Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тъй наречените умни телефони...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тъй наречените умни телефони...

    Има ли колеги с такива?За какво аджеба се използва туй нещо?Чета,гледам ама още не мога да реша трябва ли ми такова нещо!!!
    А и не видях обсъждането им тук.
    Уффф.........не телефони бре!!!!Часовници исках да кажа!Ма не мога да променя са заглавието.........
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

  • #2
    От: Тъй наречените умни телефони...

    Скромно мнение - ако не знаеш за какво да го ползваш, то най-вероятно няма да ти трябва.
    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
    Seat Leon 2007 1.9 TDI

    Коментар


    • #3
      От: Тъй наречените умни телефони...

      Здравей колега,
      аз си купих една реплика на iwatch, с идеята да тествам дали изобщо е смислено да имаш такъв тип часовник. С две думи-не е!
      Понеже (за съжаление), започнах да прекарвам доста време в срещи и подобни безумия за мозъка, реших, че със смарт часовника, ще получавам директен достъп до съобщения, имейли и други неща които телефона ми получава, барабар с "полезните" екстри като: мерене на пулс, крачкомер и т.н.
      Нищо от това не си заслужава, нито пък работи добре. Сега седи в едно чекмедже и събира прах...
      Може би на оригиналния часовник нещата са по добре направени, но самата концепция (съотносима към този дисплей), е все още недостатъчна за да ме спечели и да си купя часовник за 1000+ лева.
      Поздрави,

      Коментар


      • #4
        От: Тъй наречените умни телефони...

        Аз по скоро бих ги причислил като моден аксесоар.
        Лично не виждам смисъл в подобна скъпа играчка (говоря за моделите над 200-300 лв и нагоре)
        Такива часовници имаше още при появата на телефоните с тъчскийн и бяха на далеч по-приемливи цени, но тогава нямаха ОС
        Сега производителите им се целят основно в клиентелата от 20-40 години. По точно тези, които работят в офиси, а в свободното си време карат колело или бягат в парка. Конкретно за българските купувачи, ми се струва, че тези неща се купуват само и само, като качваме снимки в Инстаграм, да се вижда, че сме с него докато бягаме т.е. чиста проба гъзария.
        На фитнес гривните пък гледам още по скептично.
        Не мога да си обясня, как се намират мераклии, които да дават по 300 лв за една гумичка, която ти мери пулса, крачките, и вибрира сутрин да те събуди......

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X