Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се НЕ!смартфон с добра камера и просто меню...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търси се НЕ!смартфон с добра камера и просто меню...

    Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
    ...
    1. Да е с прилична камера - минимум 3Мп.
    ...
    3. ...Андроиди, симбиани, уиндоуси и т.н. системи са ненужни и по-скоро биха били проблем.
    Тези двете неща почти се изключват взаимно. Камера 3мп изисква сериозен процесор с прилична памет, които да преглъщат даните от камерата. Такава комбинация е по-лесно да се направи с "голяма" операционна система.

    Майка ми има от доста години един от първите Самсунг с две карти и слайд, камерата е нещо като 3 (ама може и 2 да е). От времето когато нямаше унифицирано захранване.
    И софтуерът му е прост като цяла футболна агитка, но това не го прави лесен за ползване. Връх на сладоледа са относително малките копчета.

    Коментар


    • #17
      От: Търси се НЕ!смартфон с добра камера и просто меню...

      Един смартфон с тъчскриин е много по-лесен от всички смотани копчалъци. Лично преверена с двама родители. А щом се е сблъскала с недоразуменията на нокиа, женицата ще се роди с адекватен тъч.

      Коментар


      • #18
        От: Търси се НЕ!смартфон с добра камера и просто меню...

        Последния подобен телефон беше pureview на nokia, не знам обаче дали се води смарт. Иначе аз имам другия наи добър sony k800 имаше награди за телефон на 2007, ама от къде ще го намериш...
        Вече на телефони от този тип не слагат хубави камери. Камерите им са даже отвратителни...

        Коментар


        • #19
          От: Търси се НЕ!смартфон с добра камера и просто меню...

          Жоро, най-добре е да заведеш майка ти до някой от големите вериги магазини за телефони, при които имаш възможност спокойно да си цъка из менютата и мисля че така може да си хареса нещо.

          Коментар


          • #20
            От: Търси се НЕ!смартфон с добра камера и просто меню...

            Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
            Последния подобен телефон беше pureview на nokia, не знам обаче дали се води смарт. Иначе аз имам другия наи добър sony k800 имаше награди за телефон на 2007, ама от къде ще го намериш...
            Вече на телефони от този тип не слагат хубави камери. Камерите им са даже отвратителни...
            С две ръце за к800 Единствено не отговаря на условието за :ЯКА батерия" Има налични даже и аз имам един пълен комплект, е само батерията му е възрастна. Прави уникални снимки с ксенонова светкавица е и авто фокус. Има си и карта памет.
            Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
            freelander 1,8 2001g.

            Коментар


            • #21
              От: Търси се НЕ!смартфон с добра камера и просто меню...

              Моя е от 2008 в момента до зареждам веднъж седмично. За мен това си е яка батерия

              Коментар


              • #22
                От: Търси се НЕ!смартфон с добра камера и просто меню...

                Samsung E590 , май още се намира за 100-на лв.
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • #23
                  От: Търси се НЕ!смартфон с добра камера и просто меню...

                  Нокия Аша 200 - е няма такова желязо.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търси се НЕ!смартфон с добра камера и просто меню...

                    Друг вариант е Soni Ericson T700
                    Сега - BMW R1200RT 2006 г
                    Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
                    По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
                    По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търси се НЕ!смартфон с добра камера и просто меню...

                      Аз имам един излишен сони ериксон С702 чисто нов. Набарах го от една ликвидация с идея да си го ползвам но е с една карта а пусти мързел - вече навикнах на телефон с два слота а не ща да разнасям пак два апарата.
                      Батерията не знам как е, веднъж съм го зареждал и включвал колкото да проверя дали работи. Камерата е 3,2МР, но не знам дали има софуер съвместим с по нов уиндолс от ХР.
                      Ако мислиш че може да ти свърши работа пиши да се разберем.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търси се НЕ!смартфон с добра камера и просто меню...

                        Един приятел на времето имаше някоя от "N" серийте на Нокия... правеше страшни снимки!
                        Подозирам, че беше някой от следните модели N95, N79, N6700, N86, N85, N81 или N79. Предполагам все още може човек да се добара до някой нов или фактъри рифърбишд в ибей.
                        Е да, със симбиан са, но симбианът е толкова проС и еуементарен, та въобще не го броя за ОС.

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Търси се НЕ!смартфон с добра камера и просто меню...

                          Колеги, не са важни мегапикселите. Аз имах хтц дезаер с 5мп. И снимаше 5мп мъгла. На жена ми нокията с 2мп снимаше пo добре.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Търси се НЕ!смартфон с добра камера и просто меню...

                            Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                            Един приятел на времето имаше някоя от "N" серийте на Нокия... правеше страшни снимки!
                            Подозирам, че беше някой от следните модели N95, N79, N6700, N86, N85, N81 или N79. Предполагам все още може човек да се добара до някой нов или фактъри рифърбишд в ибей.
                            Е да, със симбиан са, но симбианът е толкова проС и еуементарен, та въобще не го броя за ОС.
                            N85 съм имал. Има си и LED светкавица. Снимките за времето си бяха прилични, към днешна дата са посредствени, но пак по-добри от на повечето ефтинджоси в момента. 5MP сензор с Leica оптика, ако не се лъжа. С капаче. Но symbian-а си е говно неземно.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X