Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странно загряване на iPhone 5s веднъж месечно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Странно загряване на iPhone 5s веднъж месечно

    Привет колеги, от няколко месеца имам iPhone 5s закупен чисто нов от лицензиран магазин, не е джелбрейкнат с ios 8, тела работи перфектно, никога не е забивал, нямам нищо качено било игри, програми и т.н. Изключил съм от нотификациите всичко излишно, като почнем от жпс-а, моята локация, моята поща, автоматичните ъпдейти и т.н. Ползвам го основно при разговори и да влизам в интернет, дотук добре НО забелязах че горе долу един път месечно както си влизам в един и същ интернет форум (нашия) всеки ден, изведнъж загрява така като че ли все едно си пуснал игра или гледаш филм, и това го прави 1 път всеки месец , като че ли от централата на Епъл ми свалят информация било за реклами и т.н ? Какво мислите за това?
    Последно редактирано от Ясен; 08-02-15, 02:17. Причина: Шрифта

  • #2
    Re: Странно загряване на iPhone 5s веднъж месечно

    Загрява защото върви процес който товари процесора. Форума има много снимки и то голями, възможно е да товарят процесора и съответно мрежовата карта. Самият браузър или тапатолк също може да предизвикат загряването. Също и това което ти си написал :-) няма да се учудя ако периодично всичката ти информация отива на някой сървер.

    Коментар


    • #3
      От: Re: Странно загряване на iPhone 5s веднъж месечно

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      Загрява защото върви процес който товари процесора. Форума има много снимки и то голями, възможно е да товарят процесора и съответно мрежовата карта. Самият браузър или тапатолк също може да предизвикат загряването. Също и това което ти си написал :-) няма да се учудя ако периодично всичката ти информация отива на някой сървер.
      Има го и този момент, но примерно преди време разглеждах цяла тема със снимки на колегата Любашки, разглеждах ги около час и чак тогава тела го усещам затоплен, тук става въпрос за загряване буквално за няколко минути все едно съм пуснал клип да слушам музика и с пусната навигация, това трае около 20 минути, странното е че го прави един път месечно, почти всяка вечер влизам от айфона в нашия форум в момента пиша от него и не е топъл, не ползвам тапаталк...

      Няма да се учудя ако в действителност се изпраща без предупреждение информация от тела ми с цел реклами от Епъл... Отделен е въпроса доколко е правилно това, както и че нямам опция да го изключа...
      Последно редактирано от Еделвайс; 07-02-15, 22:51. Причина: Допълване инфо

      Коментар


      • #4
        От: Странно загряване на iPhone 5s веднъж месечно

        Май разбрах от какво е може би периодичното загряване и съответните скрити процеси , снощи късно както си сърфирам изведнъж ми показва съобщение на тела че имам наличен нов ъпдейт iOS 8.1.3, понеже съм на iOS 8 и съм доволен от него, не съм пускал предишните ъпдейти от които много потребители пропищяха 8.1.., 8.2.. и така до най-новия ъпдейт iOS 8.1.3, с една дума от това са били евентуално според мен скритите процеси - независимо че съм изключил всички автоматични ъпдейти и съответните нотификации

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0251.jpg
Прегледи:1
Размер:27.5 КБ
ID:5640758

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X