Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Micro SD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Micro SD

    Два часа се боря да изкарам данните от картата. Ма нещо не ми се получава. Различни рийдъри пробвах и не стават. Само загряват (самата карта не се държи). Засилих старият ми телефон в плочките. Днес взех нов. Поставена картата .... и телефона изписва ФОРМАТ. Ма в картата имам кАде 8ГБ!?
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

  • #2
    От: Micro SD

    Имах подобен проблем. Не успях да го реша, а данните не бяха толкоз ценни, че да заслужават трицифрени суми. С програмки за възстановяване можеш да си "намериш" файловете. Всички ще се казват FOUND 0001, FOUND 0002..... FOUND 0235...или нещо подобно. Големината им си е като на оригиналите, но драмата е да ги разчетеш. Аз поне, не успях нито с промяна на разширенията, нито с помощта на общодостъпен софтуер. Гъбарках се два-три дни от любопитство и форматирах пущината. Съжалявам, дано някой ти каже нещо по- полезно.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #3
      От: Micro SD

      Слагаш картата на компютър с такъв четец, гасиш компютъра с картата в четеца, стартираш компютъра - при стартиране, ако му е читав "Уиндоуса", ще разпознае картата като дисково устройство и ще й направи "CHKDSK". Иначе има една камара програми , но на мен нито една не ми е помогнала. Просто пробвам на различни компютри, ако не стане на един, слагам картата на друг и все някой от тях зацепва и поправя файловата система на такива карти.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        От: Micro SD

        старият телефон четеше ли я? каква марка беше, евентуално да пробваш със същия и кабел?

        при мен се е случвало карта да не се чете на единия лаптоп, а на другия да се чете
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #5
          Re: Micro SD

          Ако загрява не е добре. Или четеца е фира или картата. Щом иска формат значи не я познава.

          Коментар


          • #6
            От: Micro SD

            Ми старият телефон нямаше проблем. Ма го засилих в плочките (вместо под гумите на джипката). Та не работи най-вероятно.
            Е ся ше пробвам на Гагич системата!
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #7
              От: Micro SD

              UFS.Explorer.Professional.Recovery.v5.18.3

              Чете и възстановява.Потърси я в нета или дай мейл
              Пътят е целта.

              Коментар


              • #8
                От: Micro SD

                Дай на карта десен клик пропертис/тулс/check,
                пробвай с друг кард-четец, пробвай и на друг комп със друга версия на уиндоус, ако това не помогне ще ти трябва про софтуер, и/или спец.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X