Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Iphone 3g Проблем с Wi-fi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Iphone 3g Проблем с Wi-fi

    Здравейте, имам проблем с wi-fi и не знам как да го оправя, моля за помощ.Та проблема е следния.Когато влезна в Settings на Wi-Fi ми пише No Wi-Fi :X Натиснете снимката за да я уголемите

Име:iphone-no-wifi.png
Прегледи:1
Размер:42.2 КБ
ID:6057153

  • #2
    От: Iphone 3g Проблем с Wi-fi

    Може да ти е изгоряла антената.
    Рестор прави ли?
    Почти съм сигурен, че не е софтуерно, носи го някъде да го правят, ако изобщо си заслужава 3g-то.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #3
      От: Iphone 3g Проблем с Wi-fi

      Да направих няколко пъти рестор , но без резултат. Вчера ми намери 2 мрежи , а днес отново същия проблем.
      Мерси за вниманието

      Коментар


      • #4
        От: Iphone 3g Проблем с Wi-fi

        Често проблема е точно софтуерен. Повечето хора препоръчват да се jailbrake-не телефона и да се инсталира "поправен" фирмуер. Поне това беше на времето... не ползвам 3GS от едно 2-3 години, може би дори повече...

        Коментар


        • #5
          От: Iphone 3g Проблем с Wi-fi

          Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
          Често проблема е точно софтуерен. Повечето хора препоръчват да се jailbrake-не телефона и да се инсталира "поправен" фирмуер. Поне това беше на времето... не ползвам 3GS от едно 2-3 години, може би дори повече...
          Да проблема е софтуерен. Даже и да му извадиш антената, няма да вижда мрежи, но няма да ти дава NO-WIFI(освен ако самия модул не се е скапал)...

          Коментар


          • #6
            От: Iphone 3g Проблем с Wi-fi

            Наскоро имах същия проблем с 4s. Пълен бекъп и ресет до заводски настройки, 2 пъти последователно, твърд рестарт, след което си тръгна нормално и засега работи. В чужд интернет форум четох и за охлаждане в хладилник за около 15 минути с твърд рестарт, но ми изглежда леко смешно... все пак никога не се знае, може и да действа.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X