Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Евтин интернет в ЕС

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Евтин интернет в ЕС

    В тази тема предлагам да си подсказваме кой оператор е "тънка лайстна" в момента.
    Къде можем да намерим подходящите условия за нас.

    Лично мен ме касаят основно Дунавските държави по-простата причина, че съм на кораб, но предполагам, че има и други колеги пътуващи из Европа.
    Ако модераторите сметнат темата за рекламна нека я премахнат.
    Аз в момента съм с австрийска карта от
    T-mobile 15euro/12GB един месец валидност
    Сръбска на Telenor само фейсбук (мегабайтите се заплащат отделно)мисля, че беше 5 euro (купувах я отдавна) една година срок на валидност, но на фона роуминга в сърбия и фейсбук е нещо.

    Имал съм и много други но купувани от знайни и незнайни бакалници които са били чиста набутвация...
    Който има мерак да допълва и да драска по някой ред.

  • #2
    От: Евтин интернет в ЕС

    Включи си Wifi и търси HOT SPOT.Около Дунава има и антени.
    Е,да плаща се.Безплатен обяд и аз търся...търся...ама няма...

    Коментар


    • #3
      Re: Евтин интернет в ЕС

      Има, но далеч не навсякъде... А и постоянно в движение макар и с десетина километра в час. Никой не говори за безплатен обяд, а за ефтин таковата боб без кокалчета...

      Коментар


      • #4
        От: Евтин интернет в ЕС

        Ако очакваш по цялото плавателно течение на Дунав да има 3г покритие, имам лоши новини за тебе. Иначе - колко са те държави, спокойно можеш да се абонираш във всяка от тях и пак няма да е много дебело.

        Коментар


        • #5
          Re: Евтин интернет в ЕС

          Да установено е емпирично къде има и къде няма покритие за пет години надолу нагоре...
          Но освен да седя по гимиите обичам и да се разхождам, но явно замисъла ми за темата е неуместен.
          Ясене, трий.

          Коментар


          • #6
            От: Евтин интернет в ЕС

            Да бе, ще трия. Трябва повече да се нацупиш.

            Коментар


            • #7
              Евтин интернет в ЕС

              Никола, не пуснаха ли мрежата по Дунава? В началото на годината напуснах ИАППД, но се изграждаше WIFI мрежа за ползване от корабите. Международен проект беше. Ако не са я пуснали скоро ще я пуснат
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #8
                Re: Евтин интернет в ЕС

                Модератор-спамер!
                Нацуп. Поздрави из Австрия!

                Коментар


                • #9
                  Re: Евтин интернет в ЕС

                  Vodafone ro 6GB около 12 евро
                  Сравнително добро покритие извън града и 4g в градовете и околностите. Точките за достъп си ги въвеждате ръчно, ама няма пълно щастие.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Евтин интернет в ЕС

                    На Т-Mobile D има предплатен пакет за 5Е с неограничен нет и минути към всички немски оператори. В началото има някакъв бърз после става........ ама луканка за два лева няма. От шлюзовете преди Обернцел до Дегендорф покритието ти е гарантирано.
                    Последно редактирано от VESO4AR; 18-02-16, 18:38.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Евтин интернет в ЕС

                      Three - 3-4Г във всички държави от Обединената Общност, данни, събощения и разговори на корем - проблем е, че скопяват скоростта и в НЕ много бели държави скоростта е зле, но факт е, че работят почти на всякъде, приятел имам, който живее където му падне и най-често в Хавай, Канада, Европа и говори с часове и ползва яко данни и е с този оператор, напоследък обаче грозно скопяват скоростта.
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Евтин интернет в ЕС

                        Виваком - срещу 5,90 с ДДС на месец се активира услуга, която ти коства по 5,90 с ДДС на ден в роуминг като за този ден имаш 200 мин разговори, 200 смс-а и 500МБ трафик. Важи за ЕС и Турция. За Балканските държави също има такъв. Мисля, че е доста изгодно. Ако нямаш трафик или разговори, съответно 5,90 не се начисляват.
                        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                        Коментар


                        • #13
                          От: Евтин интернет в ЕС

                          Това за 5,90лв на ден, го имат и Мтел. Там обаче получаваш 500мб на ден, а разговорите и смс-и, са според основния тарифен план, който ползваш в България. Т.е. в някои случаи говориш неограничено безплатно с България. Но не е оферта за ползване постоянно дълго време, натрупват се доста пари.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Евтин интернет в ЕС

                            Не, не става дума за дълго време. Ако е голям престоя се взима местна карта най-добре.
                            Иначе на Виваком включените 200 минути са повече от достатъчни - кой говори по 200 минути на ден!
                            Проблемът е, че го няма за държавите, които ме интересуват мен...
                            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                            Коментар


                            • #15
                              От: Евтин интернет в ЕС

                              Не е точно в ЕС но да питам.
                              За 5 дневен престой в Дубай има ли опция на Ментел или Свиваком за данни през роуминг?
                              Land Rover Discovery II, V8 4.0
                              VW Golf VI variant
                              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X