Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Таблет до 350лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Таблет до 350лв.

    Здравейте колеги, след издънката в с електронната книга реших да питам преди да купувам. Гледах в нет магазините и вече съвсем се обърквам от цени и марки. Притежавам андроид телефон и уж имам някаква подготовка , но се обърквам повече , като гледам характеристиките им. Може да ми дадете насока на къде да се насоча. Гледаме характеристиките на процесора 4ядрен е най- добре и видеото колкото се може да да е по добра. Това знам аз, но има значение от марка до марка и съм се насочил към Асус Memo Pad HD7с 16гб. Така моля за вашата компетентна насока и ако може да кажете марка и модел от нета, аз ще намеря от къде да го купя за да не правим реклама на магазини.

  • #2
    Re: Таблет до 350лв.

    Асус са добри машини, на малкия таблета е асус, много е преживял и още работи, хубав дисплей и хубаво стъкло.

    Коментар


    • #3
      От: Таблет до 350лв.

      + 1 за Асус

      Коментар


      • #4
        От: Таблет до 350лв.

        +1 и от мен за този ASUS. Приятен е на вид и пипане, спретнато работи и засега няма никакви проблеми.
        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

        Коментар


        • #5
          От: Таблет до 350лв.

          е дайте и други алтернативи де... верно, че до 350 не са много...
          а Lenovo, Acer...?

          Коментар


          • #6
            От: Таблет до 350лв.

            Samsung Galaxy Tab3.

            Коментар


            • #7
              От: Таблет до 350лв.

              Здравейте сега се загледах за едно предложение , което цената ми харесва а пък характеристиките са според мен добри за този модел става дума: Viva Q7 Life . Дават го 4 ядрен с видео с 8 ядра т.е. по характеристики май е по добро от асус мемо пад или бъркам.

              Коментар


              • #8
                От: Таблет до 350лв.

                Пробвахме чайни с по-добри характеристики - не си заслужават. Леновото също, казаха от рекламации, че ще има големи ядове с гаранционното обслужване и замяната му. Самсунг Галакси таб 2 една година вече дъщерите не могат да го счупят, горе както казах новият АСУС също се държи безпроблемно.
                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X