Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов телефон с андроид.... как да го накарам наи лесно да заприлича на стария...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов телефон с андроид.... как да го накарам наи лесно да заприлича на стария...

    И така колеги дойде време да пратя в пенсия стария Самсунг галакси ноте 3... От 2 седмици вкъщи отлежава едно Sony xperiq Z5 premium и днес наи после го разопаковах. След първоначалното разочарование от липсата на слушалки в кутията се сблъсках с нов проблем... Всичката ми информация си остана на стария телефон, а тази техника ми е доста чужда Та въпросите са ми няколко:
    Как наи- лестно да копирам всичко от стария на новия телефон (надявам се след това новия да се окаже копие на стария)
    Какви слушалки трябва да купя за това говедо... ( не е задължително да са с микрофон) просто да имат максимално добър звук.

    Благодаря предварително
    0-

  • #2
    Re: Нов телефон с андроид.... как да го накарам наи лесно да заприлича на стария...

    Контактните най лесно ще прехвърлиш през гугъл. Има опция да ги копира в гугъл пощата. След като я добавиш като акаунт на новия телефон всички контакти ще се синхронизират. Следващата смяна на телефона пак ще е достатъчно да си въведеш гугъл акаунта. Файловете е най удобно през компютъра, връзваш телефона с усб кабела, преточваш ги на компютъра после по същият начин ги качваш на сонито. Може да ги запишеш на микро сд картата и просто да я преместиш /естествено ако 2 та телефона имат слот за микро сд/

    Всякакви стерео слушалки стават на всеки телефон. Можеш да ползваш и тези от самсунга, може да си купиш и каквито ти харесват.

    Коментар


    • #3
      От: Нов телефон с андроид.... как да го накарам наи лесно да заприлича на стария...

      Това за контактите маи е лестно, по скоро си представях някаква опция като на I phone, дето направо новия телефон се превръща в копие на стария....
      А за слушалките просто не знам кои са с най - качетвен звук..
      Последно редактирано от badboy86; 05-02-16, 22:22.
      0-

      Коментар


      • #4
        Re: Нов телефон с андроид.... как да го накарам наи лесно да заприлича на стария...

        Примерно bang & olufsen са супер слушалки, но с неприятна цена. По евтинки са Beats by Dr. Dre, а най евтинки са hama. Колега зависи много колко искаш да са качествени. Аз лично ползвам тези които си дойдоха с мойто сони З, те са обаче с качеството на слушалки за 3 лева. Това с тази опция на Ай нещата я забрави. Там всичко ти седи на сървера на голямото АЙ и просто се копира на новия телефон. Ако ползваш гугъл драйв за файлове можеш да докараш нещо подобно. Няма да е същото но...

        Коментар


        • #5
          Re: Нов телефон с андроид.... как да го накарам наи лесно да заприлича на стария...

          Ако под заприлича имш в предвид визуално, няма да стане без да модифицираш РОМ а на телефона.

          Коментар


          • #6
            От: Нов телефон с андроид.... как да го накарам наи лесно да заприлича на стария...

            Мерси колега, маи няма да стане по лестния начин.... и даже вече сонито почна да ме ядосва За следващия месец се очертава да си стои в шкафа, а аз маи ще карам с ъс самсунга докато се скапе и ще минавам на ябълка за напред. Жалко за готиния подарък....
            0-

            Коментар


            • #7
              От: Нов телефон с андроид.... как да го накарам наи лесно да заприлича на стария...

              Наистина "жалко за готиния подарък", ако стои в шкафа!... На мене ми се падна Р8 и се оказа, че с андроид се работи супер лесно. Трудно е само да се преодолее мързела и човек да прочете кое-как и да разцъка 1-2 дни. А Sony Xperia Z5 Premium (E6853) е чудесна машина, успех!
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • #8
                От: Нов телефон с андроид.... как да го накарам наи лесно да заприлича на стария...

                Не казвам че е лоша просто нямам време за него.... а и ми се вижда бая по тежък от самсунга. В същото време не предлага нищо повече, даже екрана ми се струва по малък. Но все пак в някякъв момент ще се наложи да се преборя с него,ако искам да продължавам да имам готвено за вечеря За сега остава в шкафа да чака някои почивен ден...
                0-

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X