Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Samsung Galaxy s4-Реплика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Samsung Galaxy s4-Реплика

    Мой приятел постоянно е така: изплаща апарати, като изплати поредния, те пак го зарибяват и се появява с нов с ежемесечно задължение от 30-тина лв. за лизинг.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #17
      От: Samsung Galaxy s4-Реплика

      Ето сайта на Goophone, производител известен за сега само с "клонинги -те" си, но не очаквай цени от 100 - 150лв.: http://www.goophone.cc/ А колкото до добри оферти за китайски телефони: http://www.minideal.net/
      "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
      „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

      Коментар


      • #18
        От: Samsung Galaxy s4-Реплика

        От китайските марки по-горе не споменали Prestigiо. За друго не знам, обаче сервизното им обслужване е на ниво!
        Кольо Динев

        Коментар


        • #19
          От: Samsung Galaxy s4-Реплика

          Здравейте момци, чудя се дали да се нахвърля на една "S4" от прееб@лника, най - вече заради спорта. Имам нужда от втори телефон за работен, пък имам излишни едни парици... От Самсунги не отбирам много, хептен пък от реплики . Затова и реших да питам, г/д какво да и преценявам на тая реплика и как да и задам МАСТЕР Ресет ?
          Идеята ми е да пробвам колко калпаво ще е нещо струващо 1/10 от цената на оригинала, щото в последно време се занимавам с различни фенерчета и установих следното:
          - фенер за 40$ свети като фенер за 400$, качеството на изработка е на 1/2 от оригинала. Та предполагам и с телефоните е нещо подобно, само че в различни съотношения .

          Също така искам да разбера реалните му параметри на въпросното чудО.

          Ии.. да спестя опитите за разубеждаване - вече съм го поръчал утре е при мен, с АБСОЛЮТНО ясната представа съм че купувам китайска стока, а дали ще е читава за парите си или не ще видим утре

          Коментар


          • #20
            От: Samsung Galaxy s4-Реплика

            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
            Здравейте момци, чудя се дали да се нахвърля на една "S4" от прееб@лника, най - вече заради спорта. Имам нужда от втори телефон за работен, пък имам излишни едни парици... От Самсунги не отбирам много, хептен пък от реплики . Затова и реших да питам, г/д какво да и преценявам на тая реплика и как да и задам МАСТЕР Ресет ?
            Идеята ми е да пробвам колко калпаво ще е нещо струващо 1/10 от цената на оригинала, щото в последно време се занимавам с различни фенерчета и установих следното:
            - фенер за 40$ свети като фенер за 400$, качеството на изработка е на 1/2 от оригинала. Та предполагам и с телефоните е нещо подобно, само че в различни съотношения .

            Също така искам да разбера реалните му параметри на въпросното чудО.

            Ии.. да спестя опитите за разубеждаване - вече съм го поръчал утре е при мен, с АБСОЛЮТНО ясната представа съм че купувам китайска стока, а дали ще е читава за парите си или не ще видим утре
            Параметрите можеш да разбереш като сложиш едно AnTuTu и му пуснеш един тест...
            Стига сте говорили за реплики и глупости, говорете за параметри

            Колко ядра, колко РАМ, колко РОМ, какво видео...
            Тва все едно някои да напише - харесах си в продавалника една много година компютърна кутия, църна със сребърен кант, дали ще мога да гледам FullHD филми на нея?!

            Коментар


            • #21
              От: Samsung Galaxy s4-Реплика

              Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
              Параметрите можеш да разбереш като сложиш едно AnTuTu и му пуснеш един тест...
              Стига сте говорили за реплики и глупости, говорете за параметри

              Колко ядра, колко РАМ, колко РОМ, какво видео...
              Тва все едно някои да напише - харесах си в продавалника една много година компютърна кутия, църна със сребърен кант, дали ще мога да гледам FullHD филми на нея?!
              УжасТ! Такова менте досега не бях виждал... Тъчатрябваше а се натисне с усилие зада реагира. За останалото няма да коментирам...
              Опита бе неуспешен, но все пак се сдиобих с едно Самсунгче тренд ишли нещо от сорта

              Коментар


              • #22
                От: Samsung Galaxy s4-Реплика

                Колежка си купи АйФон за 150 лв. Много добър! - издържа около месец и си купи нормален прост телефон, след като н-пъти си загуби адресната книга и също толкова се обади на който не трябваше ...
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • #23
                  От: Samsung Galaxy s4-Реплика

                  Да по раздвижа малко темата . След дълго чудете и четене реших да рискувам и си взех китайски телефон . Но не реплика а уж китайска-маркова . Става дума за doogee pixels dg350 на цена 108 долара поръчка от Китай(Умишлено не пускам линк да не прозвучи като реклама) . След чакане на 23-25 дена телефона дойде. За късмет не е минал през митницата и ми се размина плащане в порядъка на 20 -30 долара. На първо четене ползвам го 20 дена все още - доста добра изработка на пластмасата и на цялото телефонче . Работи бързо с Андроид 4.2 и приложенията -води се 4 ядрен с 1 гб рам . Голям екран с добра резолюция - доста добри снимки прави е все пак не фотоапарат . Добри клипчета -недостатък малко бледи ми се виждат снимките и няма настройка за контраст Но при добра светлина са в границите на допустимото поне за мен . Настройките и менюто са по различни от самсунга и първоначално ме затрудни но свикнах . Добре че е с БГ меню . Проблем ми е намирането на калъф че е с необичайна форма и 4.7 инча . За 150 лв е доста приличен телефон . Това е за сега ще видим как ще е за в бъдеще .

                  Коментар


                  • #24
                    От: Samsung Galaxy s4-Реплика

                    Здравейте, аз съм с китайци с две карти повече от 6 години, първият беше с два отделни приемника и предавател, солидна изработка, случвало се е да ме търсят по двете карти с изчакване, падал е безброй пъти, вози се в коша на джипа два часа, накрая му счупих тъча и продължих още две години с клавиатурата. Пазя си го и като не ми вярва някой го показвам, беше с две батерии, страхотен телефон. Последният и настоящият ми е отново китаец, същата съдба без да е пострадал още тъча, следващият ще е с 8-ядрен или 16-ядрен процесор и с хдми порт, много ром и рам и слот за карта, както и с фул хд резолюция и 13мпиксела камера и това за 300-350лева. Когато някоя прехвалена световноизвестна марка го направи ще им купя телефона, дотогава-да живее Китай и капиталистическият комунизъмУспех

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X