха). Сега дори преминах на предплатена карта от Виваком, че само те предлагат вариянт за презареждане на 1 година.

    Сега, че мобилните оператори дават мило и драго да преподпишеш договор и са готови на всякакви номера, че да те вържат за 2 години - това си е техен проблем.
    Тези с копчета са по калпави от сегашната 6303I, дето ползвам. Отделно нямат кирилица на копчетата и ми е мъка писането на смс-си. А договорът е с телевизии, интернети и такива.
    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    Мнението ми ще е субективно, защото не съм ползвал никой от двата модела. ПО тт данни е по стар с по лош процесор, екран и не е ясно дали има ъпдейт до андроид 6, който е актуален в момента - не че последното е някакъв критерий.

    Да речем че и двата стават. Имат минимума за мен 16 г вътрешна памет.
    Кой колко ще кара на батерия не е ясно, по принцип не е важна само батерията, по важна е консумацията, възможно е по голямата батерия да кара по малко.
    Благодаря.

    Остави коментар:


  • LAZZ
    отговори
    От: Съвет за смартфон

    По зададените критерии,приблизително останаха тези:HTC One A9,Microsoft Lumia 550.,..Samsung Galaxy Xcover 3,..Sony Xperia Z3 Compact,..Samsung Galaxy A5.Вече цената според тарифния план...между 200-300лв за апарат,около 20лв месечно.Над 5"може и да има и по -добри.Успех!
    Последно редактирано от LAZZ; 24-10-16, 10:20. Причина: уточнение

    Остави коментар:


  • Daniel
    отговори
    Re: Съвет за смартфон

    Мнението ми ще е субективно, защото не съм ползвал никой от двата модела. ПО тт данни е по стар с по лош процесор, екран и не е ясно дали има ъпдейт до андроид 6, който е актуален в момента - не че последното е някакъв критерий.

    Да речем че и двата стават. Имат минимума за мен 16 г вътрешна памет.
    Кой колко ще кара на батерия не е ясно, по принцип не е важна само батерията, по важна е консумацията, възможно е по голямата батерия да кара по малко.

    Остави коментар:


  • bullet_pk
    отговори
    От: Съвет за смартфон

    Че Нокийки с копчета има все още. Например Nokia 105 (40-50 лв - без договор) или по-добре Nokia 222 (80-90 лв без договор). И защо трябва да преподписваш договор с Ментел? Аз три години карах с изтекъл договор от Глобул. Останах си на старите условия (които ме устройваха). Сега дори преминах на предплатена карта от Виваком, че само те предлагат вариянт за презареждане на 1 година.

    Сега, че мобилните оператори дават мило и драго да преподпишеш договор и са готови на всякакви номера, че да те вържат за 2 години - това си е техен проблем.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X