Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Nokia 515?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за Nokia 515?

    Привет!

    След немалко опити, така и не успях да се влюбя в смартфоните с държащи 1 ден батерии и 2-4-8 ядрени супер (консумиращи) процесори.

    Имам Нокия С7, която така си стои в чекмеджето.

    Да не споменавам купищата ненужни за мен апликации, които все трябва да следя, дали не съм отворил някоя погрешка.

    Ползвам Сони-Ериксон с бутони, 5мп камера, автофокус и добра светкавица.
    Търся нещо от тоя род.
    Единственото което НЕ ме грабва в конкретния модел е постоянния фокус.
    Ериксона прави прекрасни макроснимки.

    Камера по-добра от 5 мп не ме интересува, стига да прави добри снимки.

    Чета, че е с оптика на Карл Цайс...

    Някой мнение или лични впечатления има ли за модела?




    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nokia-515-colors.jpg
Прегледи:1
Размер:46.0 КБ
ID:6072569
    Your conscience is all you can take to your grave.

  • #2
    Re: Мнения за Nokia 515?

    Жената е с такъв, за телефон е идеален, кара по една седмица и повече с разговорите, хубави снимки аз от нокия не съм виждал, на диспля му изглеждат не много зле.

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за Nokia 515?

      Благодаря!

      И аз не съм очарован от камерите на Нокия.
      Имам и Аша, не помня кой модел точно с 2мп.
      Снимките са меко казано отвратителни.
      Майка ми се научи да работи с него и е доволна.


      Жалко, че не се намират вече Сони Ериксон със Сайбър шот камери!

      Ще бъде ли прекалено, ако те помоля за някоя примерна снимка да качиш тук?
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #4
        От: Мнения за Nokia 515?

        Ха адаш и ти си с моята дилема ...тоя модел на Нокия ( новия ) и аз го гледах но се разочаровах като разбрах че светкавицата не става за фенерче. Иначе още съм със старата Нокия Х5 и мисля че прави добри снимки...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка2601.jpg
Прегледи:1
Размер:310.9 КБ
ID:5624288
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #5
          От: Мнения за Nokia 515?

          Нямам зор да си сменям телефона, но понеже договора ми изтича, имам опция да си взема нов на изплащане.
          От каталога не харесах нищо.
          99,9% са смартфони.
          Нито ме радва Андроид, нито Уиндоус мобайл.
          Симбиана ми е достатъчен.
          Просто нямам никакъв избор.

          Настоящият ми Elm е чук, но е вече доста пообрулен. Кабела за връзка с компа ми дава постоянно проблеми и трябва да му се моля да задържи връзка, за да сваля снимки.
          А и батерията вече не е толкова добра.
          Да набивам пари за нова и нов кабел...


          Каква друга алтернатива имам от тоя род телефони?
          Предложения?
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #6
            От: Мнения за Nokia 515?

            Виж този ....http://www.pazaruvaj.com/mobilni-tel...yEAyQ#opisanie
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #7
              От: Мнения за Nokia 515?

              Не съм голям фен на Самсунг, но ще го погледна на живо.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #8
                От: Мнения за Nokia 515?

                Аз се заглеждам и по това ....http://www.pazaruvaj.com/mobilni-tel...F4AIA#opisanie
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • #9
                  От: Мнения за Nokia 515?

                  Заслужава си да дадеш шанс на нокиа лумиа 520 или 530. Наистина windows phone е една проста операционна система сравнение с андроид. Ясно ми е, че от старото човек трудно се отказва, но там няма да имаш проблеми със забравени приложения, ще върви гладко, и е много просто направена с-ма. Дай и един шанс, няма смисъл да дава 100 лева за телефон, който е само за ало- ало

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнения за Nokia 515?

                    Нокия 515 чудесен прост телефон помни 1000 номера и батерията кара по седмица че и повече,ползвам го от пет месеца и нямам забележка, с алуминиев корпус е и търпи леки подритвания,С този телефон не се чувстваш като шофьор на електрокар (смартфон) и да гледаш за контакт постоянно около себе си
                    Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

                    Коментар


                    • #11
                      Re: От: Мнения за Nokia 515?

                      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                      Ще бъде ли прекалено, ако те помоля за някоя примерна снимка да качиш тук?
                      Ще се постарая, но не ти обещавам - ползва се само за телефон и дори не е с нимано с него Иначе е здрав, малкия го е хвърлял вече много пъти и нищо му няма, ако беше смартфон още на първото хвърляне на асфалта и щеше да е брак.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнения за Nokia 515?

                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        Нямам зор да си сменям телефона, но понеже договора ми изтича, имам опция да си взема нов на изплащане.
                        От каталога не харесах нищо.
                        99,9% са смартфони.
                        Нито ме радва Андроид, нито Уиндоус мобайл.
                        Симбиана ми е достатъчен.
                        Просто нямам никакъв избор.
                        То Symbian-a е най-голямото говно от всичките. Говното, което изяде главата на Nokia.

                        За съжаление истински хубавите камери са в горния клас устройства. А те са s WM, Andoid, IOS. На ниския клас в общия случай са трагедия, често нямат и светкавица и т.н.

                        Ето тук можеш да сравняваш модели:
                        http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?...&idPhone3=4085

                        Nokia-та дори да е с перфектна оптика, сензора е малък, и от там кофти снимките.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнения за Nokia 515?

                          Когато Nokia залезе (да им се неначудиш), Symbian-a не беше основната причина за това. Допуснаха лош хардуерен дизайн на ниво връзка между новият им процесор RapuYama и комплекта RAM/NAND в стека. Милиони телефони от серията като 6700, Е52, N8, C7 и някой други умряха много скоростно (а някой от тях още в опаковките си). И като капак на всичко, години на ред не решиха проблема. Подобен проблем уби едно време и телефоните на Siemens.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнения за Nokia 515?

                            Бях готов да пожертвам с нищо не блестящата камера с фиксиран фокус, за стилния дизайн, простото боравене, здравината, издръжливата батерия.
                            Днес ходих да видя какво ми предлагат.
                            515 няма, а и не се очаква.
                            Нокия смартфон с Уиндоус, не ща.

                            Навих се на Сони Експерия, но имат само Е1, който е с 3,15 мп, фиксиран фокус и без светкавица.
                            Последният ми избор е Експерия L , но не се знае дали въобще ще докарат.

                            Ако докарат, грабвам един веднага.
                            Не ща и много голям дисплей.
                            4 инча ме устройват.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнения за Nokia 515?

                              Погледни Galaxy XCover 2. 5МП, светкавица, не е с фиксиран фокус. Здрав, приличен дисплей. Вчера взех един за жената. Малко е топузест, в сравнение а моето Galaxy Ace 2, ама това щото там противоураред, противоводен и прочие. Цената е подобна.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X