Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подреждане на меню "телефон" с Android OS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подреждане на меню "телефон" с Android OS

    Нищо не разбирам от смарфони и моля за помощ. Отново си смених тел. апарат. сега съм със HTC desire 816 с андроид 4.4.2. В менюто ми на телефона като натисна слушалка искам да вижда не само последния разговор, но и списъка на всички повиквания, като всички повиквания от 1 контакт/номер да са на един ред. Да имам бърз достъп до адресната гнига и заедно с това да ми се появява клавиатурата. Така беше на стария ми HTC one s.Как мога да настроя и този тел. така?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

  • #2
    От: Подреждане на меню "телефон" с AOS

    Само с промяна на сенса ( туй е на HTC интерфейса), обаче ми се чини , че без отключване няма да стане, попрочети в андроидния форум.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: Подреждане на меню "телефон" с AOS

      Майсторе, аз попитах за нещо от сорта: как да накарам дисплея да ми показва в километри и целзиеви градуси, а не в мили и фаренхайт, а ти ме прати да изкарам магистър ДВГ, т.е. да чета форуми пълни с непознати термини. Аз по-бързо ще си купя нов смартфон, отколкото ще ги прочета...
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Подреждане на меню "телефон" с AOS

        Виж сега, HTC имат свое виждане по въпроса за магданоса, във всяка нова версия на Андроид си правят собствен интерфейс наречен HTC Sens еди-кой-си номер.
        За да се върнеш към стария сенс ти трябва най-малко да отключиш буут лоудъра на телефона през официалния сайт на HTC, гаранцията обаче пада.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #5
          Re: Подреждане на меню "телефон" с AOS

          Не само ХТЦ, всички имат свое виждане, това което искаш да направиш е напълно възмоно да не стане. Специфично е за всеки модел и по специално какво производителя е дал като възможност. Дано някой колега с ХТЦ успее да ти отговори.

          Коментар


          • #6
            От: Подреждане на меню "телефон" с AOS

            Да и още 1 проблем: при прехвърляне на информацията от стария на новия тел. към името на повечето контакти е добавено /Mobile. Как да го изтрия на всички контакти?
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              Re: Подреждане на меню "телефон" с AOS

              На ръка. Поне аз не знам друг начин.

              Коментар


              • #8
                От: Подреждане на меню "телефон" с AOS

                Ако са стотици контактите можеш да пробваш следната процедура:

                1. Синхронизиране с гугълски акаунт.
                2. Експорт там в csv
                3. Триене в гугъл.
                4. Редакция на csv в текстов редактор (find & replace ще стане за секунди)
                5. Триене на телефоните от телефона
                6. Импорт в гугъл на cvs-a
                7. Синхронизиране.

                Ако тел. ти поддържа експорт/импорт в csv, очевидно можеш да пропуснеш някои от стъпките по-горе. Ако поддържа експорт/импорт в един vcf също можеш да се пробваш с текстов редактор.

                Коментар


                • #9
                  От: Подреждане на меню "телефон" с AOS

                  Бе ебати филма е всеки нов телефон...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Подреждане на меню "телефон" с Android OS

                    Специално за контактите не е толква зле положението. Преживяваш един път, че google (официално) ще знае всичките ти контакти и си ги слагаш там. След това качването им на нов телефон със symbian, wp, ios или андроид е въпрос на няколко минути, особено ако нямаш къстъм полете с данни и големи картинки за clip. Май и с S40 на Nokia нямаше проблеми, ама и S40 и Symbian са в историята.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Подреждане на меню "телефон" с Android OS

                      Боли те за чичо Гошо , дет ш' ти знай контактите, еле па Траялчето например
                      Най-много да се засечете в някой бардак.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Подреждане на меню "телефон" с Android OS

                        Аз съм го преживял. Всичко в гигълс и готово. Няма проблем като си смениш телефона.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Подреждане на меню "телефон" с Android OS

                          Даже е единствения лесен вариант при преход от андроиден на иос-ки.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • #14
                            От: Подреждане на меню "телефон" с Android OS

                            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                            Даже е единствения лесен вариант при преход от андроиден на иос-ки.
                            Какво е това "иос-ки"? Аз прехвърлях от стария апарат към новия, но имам и гугъл акаунт. Само че ми се появи на доста контакти това"мобиле". Как в гугъл от стационарен комп да погледна и редактирам контактите и опсле отново да ги прехвърля? И се оказа, че новия ми тел се препълни със всички снимки, които съм правил някога с 4 различни апарата. Ако изтрия повечето от паметта на телефона ще се изтрият ли и в гуглето?
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X