Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

    Лично аз ползвам M90 от която съм доста доволен.

    Заглушава приемливо и успява да издръжи по седмица, ако не говоря много! Ако говориш много може и за 2 дни да приключи.

    Самата слушалка има доста приемлив звуков интерфейс - за съжаление няма български и аз ползвам английският. Всеки път когато я пускам си казва колко часа разговор да очакваш (11 часа максимум) - лично аз приемам по-скоро един "час" за 40 минути - т.е. 9 часа са по скоро 6, но това зависи от това колко високо пускаш звука. Освен всичко казва дали и с кой телефон (може да е свързана с два) е свързана слушалка.

    Звука е поносим - не е Bose или Shure, но става, като за mono слушалка. Естествено има и недостатъци. Не ми допада, че няма как да я програмирам да отказва с бутона за вдигане... Знам как звучи, но плана ми е такъв, че мога да говоря свободно с всички в България, а повечето ми контакти са на минути. За самата ергономия - за мен лично е много удобна... Ползвам я доста и почти не я усещам. Разбира се го има момента с оглушаването от едната страна...

    Ако това има някакво значение за теб - софтуера който върви със слушалката е доста приемлив, но почти не го ползвам. Работи добре, но не ми трябва особено...
    Последно редактирано от господин никой; 08-03-17, 13:58. Причина: смислова добавка

    Коментар


    • #32
      От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

      Jabra

      Коментар


      • #33
        От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

        При мен ignore-to е с задържане на бутона за 2 сек

        Коментар


        • #34
          От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

          Аз лично от Plastronics съм много доволен,ползвам две такива,второто го взех наскоро за служебно и си връзвам и служебния и личния тел.
          Като цяло са мн.удобни за захващане към ухото,мн.държалива батерия и компактно!!!
          Лошо не мога да кажа,като цена беше 60тина лева.
          Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
          Краси
          "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

          Коментар


          • #35
            От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

            Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
            При мен ignore-to е с задържане на бутона за 2 сек
            Явно съм прекалено нетърпелив и моите "две" секунди са прекалено кратки за да ги засече слушалката... може и нещо друго да бъркам - трябва да погледна. За сега смятам просто да си потърся читава стойка за таблото на Мерцедеса.

            Коментар


            • #36
              От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

              Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
              Явно съм прекалено нетърпелив и моите "две" секунди са прекалено кратки за да ги засече слушалката... може и нещо друго да бъркам - трябва да погледна. За сега смятам просто да си потърся читава стойка за таблото на Мерцедеса.
              Явно

              Plantronics M70™-M90™
              Series


              Decline a call Press and hold the Call button for 2 seconds.

              http://www.plantronics.com/it/media/...-m90_ug_en.pdf

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X