Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Ipad 4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Ipad 4

    Здравейте, в тази злощастна вечер имам нужда от помощ отностно Ipad 4.
    Че съм голям карък, карък съм, ама пък такова нещо и в най-смелите си фантазии не съм предполагал, че може да ми се случи.
    С думи прости - счупи ми се кабелът за зареждане на таблета в слота на таблета. Абсолютно изключено е да се извади в този вид.
    Кабелът е от по-новият тип - лайтнинг (ако има някакво значение).
    Много ще се радвам. аконякой от вас може да помогне с информация, съвет или препоръка за сервиз.

    По-късно ще опитам да кача и снимки.

  • #2
    От: Проблем с Ipad 4

    Първоначално публикуван от Капитан Ваймс Преглед на мнение
    Здравейте, в тази злощастна вечер имам нужда от помощ отностно Ipad 4.
    Че съм голям карък, карък съм, ама пък такова нещо и в най-смелите си фантазии не съм предполагал, че може да ми се случи.
    С думи прости - счупи ми се кабелът за зареждане на таблета в слота на таблета. Абсолютно изключено е да се извади в този вид.
    Кабелът е от по-новият тип - лайтнинг (ако има някакво значение).
    Много ще се радвам. аконякой от вас може да помогне с информация, съвет или препоръка за сервиз.

    По-късно ще опитам да кача и снимки.
    Това ще е само за гаранция...

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с Ipad 4

      Това ясно, но в гаранция беше преди половин година : ) В крайна сметка открих сервиз в студентски град, от който съм изключително доволен, даже се изненадах. Не знам дали е редно да напиша името, за да не излезне като реклама, но ако някой има проблем с епълско устройство, бих ги препоръчал.
      Последно редактирано от Капитан Ваймс; 21-02-15, 15:46. Причина: правопис

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X