Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с мейлите на Самсунг Галакси -S ІІІ Neo

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с мейлите на Самсунг Галакси -S ІІІ Neo

    Не знам какво се случи, нищо не съм пипал по настройките нито на телефона ( Самсунг Галакси -S ІІІ Neo), нито в пощенската си кутия в abv.bg, но спрях да получавам мейлите и на телефона си, които постъпват в пощенската ми кутия в abv.bg и който мейл адрес си го зададох и на телефона. Рестартирах го, пробвах да пиша от телефона мейли от адреса ми в абв, получават се до когото съм ги пратил, но входящите телефона не ги отразява и това си е. А иначе пощата е пълна-20-30 писма например за 2 дена съм получил, но в телефона нито едно. И това някъде от 5-6 дена се получи.
    Версията на Андроида е 4.4.2.
    Някакви идеи
    SUV

  • #2
    От: Проблем с мейлите на Самсунг Галакси -S ІІІ Neo

    И пи мен се сбъгна по същия начин. Излекувах го след връщане на фабричните настройки. Но знай че ще игубиш всички данни и настройки.Ако преди това архивираш всичко и после възтановиш от архива може да се покаже пак същата ситуация. За това запомни само указателя и други лични ако имаш.А след фабричните настройки си инсталирай отново приложенията от Гугъл плей.При мен за това се наложи два пъти да преинсталирам.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с мейлите на Самсунг Галакси -S ІІІ Neo

      Виж настройките на кутията дали отговарят на тези http://abvhelp.abv.bg/?p=45

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с мейлите на Самсунг Галакси -S ІІІ Neo

        Бъгав е Андроида При мен се случи с SG S4 ...
        В интернета имаше много съвети, но всичките бяха свързани с 'нулиране' на телефона...

        Накрая и аз минах почти по този път - фабрични настройки, изтриване на всички мейл акаунти (само в телефона разбира се) и кеша, създаване на нови акаунти в мейл клиента...
        И засега май се закрепи...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с мейлите на Самсунг Галакси -S ІІІ Neo

          Просто изтрих мейл акаунта и го сложих отново. За сега нещата уж се оправиха и си поручавам мейлите и на телефона.
          SUV

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с мейлите на Самсунг Галакси -S ІІІ Neo

            Няма нужда от ресети. Просто изтриване на данните на програмата от мениджъра на приложения, върши идеалната работа.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X