Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за мобилен телефон в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за мобилен телефон в София

    Моля за съвети относно възникнал специфичен дефект, вероятно софтуерен в мобилен телефон Сони-Ериксон ST17i. Уточнявам че телефонът е нов, залежал по Малайзийските саитове, от където го взех неразпечатван. Обаче... бъгна се при ъпдейта на Андроид-а, след като излезе от хибернация след години залежаване по складовете и след преинсталация постепенно загуби функцията на GPS-a. Подозрението идва от там че с определени апликации се включва за кратко, но като цяло не функционира. На въпроса защо съм с такъв телефон-ами просто го ползвам само за телефон и навигация и малките габарити са една от причината.

    Та.... ако някой има идеи къде да реша проблема да сподели Благодаря предварително за всички предложения...

  • #2
    От: Сервиз за мобилен телефон в София

    сградата на ВМРО (ул. Пиротска 5, входът е от ул. Георг Вашингтон), ет.3 - сервиз за ГСМ
    Добри са, но си падат малко пипкави, не се чуди ако го задържат 1 месец. Периодично трябва да им напомняш.
    slivizasmet.blogspot.bg

    Коментар


    • #3
      От: Сервиз за мобилен телефон в София

      Питай тоз лепи момец (О878651О1О Киро) дали може да помогне.От мое име, да те не на попържа иначе. За хардуерни проблеми знам че може, ама за софтуерни ......
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        От: Сервиз за мобилен телефон в София

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        Питай тоз лепи момец (О878651О1О Киро) дали може да помогне.От мое име, да те не на попържа иначе. За хардуерни проблеми знам че може, ама за софтуерни ......
        Аз имам едно Рънбо за оправяне - според мен чисто хардуерен проблем (прецакани цветове на екрана, обръща го на негатив). Този момък дали може да помогне в една такава ситуация?
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • #5
          От: Сервиз за мобилен телефон в София

          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
          Аз имам едно Рънбо за оправяне - според мен чисто хардуерен проблем (прецакани цветове на екрана, обръща го на негатив). Този момък дали може да помогне в една такава ситуация?
          Това е един от сервизните инженери на "Мобифон" който до нова година не беше избягал на работа в чужбина, и още е в бранша.Звънни го питай.
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            От: Сервиз за мобилен телефон в София

            Благодаря на всички за бързия отговор... нека ремонтите започнат сега

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X