Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Запитване за смартфон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Запитване за смартфон

    Здравейте реших да пиша в този форум, защото мисля че ще има кой да отговори на въпросите ми ето ги и тях:
    Насочил съм се към закупуването на nokia lumia 520 защото ми допада като функционалност и цена, и колебанията са ми дали да си го закупя директно от магазин на мтел с абонаментен план или да си го купя от някой онлайн сайт. В мтел с абонаментен план за 13 лева на месец искат 290 лв за апарата, в глобул 209, но глобул не ме устройва защото семейството и повечето приятели са на мтел. В нета гледам има чисто нови телефони лумиа 520 но пък не знам дали ще е умна постъпка да си го взема от там. Друг мой въпрос е ако си взема телефон от нета и ми се наложи да ползвам гаранцията, към кого трябва да се обърна. Ако има някои запознат със закупуването на телефон от нета нека сподели.

  • #2
    От: Запитване за смартфон

    Накрая по моя преценка винаги е по-добре в кеш и на най-евтината цена в този ценови клас. Със Lumia-та според мен няма да сбъркаш, ако нямаш големи очаквания - двама мои приятели си взеха такива за да имат удобен, евтин телефон.

    Коментар


    • #3
      От: Запитване за смартфон

      Съгласен с "господин никой" избери от нета нещо, има фирми които си имат и малки офисчета. 3 телефона съм взимал така гаранция не ми се е налагало да ползвам, но все пак мразя да пълня гушите на тия идиоти мобилните оператори. В момента 210-220 лв и е твой от нета.
      "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

      Коментар


      • #4
        От: Запитване за смартфон

        Първоначално публикуван от skiper150 Преглед на мнение
        Здравейте реших да пиша в този форум, защото мисля че ще има кой да отговори на въпросите ми ето ги и тях:
        Насочил съм се към закупуването на nokia lumia 520 защото ми допада като функционалност и цена, и колебанията са ми дали да си го закупя директно от магазин на мтел с абонаментен план или да си го купя от някой онлайн сайт. В мтел с абонаментен план за 13 лева на месец искат 290 лв за апарата, в глобул 209, но глобул не ме устройва защото семейството и повечето приятели са на мтел. В нета гледам има чисто нови телефони лумиа 520 но пък не знам дали ще е умна постъпка да си го взема от там. Друг мой въпрос е ако си взема телефон от нета и ми се наложи да ползвам гаранцията, към кого трябва да се обърна. Ако има някои запознат със закупуването на телефон от нета нека сподели.
        Разгледай в продавалник - има хора, които продават нови с неотваряни. Гаранция няма да ти се налага да ползваш, но те сигурно ще имат такава. Вносител е Мост. Аз продадох една такава за 180 лв. , така че повече от 200 не давай за нов неотварян, а втора ръка може би 150 най-много.
        Александър

        Коментар


        • #5
          От: Запитване за смартфон

          мерси за бързите и адекватни отговори на всички, имам и друг въпрос за този телефон ( lumia 520 ), от приятел чух че били закодирани и трябвало да си го разкодираш при някой срещу определена сума пари, има ли такова нещо като да е закодиран и да бъде лишен от някои функции.

          Коментар


          • #6
            От: Запитване за смартфон

            Първоначално публикуван от skiper150 Преглед на мнение
            Здравейте реших да пиша в този форум, защото мисля че ще има кой да отговори на въпросите ми ето ги и тях:
            Насочил съм се към закупуването на nokia lumia 520 защото ми допада като функционалност и цена, и колебанията са ми дали да си го закупя директно от магазин на мтел с абонаментен план или да си го купя от някой онлайн сайт. В мтел с абонаментен план за 13 лева на месец искат 290 лв за апарата, в глобул 209, но глобул не ме устройва защото семейството и повечето приятели са на мтел. В нета гледам има чисто нови телефони лумиа 520 но пък не знам дали ще е умна постъпка да си го взема от там. Друг мой въпрос е ако си взема телефон от нета и ми се наложи да ползвам гаранцията, към кого трябва да се обърна. Ако има някои запознат със закупуването на телефон от нета нека сподели.
            Момче,един съвет от мен.
            Преди месеци си купих телефон от сайт,като първо видях какви са цените и от къде мога да си взема,първо видях тук-MobileBulgaria .
            Първото нещо е преди да си го купиш е попитай дали телефона има БГ меню,защото без да питам предварително се оказа че няма,и след като го взех звъннах на посоченият телефон от фирмата от която го закупих, и им казах защо след като продават този модел телефон не са сложили като описание че няма БГ меню,и след около час този телефон като модел вече не се продаваше,явно пропуска беше това че потребителите които закупуват даден модел телефон се оказват измамени-излъгани.Така че това нещо провери преди да си го купиш,след като ще ти е по изгодно от сайт,отколкото да се вържеш за 2 години на абонаментен план.
            П.П.Провери също така дали е кодиран,моят поне не беше.
            (0+)
            Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

            Коментар


            • #7
              От: Запитване за смартфон

              Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
              Разгледай в продавалник - има хора, които продават нови с неотваряни. Гаранция няма да ти се налага да ползваш, но те сигурно ще имат такава. Вносител е Мост. Аз продадох една такава за 180 лв. , така че повече от 200 не давай за нов неотварян, а втора ръка може би 150 най-много.
              Не препоръчвам да се купуват телефони от този сайт--продавалник!
              (0+)
              Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

              Коментар


              • #8
                От: Запитване за смартфон

                Първоначално публикуван от Toni69 Преглед на мнение
                Момче,един съвет от мен.
                Преди месеци си купих телефон от сайт,като първо видях какви са цените и от къде мога да си взема,първо видях тук-MobileBulgaria .
                Първото нещо е преди да си го купиш е попитай дали телефона има БГ меню
                Не съм много запознат с ноките, но доколкото знам, доста голяма част от Lumiite нямат български, но и на кои ли му трабва

                Коментар


                • #9
                  От: Запитване за смартфон

                  Посмотрите в сторону смартфона НТС. Они сейчас хорошую технику делают.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X