Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Sony Xperia Z2 не разпознава зарядното в колата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Sony Xperia Z2 не разпознава зарядното в колата

    Здравейте,

    както пише в темата, имам зарядно за кола и като го включа към телефона не го разпознава изобщо, тоест, все едно не съм включил нищо.

    Мислех че просто зарядното е заминало и купих друго, същата работа. Старото го пробвах на друг телефон и зарежда.

    Някой да има подобен проблем или да е имал и да знае какво може да е разрешаването му?
    WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

  • #2
    От: Sony Xperia Z2 не разпознава зарядното в колата

    Смени кабела.

    Коментар


    • #3
      От: Sony Xperia Z2 не разпознава зарядното в колата

      Пробвах с 3 различни кабела, няма ефект
      WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

      Коментар


      • #4
        Sony Xperia Z2 не разпознава зарядното в колата

        Ако се окаже от апарата, купувай нов... При мен на HTC Desire HD така започна на 2рата фодина да не разпознава зарядното в колата, след това спря да прави връзка с компа, след това и в контакта спря да зарежда! 3 сервиза, смениха букса, не стана....казаха платка, но струваше повече от апарата. Още ми седи в шкафа и ми е "жал" да го изхвърля в кофата, като знам колко стеуваше като нов Това е черноглед, но реалистичен вариант. Това, което спешно трябва да направиш - backup на всичко!
        П.С. Дано е от зарядното, кабела или буксата....

        Коментар


        • #5
          От: Sony Xperia Z2 не разпознава зарядното в колата

          А как да разбера дали ще се окаже от апарата? По принцип е почти чисто нов, от 3 месеца го ползвам. Опасявам се, че ако го занеса, ще ме карат да купувам зарядно за кола на Сони и малко множко ще ми станат вече зарядните.
          WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

          Коментар


          • #6
            От: Sony Xperia Z2 не разпознава зарядното в колата

            През USB ли се опитваш да зареждаш или през порта дето е за магнитна стойка?
            Ако през същото това място с фабричното зарядно нямаш проблем и си пробвал няколко кабела по всичко изглежда, че ти трябва друго, по-мощно зарядно. Или по-истинско.

            Има доста ментета от вида, дето се пъхат в запалката и излизат на USB.

            Не е необходимо зарядното да е Сони но ако е 4-5лв не е изключено да не му достига ток за този телефон.
            Не че цената е някаква гаранция, де.

            Аз имам един CelluarLine и той работи със Z2 таблет/телефон.
            Зарежда както през USB така и през магнитен кабел.
            Враг усраине

            Коментар


            • #7
              От: Sony Xperia Z2 не разпознава зарядното в колата

              Ампеража! Слаб му е ампеража, купи си 2А зареждачка и няма да имаш проблеми.
              LZ1PER

              Коментар


              • #8
                От: Sony Xperia Z2 не разпознава зарядното в колата

                Имам съмнения че е комбинация от двете, слаб ампераж и зарядно менте. Старото е 1А и най-вероятно не му достига сила, защото зарежда един от старите ми телефони. Другото го взех от Шел с точки и е 2.1А, ама въобще не светва диода му като го включа в запалката или в 12в изходите.
                WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

                Коментар


                • #9
                  От: Sony Xperia Z2 не разпознава зарядното в колата

                  Първоначално публикуван от tonizdravkov Преглед на мнение
                  Другото го взех от Шел с точки и е 2.1А, ама въобще не светва диода му като го включа в запалката или в 12в изходите.
                  Това си е от него, няма общо с телефона.
                  В един от големите китайски магазини се продават въпросните 2А зарядни за скромната сума от 3лв. Заслужава си експеримента. Често чупя зарядните в колата и съм минал през доста, за пръв път съм доволен от бързината на зареждане. Последното споменато има 2 изхода, единия 1А, другия 2.1А. Утре ще пробвам на слабия дали зарежда моята Z1-ца и ще споделя. Предполагам са сходни.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  08седем9010З60
                  MAKE RALLY NOT WAR
                  Confidence in Motion

                  Коментар


                  • #10
                    От: Sony Xperia Z2 не разпознава зарядното в колата

                    Z1-цата си зарежда и от слабото зарядно.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    08седем9010З60
                    MAKE RALLY NOT WAR
                    Confidence in Motion

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X