Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми телефон ... поредна тема :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
    А заглеждал ли си тъй наречените екстремни телефони?Армс.бг,има ги и в "търговски партньори", предлагат няколко модела.
    Не видях телефони в армс-а?
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #17
      От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

      Като им влезеш на сайта , от ляво отвесно има изброени артикули.Някъде под средата пише GSM апарати.
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • #18
        От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

        Аз определено споделям посочените параметри като основни работни нужди и преди време ги споделих към грамотни по темата хора.
        Тогава отговора им бе: Nokia N8. Признавам, не ме подведоха.
        Не е първа младост модел но си е в производство. И да, сложих му едно дуракоустойчиво удобно калъфче и до днес си е като нов. Интересното е, че работи без проблем и след доста риболовни излети в морето! Не очаквах такава издръжливост от съвременна стока.
        А камерата му е по-добра от на другия ми: Nexus 5
        GPS системи https://www.easytracking.bg/
        Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

        Коментар


        • #19
          От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

          Моето мнение на база ползване на Соним ХП 5300 3Г в продължение на 3 години на три континента в различни условие е - категорично НЕ за Соним.

          1. Камерата не струва
          2. Батерията със зор изкарва 15 дни.
          3. Телефона доста "забива", трябва отвертка за да се ресетне с вадене на батерията. Не е винаги удачно, особено ако работата Ви е спешна и важна (пожарникар, полицай, медик и т.н.)
          4.Обхвата не е по-силен от на другите телефони, както го хвалят.
          5. При разговор звука се чува силно, но със слабо качество.
          6. През първата година телефона посети сервиз за смяна на "кожата", панел ли как се води. Не може да рекламират телефон, който го мелят в миксер, слагат върху горещ котлон и го газят с джип върху камъни и кал, да струва една шапка пари, аз да разчитам на него и въпреки, че го пазя като очите си гумите по панела да се разлепят - много несериозно, много.
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • #20
            От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

            Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
            Като им влезеш на сайта , от ляво отвесно има изброени артикули.Някъде под средата пише GSM апарати.
            Да бе ... блея нещо... Благодаря!

            Обаче, (ако не съм пропуснал нещо де) освен Sonim XP5300, всички други, които имат светкавица са и с Андроид. А Андроид не ща по никакъв повод повече.
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • #21
              От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

              Има и някви МТТ и NGM , не ги знам какви са ама са ми интересни като ги разглеждах!Както и да е , просто се опитвах да помогна!
              Поздрави и успех с намирането!
              п.п.Смартовете са с дроид.На теб обезателно смарт ли ти трябва?
              Иначе и мен не ме кефи дроида.Аз лично вече 4 години съм с уиндолс 7 , LG ,и нямам забележки,макар че доста негативни мнения за таз ОС.А и тя не успя да се наложи някак си на пазара.Ама мого се разписах,айде пак поздрави.......
              Последно редактирано от traun; 31-08-14, 07:36.
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • #22
                От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

                Намери си едно дърто Сатио,камерата му е уникална с истинска светкавица,Симбиан е и батерията държи 2-3 дена-при здраво плямпане.Личен опит.

                Коментар


                • #23
                  От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

                  Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                  Има и някви МТТ и NGM , не ги знам какви са ама са ми интересни като ги разглеждах!Както и да е , просто се опитвах да помогна!
                  Поздрави и успех с намирането!
                  п.п.Смартовете са с дроид.На теб обезателно смарт ли ти трябва?
                  Иначе и мен не ме кефи дроида.Аз лично вече 4 години съм с уиндолс 7 , LG ,и нямам забележки,макар че доста негативни мнения за таз ОС.А и тя не успя да се наложи някак си на пазара.Ама мого се разписах,айде пак поздрави.......
                  Не, изобщо не държа да е смартфон. просто ми трябва физически здрав телефон, носещ на по-тежка експлоатация. Уж съм електронкаджия, но е факт, че електрониката твърде често е натикана някъде надълбоко из механиката, а това означава прахоляк, стружки, масла, грес, вода и прочее, не особено дружелюбни към телефоните гадости. Плюс някое и друго изпускане, сядане, изпадане от джобовете и така нататък неумишлени стрес-тестове.
                  И да има някаква камера със светкавица. И да няма Хемороид. И като ми звънне някой, докато съм заврян на майна си райна, да мога да го чуя, а не половин час да обикалям из помещенията и да повтарям "А? Не разбрах? Не чух?", както за лош мой късмет се случва с всичките ми досегашни телефони, които са отговаряли на останалите изисквания.
                  Иначе и на мен ми харесаха като ТТ данни някои от апаратите, но без светкавица просто не ми вършат работа. Разглезих се да ползувам телефона като спомагателно средство при разглобяване на непознати машини, а понякога - и за събиране на "доказателствен маетриал", щото се случва клиента да каже "Е, те т'ва не мо'е да е верно!" за справка - една снимка, как според някои технически гении се хваща един киловат двигател с редуктор 1:14:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140821_121607_0.jpg
Прегледи:1
Размер:60.4 КБ
ID:5607994

