Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Навигация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Навигация

    Здравей те! От скоро съм собственик на "ACER" ikona tab 8 A1-840. Таблетчето работи чудесно само не мога да вкарам навигация. Първо пробвах с бутуут - не желае да приеме въобще. После пробвах от компа. Там стана, но я вкара в "разни" и пак не може да започне инсталация. Пробвах с NAVIGON v5.2.0, после с IGO Primo lsr v9.6.29.36715 все същото. Много ще съм благодарен ако някой ми помогне!

  • #2
    От: Навигация

    Опитай да свалиш безплатната (сайджик) от гугъл магазина или качи Апк файл на някоя навигация в Сд картата и с Астро прогрмата я инсталваш.

    Коментар


    • #3
      От: Навигация

      Ето тук има информация:
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...hlight=navigon
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      08седем9010З60
      MAKE RALLY NOT WAR
      Confidence in Motion

      Коментар


      • #4
        От: Навигация

        Първоначално публикуван от Цветозар Георгиев Преглед на мнение
        Здравей те! От скоро съм собственик на "ACER" ikona tab 8 A1-840. Таблетчето работи чудесно само не мога да вкарам навигация. Първо пробвах с бутуут - не желае да приеме въобще. После пробвах от компа. Там стана, но я вкара в "разни" и пак не може да започне инсталация. Пробвах с NAVIGON v5.2.0, после с IGO Primo lsr v9.6.29.36715 все същото. Много ще съм благодарен ако някой ми помогне!
        Нищо не разбрах, какво общо има блутута и компа с навигацията на таблет ?
        Навигация за таблет стандартно се инсталира на таблет, ако той има вграден ЖиПиЕс, ако няма - майната му на таблета.
        Обикновено се ползва фаил с разширение apk, и пак обикновено се сваля от някой форум , като ипмарт-българия да речем, освен ако не си на ти с руския и да ползваш 4pda.
        Каквото и да напиша тук , няма да ти свърши работа, ако сам не прочетеш дългите инструкции в посочените форуми.
        Другият вариант е да цъфнеш със се барабар таблетчето и 1 бутилка Немирофф бял етикет при мен и си готов със сек'ви навигациЙ.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X