Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смартфон с 2 сим карти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смартфон с 2 сим карти

    Привет колеги,

    в процес на търсене съм на смартфон с 2 сим карти, като изискванията ми са следните:

    - система Андроид поне 4.2
    - не по-тежък от 145гр
    - колкото по компактен, толкова по-добре, тъй като ще го ползва жена ми
    - да може да се телефонира и с двете сим карти, без едната да е с по-лошо качество на връзката или други недостатъци
    - бюджетът (200 евро) може и да нарастне, ако ми препоръчате нещо което наистина си заслужава.

    Досега разглеждах Моторола Мото Е, Самсунг S 7582 Duos и някакво Sony C3 dual или М2 dual. От трите клоня към Мото Е, но и от него не съм на 100% убеден.

    Ще се радвам на мнения на колегите, които ползват телефони с 2 сим карти.

    Благодаря предварително!

  • #2
    От: Смартфон с 2 сим карти

    Цената е малко над 100тина евро, телефона е най-бързия който съм виждал, 8 ядрен, виж по-долу, имам го от 2-3 дни не мога да дам пълно ревю но за сега ме кефи яко а и за тази цена най-важното за мен е голяма батерия която се сваля(може да имаш резервна), 2 сим карти, навигация и много сторидж

    http://www.pompmall.com/jiayu-g4s-mt...mp-camera.html

    JIAYU G4S MTK6592 octa core Android 4.2 Smartphone 4.7 Inch Gorilla Glass 2GB 16GB 13MP camera White

    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      От: Смартфон с 2 сим карти

      Ако не греша, единственото читаво предложение при тези изисквания, без цената, е Леново К910. Телефона е с два радиомодула и цената е към 450 щ.д. в Китай.
      Другия вариант е любимия ми засега, но все още не съм го поръчал, Шиоми Редми 1с.
      Сега видях, че цената на Леновото е 369 долара в айбайгоу, поевтинял е!
      Последно редактирано от tirex4x4; 10-08-14, 21:16.

      Коментар


      • #4
        От: Смартфон с 2 сим карти

        Аз също търсех нещо такова и на финала взех Nokia X с модифициран Андроид 4,1 ако не те бърка , цената като нов е 180 лева , за дебил като мене учудващо лесно свикнах да чопля)) Не е върха на сладоледа но на мен си ми върши чудна работа , колебаех се за Nokia XL заради по-големия екран и по-хубава камера и повечко РАМ ,но в крайна сметка взех базовия модел.
        подпис : Драги ми смехурко;))

        Коментар


        • #5
          От: Смартфон с 2 сим карти

          Извинете ама вие как си купувате неща за много стотин левове от Китай с гаранция франция???

          Руска рулетка с нещо до към 100-200 кинта както и да е ама телефон за повече стотин долара... ами когато се повреди... после как пращаме до китай и каква си шансовете този телефон да не излезе златен, или въобще да не излезе като една много скъпа студена вода, просто ми е интересно, не се заяждам, въпроса ми е сериозен.
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            От: Смартфон с 2 сим карти

            Хората си правят преценка на рисковете (в повечето случаи). Има някои китайски доставчици, с които по принцип може да се проведе диалог и евентуално отремонтиране. Има някои (за обсолютните дръвца) при които пито-платено. Купувал съм от Китай, но при проучен сайт и апарат. Прецених си +совете и -сите и така...

            Коментар


            • #7
              От: Смартфон с 2 сим карти

              Аз съм за 2 SIM избрах телефон LG L 80..

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X