Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Microsoft 435 Dual SIM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Microsoft 435 Dual SIM

    Телефона е нов,и ми го предлагат на цена 70лв.
    Но не знам,заслужава ли си парите?
    Тел. е Microsoft Lumia 435 Dual SIM
    Последно редактирано от georgipetkov64; 27-11-15, 10:41.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

  • #2
    От: Мнение за Microsoft 435 Dual SIM

    Когато човек си взема телефон с 2 сим-карти, поне едната я мисли да му звънят по работа с нея. Груба грешка!

    Пропуснати разговори на килограм, изнервени колеги и клиенти, бавно свързване (когато изобщо се свърже).

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за Microsoft 435 Dual SIM

      Ясене, това което си го написал, важи с пълна сила за Андроид.

      Ако обаче имаше майкрософт с две карти, щеше да знаеш. че там ситуацията е малко по различна, и описаните от теб проблеми не съществуват.

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за Microsoft 435 Dual SIM

        Телефона е за съпругата ми,че ми омръзна да мрънка
        да носи два телефона.Какво да правя?
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • #5
          Re: От: Мнение за Microsoft 435 Dual SIM

          Първоначално публикуван от wert Преглед на мнение
          Ясене, това което си го написал, важи с пълна сила за Андроид.

          Ако обаче имаше майкрософт с две карти, щеше да знаеш. че там ситуацията е малко по различна, и описаните от теб проблеми не съществуват.
          Би ли обяснил защо да не съществуват. Предполагам и виндоус телефона е с еднин радио модул. Ако да, не виждам причина да не съществуват.

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за Microsoft 435 Dual SIM

            Не,с един радиомодул е. Намерено е обаче някак софтуерно решение, и при звънене от втората карта в режим на разговор с първата,в слушалката се чува известяване за чакащо повикване. Това е така със сигурност на 640 с две карти, за конкретния модел от темата не съм конкретно запознат,но щом е майкрософт има логика да е по същия начин.

            Daniel, ако поровиш в нета предполагам ще ти се изясни по добре как точно функционира, аз съм прост юзър, мога само да потвърдя че действа.

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за Microsoft 435 Dual SIM

              Първоначално публикуван от wert Преглед на мнение
              Daniel, ако поровиш в нета предполагам ще ти се изясни по добре как точно функционира, аз съм прост юзър, мога само да потвърдя че действа.
              Аз понеже не съм толкова прост узър знам че при Андроид може да се приложи същото решение и създава проблеми както на едното, така и на другото.

              Има хубави двукартови телефони с два отделни радиомодула. Те са по-скъпи и съответно много по-слабо разпространени. При тях проблемите се проявяват само в зони с много слабо покритие на единия оператор. Ама споко, 640 не е от тях. Той е с едно радио.

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за Microsoft 435 Dual SIM

                Ясене, не съм много сигурен,обаче имам някакъв бегъл спомен относно двата радиомодула.

                Мисля, че проблема да са толкова неразпространени из белите държави е нормативен. SAR-a им излизаше като че ли извън нормите.

                Иначе още отрпреди 5 години масово започнаха да произвеждат такива апарати,и не са скъпи.

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение за Microsoft 435 Dual SIM

                  SAR няма да се повиши от това че вместо един радиомодул има два или три. Освен ако не упорстваш да правиш конференция през двата канала ама съм сигурен че това го няма в методиката на измерване.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X