Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся сервиз за китайски GSM в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся сервиз за китайски GSM в София

    С търсене излизат много сервизи, но ще съм благодарен ако препоръчате някой.

    Благодаря!
    АИГ-Заваряване ООД
    Производител на заваръчни апарати "DEL"
    http://www.aigwelding.com
    0889 522 036

  • #2
    От: Търся сервиз за китайски GSM в София

    Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
    С търсене излизат много сервизи, но ще съм благодарен ако препоръчате някой.

    Благодаря!
    Гледам никой не е писал, по-добре кажи какъв ти е смартфона, марка, модел, какъв е проблема и евентуално да ти помогнем със съвети как да го оправиш, и вече в зависимост каква ще е повредата и с оглед ремонта и при цената на нов такъв, вече да се прецени кое ще е по-разумно.

    Коментар


    • #3
      От: Търся сервиз за китайски GSM в София

      Модела е MLAIS M9, чисто нов. Проблема се състои в това, че при натискането на бутона за старт започва поредицата, т.е. светва и изписва нещо, но след това спира и изгасва, без да е заредил операционната система. Ток в батерията има, същото нещо прави и на включено зарядно.
      АИГ-Заваряване ООД
      Производител на заваръчни апарати "DEL"
      http://www.aigwelding.com
      0889 522 036

      Коментар


      • #4
        От: Търся сервиз за китайски GSM в София

        Подобен проблем имах на "по малко китайски" телефон Samsung Galaxy Nexus - Копчето работеше адекватно на отключване и заключване , но не можеше да Изключи апарата.Когато задържиш копчето се изключваше и веднага тръгваше да стартира пак операционната система.Не стоеше изключен.Занесох го в "по читав" сервиз и се оказа,че копчето било "залепнало" по думите на майстора , за първи път виждал подобно нещо - заключва и отключва апарата , но не може тотално да го изключи.Смени го струваше ми 5-7 лв и нещата се оправиха.
        Мисълта ми е , че може да е нещо дребно и във всеки по читав сервиз ще могат да погледнат какъв е проблема.Пък и 99% от телефоните са произведени в Китай или с китайски части.
        Занеси го смело , но се уговори със сервиза до колко пари да е ремонта.Преценяш си сумата която ти се дава за ремонт 5-10-20-100 ... лв , казваш им че ако е до конкретната сума направо да го правят , ако е повече НЕ и се уговаряте кога да минеш или звъннеш за телефона.

        Успех
        Сега - BMW R1200RT 2006 г
        Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
        По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
        По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X