Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Samsung Galaxy S6 active

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Samsung Galaxy S6 active

    Някой знае ли от къде може да се намери този дзвер?
    До колкото разбрах е само за американския пазар. Някой знае ли американски сайт за телефони от където да се поръча? Пробвах през амазон, но все удрям на камък или не може да се поръча или е изчерпан.
    08888 седем шест 888

  • #2
    От: Samsung Galaxy S6 active

    Никой ли не си е поръчвал телефон от хАмериканско
    08888 седем шест 888

    Коментар


    • #3
      От: Samsung Galaxy S6 active

      Надали ще работи тук...Ако искаш S S4 Active,имам.
      Пътят е целта.

      Коментар


      • #4
        От: Samsung Galaxy S6 active

        Дали ще епроблем да кажеш цена за s4 active

        Коментар


        • #5
          От: Samsung Galaxy S6 active

          Писах на лични, да не спамим темата на колегата
          Пътят е целта.

          Коментар


          • #6
            От: Samsung Galaxy S6 active

            charger благодаря ти за предложението, но ми трябва нещо по мощно като параметри(50% от работата ми минава през телефона), а и да е водо и ударо устойчиво. Проверил съм и въпросния телефон не би трябвало да има проблеми с работата в Бг.
            08888 седем шест 888

            Коментар


            • #7
              От: Samsung Galaxy S6 active

              Първоначално публикуван от yancho Преглед на мнение
              charger благодаря ти за предложението, но ми трябва нещо по мощно като параметри(50% от работата ми минава през телефона), а и да е водо и ударо устойчиво. Проверил съм и въпросния телефон не би трябвало да има проблеми с работата в Бг.
              Ако не робуваш на марки и модели може би си струва да погледнеш ето това:

              http://www.techradar.com/reviews/pho...1324706/review

              Пристигна преди 2 седмици и засега съм повече от доволен, като изключим, че е малко тежък заради голямата батерия. Цената за тези параметри е без конкуренция. Дойде с Android 6.0, който е максимално изчистен, без нищо излишно по него и работи много добре. Това, което винаги ме е дразнило в телефоните на Samsung е изключително "дървената" им версия на Android и огромното количество излишни приложения, с които товарят всичките си устройства.
              "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

              Коментар


              • #8
                От: Samsung Galaxy S6 active

                И аз чакам да пуснат S 7 active на българския пазар,ама ....

                Коментар


                • #9
                  От: Samsung Galaxy S6 active

                  Първоначално публикуван от prascho Преглед на мнение
                  Ако не робуваш на марки и модели може би си струва да погледнеш ето това:

                  http://www.techradar.com/reviews/pho...1324706/review

                  Пристигна преди 2 седмици и засега съм повече от доволен, като изключим, че е малко тежък заради голямата батерия. Цената за тези параметри е без конкуренция. Дойде с Android 6.0, който е максимално изчистен, без нищо излишно по него и работи много добре. Това, което винаги ме е дразнило в телефоните на Samsung е изключително "дървената" им версия на Android и огромното количество излишни приложения, с които товарят всичките си устройства.
                  Изглежда доста добре, но това което ме привлече към самсунга е уникалната камера и това, че дисплея му е малко по голям, което би ме улеснило при работа. Може ли да те помоля за 1-2 реални снимки.
                  08888 седем шест 888

                  Коментар


                  • #10
                    От: Samsung Galaxy S6 active

                    Като камера не е нищо особено. Основната е 8 MP интерполирана до 13 - стандартното, което слагат на този клас телефони, които са с Mediatek. Ако търсиш качество няма да ти хареса определено.

                    Ето това направих току що.

                    На дневна светлина:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:out.jpg
Прегледи:1
Размер:262.6 КБ
ID:5726407

                    На изкуствена:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:in.jpg
Прегледи:1
Размер:106.9 КБ
ID:5726408

                    И двете са със стандартното приложение за Андроид на автоматичен режим без никакви допълнителни настройки. Ако си поиграе човек, може да докара и по-прилично качество, но определено не може да се сравнява с камерите на Samsung.
                    "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                    Коментар


                    • #11
                      От: Samsung Galaxy S6 active

                      Благодаря ти за снимките, но камерата определено накланя везните в полза на самсунга.
                      08888 седем шест 888

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X