Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Viber. Това поредната измама ли е ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Viber. Това поредната измама ли е ?

    Имайте предвид, че сигурността на разговорите/съобщениято по Viber е горе долу като на мобифоните едно време
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • #17
      От: Viber. Това поредната измама ли е ?

      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
      Кое харчи повече трафик като мобилни данни?
      Скайп или Вайбър?
      Май че Вайбър. Ама не е съществена разликата.

      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
      Имайте предвид, че сигурността на разговорите/съобщениято по Viber е горе долу като на мобифоните едно време
      Прочее, той и скайпът така.

      Коментар


      • #18
        От: Viber. Това поредната измама ли е ?

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        ..Прочее, той и скайпът така.
        Вайбъро доскоро си беше като мейл клиент(може да те слуша всяко хлапе), скайпа е доста по-добре. Ако търсим ниво ЦРУ КГБ то и двете не стават.
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • #19
          От: Viber. Това поредната измама ли е ?

          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
          Кое харчи повече трафик като мобилни данни?
          Скайп или Вайбър?
          Проверени на собствен гръб от място дето всеки мб се плаща.
          Вайбъра най малко харчи (30-40% по малко)при съизмеримо качество със скайп.
          Видеото на фейстайм е най добро но харчи най много и за видео и за аудио.
          Поздрави
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #20
            От: Viber. Това поредната измама ли е ?

            Благодаря!
            Инсталирах си Вайбър. Добър е , но емотиконите му са толкова дребни на 4 инча екран, че въобще не ги виждам кой за какво е.
            Иначе съм доволен.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #21
              От: Viber. Това поредната измама ли е ?

              Вайбър е супер!Скоро спаси кофти ситуация на работен обект с бързина на файл /снимка на детайл/,изпратен на колега тръгващ от София към обекта .Първо качество на файла/зависи и от апарата/,второ бързина,не коментирам ,че в много кофти райони извън татковината ни е един от малкото варианти за свръзка с дома без да одерат кожите ти до мускул.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #22
                От: Viber. Това поредната измама ли е ?

                Съгласен
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #23
                  От: Viber. Това поредната измама ли е ?

                  Като свикнеш да работиш с него ще видиш, че е много приятно. Емотикони просто няма да ти трябват.....и все пак, аз за такива случай ползвам очила...
                  Много качествено се чуват разговорите и ще се изкефиш максимално....всичко е лесно....
                  LZ3YG

                  Коментар


                  • #24
                    От: Viber. Това поредната измама ли е ?

                    Дори дa нaкъсвa връзкaтa,случвa се понякогa,винaги имaш безпрепятсвен бърз чaт.++++
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Viber. Това поредната измама ли е ?

                      И каква е разликата със скайп ?
                      Аз лично , по скайп-а имам много по чисти разговори от колкото по вайбър .
                      Ама предпочитам да си говроя по телефона , нали той е за обаждания
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • #26
                        От: Viber. Това поредната измама ли е ?

                        Почти няма разговор по вайбър който да не ме изкарва от равновесие!

                        Вечно прекъсва, шуми, запецва.. ако и двете страни сме на оптика е ок, но единият да е на някакво ви-фи.. забрави..

                        Скайпа колкото и да го омазаха напоследък много рядко имам лоша връзка.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Viber. Това поредната измама ли е ?

                          Всеки си има мнение,аз оставам по доволен за сега от Viber.В Германия дори по време на движение си провеждам разговори.Има си индикатор за качеството на връзката по време на разговор.Ползвам го и за пращане на снимки на документи.Някакси по лесен за работа от Скайпа,него го използвах около 10 години.Да видим Вайбъра колко???
                          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                          0885 660 613

                          Коментар


                          • #28
                            От: Viber. Това поредната измама ли е ?

                            Ползвам вайбър много - единствена комуникация със семейството.
                            В БГ ментелски 3г качество трагедия.
                            В УСА атт 4г качество перфект.
                            Отсреща винаги е безжично/безжичен рутер вкъщи.
                            Вайбъра не е виновен, сравнено със Скайп качеството е подобно.
                            Land Rover Discovery II, V8 4.0
                            VW Golf VI variant
                            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                            Коментар


                            • #29
                              От: Viber. Това поредната измама ли е ?

                              Колеги, имам проблем със Скайпа
                              Не е много в духа на темата, но сякаш не са ми синхронизирани телефона и настолния
                              Като пиша от телефона, не ми излиза на десктопа и обратното

                              Чистих, преинсталирах, правих какво ли не
                              И на двете съм с последните версии.
                              Не и не
                              Дали е от сървъра, от самата програма, или аз не мога да включва за какво
                              От сутринта е такова положението.
                              Съжалявам, ако има тема за Скайп, но върнах назад и не открих.
                              Идеи?
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Viber. Това поредната измама ли е ?

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                Като пиша от телефона, не ми излиза на десктопа и обратното


                                Идеи?
                                При мен от доста време е така.... Хисторите на диалози се запаметява само на устройството, не в профила....
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X