Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Изчезване" на контакти от "смарт"фон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: "Изчезване" на контакти от "смарт"фон

    С САТ В15 съм, и имам същият проблем, понякога ми изчезват част от контактите.
    При рестарт някои се възстановяват, но някои не, и не мога да разбера начина по който се случват нещата.

    Имам около 800 контакта, някои с по 3,4,5 или повече номера, които ползвам постоянно,
    и като ми се наложи да звънна, и не намирам контакта, направо ми се ..., е не намирам цензурирана реплика да си изразя емоцията в такъв момент !

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Аз съм ги качил в гугъла - ами и американците трябва да знаят на кого се обаждам де
    Коригирам контактите през лаптопи, телефони, компютри - безпроблемно.
    На което от местата да пипна, след няколко секунди се обновява информацията и в телефона...
    Навярно нещо имаш объркано със синхронизацията на телефона....
    Или пък изтриваш контактите в гугъл контактс, и те логично се изтриват от телефона при следващата синхронизация...
    За да избегна подобен ефект при таблет (който давах насам натам), направих за таблета съвсем отделен акаунт - и си работят като различни устройства с различни бази данни (че и имам допълнително място в гугъл-диск )
    Не съм се синхронизирал точно за да не товаря хамериканците с излишна информация ,
    че и без това се забаваляват достатъчно с ислямските психари,
    та ще съм ви благодарен ако някой ми предложи алтернатива на Г-мейли и Гугъл синхронизации.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: "Изчезване" на контакти от "смарт"фон

      Трябва да се в Меню разговори(слушалката, все едно ще се обаждаш)>>под меню 'контакти'>> тогава бутона с 'трите чертички'(менюто за опции)>> Вече ти излизат опциите и импортирай/маркирай.........
      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

      Коментар


      • #18
        От: "Изчезване" на контакти от "смарт"фон

        нъцки... в меню разговори /от общия екран влизам с натискане на слушалката/ - отгоре излизат 3 опции - слушалка /за набиране , часовниче /регистър на обажданията/, "човече" /списък с контактите/... Пробвах и на 3-те с копчето за меню и излизат съответно
        - на "слушалка" : Speed dial, People, Settings-/прегледах няма връзка с експорт на контакти/,
        - на "часовник" : Voice Call, Video Call, Autom. Call Settings, Other Settings-/същите като на горното/
        - на "човече" : Contacts to display, Accounts, Settings-/Voice Call, Video Call, Autom. Call Settings, Other Settings/

        Версията е Android 4.2.1
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #19
          От: "Изчезване" на контакти от "смарт"фон

          А с'я пробвай и "Одър сеттингс".
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #20
            Re: От: "Изчезване" на контакти от "смарт"фон

            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
            нъцки... в меню разговори /от общия екран влизам с натискане на слушалката/ - отгоре излизат 3 опции - слушалка /за набиране , часовниче /регистър на обажданията/, "човече" /списък с контактите/... Пробвах и на 3-те с копчето за меню и излизат съответно
            - на "слушалка" : Speed dial, People, Settings-/прегледах няма връзка с експорт на контакти/,
            - на "часовник" : Voice Call, Video Call, Autom. Call Settings, Other Settings-/същите като на горното/
            - на "човече" : Contacts to display, Accounts, Settings-/Voice Call, Video Call, Autom. Call Settings, Other Settings/

            Версията е Android 4.2.1
            Трябва да си там където си въвеждаш контактите !!! До сега на всички версии на андроид които съм виждал опцията е там.

            Коментар


            • #21
              От: "Изчезване" на контакти от "смарт"фон

              В адресната книга/контакти(меню 'човече'), Руски панимаеш: http://apsoid.ru/faq-android/6019

              Пп Предполагам ако споделиш модела на телефона, вероятно някой по-вещ ще се отзове
              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

              Коментар


              • #22
                От: "Изчезване" на контакти от "смарт"фон

                Evolveo е тел-а
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #23
                  От: "Изчезване" на контакти от "смарт"фон

                  Благодарско на агогов!
                  Сега разбрах за "трите точки" - при мен са 6т. и ги има само в главния екран С тях се отваря списъка с приложенията...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #24
                    От: "Изчезване" на контакти от "смарт"фон

                    Не са тия, три са си, горе в дясно, поне на андроид 4.0.4.
                    Отвори "контакти" или "хора" и там се намират трите .

                    ПП. Всъщност дали няма Юзър менуъл туй еволвео, ако го попрочетеш може и да ги намериш точките.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X