Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Samsung Galaxy S III mini GPS проблем???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Samsung Galaxy S III mini GPS проблем???

    Здравейте. Както става ясно от заглавието имам проблем с GPS-а на въпросния телефон. Закупих и инсталирах приложението "Ski Tracks". Оказва се обаче, че като се заключи екрана, изключва GPS сензора на телефона, без който приложението не работи. От четене в интернет разбрах, че софтуера на телефона изключва GPS-а след като се заключи екрана, с цел пестене на енергия. Сблъсквал ли се е някой с подобен проблем? Има ли решение или трябва да сменям телефона?
    Бъдете здрави.
    Nissan Pathfinder 2.5 dci

  • #2
    Re: Samsung Galaxy S III mini GPS проблем???

    Всички андроид телефони го правят, освен ако приложението не го държи буден, виж дали има опция в приложението.

    Коментар


    • #3
      От: Samsung Galaxy S III mini GPS проблем???

      Опитай с друг софтуер,
      или дори без никакво проложение,просто включи ГПС-а и заключи екрана.
      Не би трябвало да изключва ГПС-с
      Поне на всички тел,които съм виждал е така.
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • #4
        От: Samsung Galaxy S III mini GPS проблем???

        Съгласен съм с колегата не трябва да изключва gps-а виж в настройките за пестене на енефгия или подобно свали си някоя фри програма от магазина за скорост или за трак и заключи телефона и пеобвай пак но мисля че го прави също тска прегледай някъде в настройките имаше опция колко приложения могат да работят в режим на изключен дисплей

        Коментар


        • #5
          От: Samsung Galaxy S III mini GPS проблем???

          Приложението няма функция за контрол на GPS сензора на телефона. Ай-фоните нямат този проблем. Най-вероятно ще се сменява телефона.
          Nissan Pathfinder 2.5 dci

          Коментар


          • #6
            От: Samsung Galaxy S III mini GPS проблем???

            Смени приложението... Нямал съм проблем с оставането на 'жив' GPS при други приложения...
            Например orux maps
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #7
              От: Samsung Galaxy S III mini GPS проблем???

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              Смени приложението... Нямал съм проблем с оставането на 'жив' GPS при други приложения...
              Например orux maps
              Изтеглих безплатната версия на приложението. Изглежда добро, с много и подробни данни и показатели. Дано да работи на заключен екран. Ще го пробвам при първа възможност. Благодаря!
              Nissan Pathfinder 2.5 dci

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X