Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рекламация на мобилен телефон - Amazon.de

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рекламация на мобилен телефон - Amazon.de

    По същество - Рунбото, което си купих от Амазон ми върти номера от няколко дена - екрана побеля, трепти и т.н.

    Вече втори мейл пиша на продавача, засега отговор йок, та се подготвям психически за рекламация пред Амазон. Някой вървял ли го е тоя път за да не откривам топлата вода наново? Телефона е купуван миналия Ноември, от немския амазон (видях че има разлики между политиката по рекламации в немския и .com версията), така че би трябвало да си е още в гаранция.

    Съвети, насоки ?
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

  • #2
    От: Рекламация на мобилен телефон - Amazon.de

    Какво стана с рекламацията?

    Питам, защото си късам нервите с един чисто нов тел. от ебей... Предлагат да ми платят ремонта в местен сервиз, ако е до 10-15 долара, а ако е по-скъп - да им пратя телефона обратно Става въпрос за телефон за 160 долара!
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      От: Рекламация на мобилен телефон - Amazon.de

      Прати им го за 7-8$- ти пишеш за ремонт, те пишат втора употреба. Ще чакаш 1 месец и ще имаш нов (ако е от магазин), ако е от човек е мъртво, макар че плащането би трябвало да е по същата схема. Страх ги е от диспути. Имал съм един единствен случай и се реши точно така след 3 месеца, когато вече бях отписал всичко.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #4
        От: Рекламация на мобилен телефон - Amazon.de

        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
        Какво стана с рекламацията?
        Ми имам си бутиково преспапие. Във формата на мобилен телефон

        Затова вече електроника по нет-а - твърдо нѝе. Предпочитам да дам някоя стотинка отгоре, и да имам сервиз в България, поне мога да отида и да им се развикам. Не че ще помогне съществено при проблем със самия телефон де, ама казват че успокоявало.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X