                  Конкретното нещо е на светло, но твърде често се случва каквото искам да снимам да е завряно някъде си и без светкавица просто не става. А така ми спестява огромно количество ядове

                  Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                  Намери си едно дърто Сатио,камерата му е уникална с истинска светкавица,Симбиан е и батерията държи 2-3 дена-при здраво плямпане.Личен опит.
                  Такова имам откъде да взема за проба, още понеделник ще го разгледам.
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

                    много съм доволен от samsung b2710
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

                      Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                      много съм доволен от samsung b2710
                      Няма светкавица.
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

                        Преглъщай Андроида,нищо му няма и вземай като моя мултисет.Плюсове:
                        Газя го с джипа,пада от джипа,изтървам го в язовира,няма проблем,20 се гмуркаме докато го намерим,оранжев,свети добре,снима добре,батерия яка,чупи орехи,мия го на мивката,подържа pmr446.
                        Недостатък:
                        Тежи,не става за хвърляне по тъщата,пука глави или по лошо!
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:www.autovideos.ru-CV ABS-M446-Orange (1)_enl.jpg
Прегледи:1
Размер:61.5 КБ
ID:5608007
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

                          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                          ... свети добре,снима добре,батерия яка,чупи орехи,мия го на мивката,подържа ...
                          ъхъ, и мери ток и напрежение
                          Засега съм му адски сърдит на Андроида. Имам таблет и телефон и двете неща съм ги намразил яко. Всъщност, от таблета се оттървах, подарих го на баща ми

                          Абе, така ли не излезна нещо с нормален Линъкс? Уж Убунту и Файърфокс вдигаха пара...
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

                            Ми излязъл е отдавна ама за съжаление там и си остана...
                            N900 с Maemo.
                            Скапаният хемороид мачка всичко...
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • #29
                              От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

                              Ако е само телефон аз ползвам нокия 3720 . Не мога да кажа колко пъти съм го изпускал и колко прах е видял и вода и кофи с шпакловка .Мия и продължавам . Батерията държи около седмица . Жалко обаче малко след гаранцията дъщеря ми ме удари с една топка по джоба и му спука стъклото .Не мога да кажа колко време го ползвам обаче е повече от 5 години .Само да допълня че съм строителен работник и всичко лошо което може да му се случи му се е случило вече . От цялото семейство моя е най -стария , най -очукания и най -немодерния. Жалко обаче не виждам възможен заместник . Така че ще чета всички мненията с особено внимание.
                              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Препоръчайте ми телефон ... поредна тема

                                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                                ъхъ, и мери ток и напрежение
                                Засега съм му адски сърдит на Андроида. Имам таблет и телефон и двете неща съм ги намразил яко. Всъщност, от таблета се оттървах, подарих го на баща ми

                                Абе, така ли не излезна нещо с нормален Линъкс? Уж Убунту и Файърфокс вдигаха пара...
                                То android си е linux, но пречупен през визията на google. android може да стане доста привлекателна os, но след root+flash на custom rom + дълга настроийка + доста четене за да знеш какво точно искаш да махнеш и какво точно да сложиш.

                                Виж дали можеш да намериш и пробваш отнякъде някоя стара бизнес Nokia - E51, 52, 71, 72. Много, много читави телефони, но стават все по-трудни за намиране в добро състояние на прилична цена.

                                Ако си вземеш телефон с java - горещо пропоръчвам този калкулатор: http://midp-calc.sourceforge.net/Calc.html

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X