Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с ВИВАКОМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с ВИВАКОМ

    Здравейте колеги,имам проблем до скоро бях абонат на БОБ в последствие реших да си закупя смартфон и да започна да използвам услугите на Виваком.Прехвърлих си номера от БОБ всичко си беше нормално,докато не разбрах,че абонати на Глобул НЕ един или два не могат да се свързват с мен казва им,че такъв номер не съществува ,НО НЕ ВСЕКИ ПЪТ!!! Така свързвам се с ВИВАКОМ технически отдел вече 10 пъти,обяснявам всичко както е,те ми позвъняват от някакъв номер на Глобул и след това се обаждат от отдела и казват,че всичко е ок и ако пак има проблем пак да се свържа с тях.По апарата не съм пипал настройки никакви "black list" и такива работи,проблема е със всички абонати на Глобул ту се свържат а в повечето случай НЕ.Според мен проблема е от прехвърлянето на номера ми но само мога да си предполагам.Апарат-Sony Z1.Ако имате някакви предложения споделете ги.
    [SIZE=5][SIZE=2][/SIZE]

    [/SIZE]

  • #2
    От: Проблем с ВИВАКОМ

    След последния ми разговор,казаха абонатите на Глобул да се свържат с оператор и да направят проверка
    ,защото при тях както се очаква всичко е ток и жица,абе нямам думи!
    [SIZE=5][SIZE=2][/SIZE]

    [/SIZE]

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с ВИВАКОМ

      Първоначално публикуван от matador Преглед на мнение
      ... казва им,че такъв номер не съществува ,НО НЕ ВСЕКИ ПЪТ!!!...
      Да не би проблема да се появява когато ти говориш? Би трябвало отсрещния да чуе нещо от рода "В момента абонатът разговаря". Ама ако нещо се е сбъркало и затова им казва, че номера не съществува?

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с ВИВАКОМ

        Това е един от редовните номера на всички оператори: звъни някой , но или няма връзка , или грешен номер , или нещо друго , взимат му парите , като се свърже пак му ги взимат. Най-често се среща при картите с предплатени минути.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с ВИВАКОМ

          Първоначално публикуван от matador Преглед на мнение
          Здравейте колеги,имам проблем до скоро бях абонат на БОБ в последствие реших да си закупя смартфон и да започна да използвам услугите на Виваком.Прехвърлих си номера от БОБ всичко си беше нормално,докато не разбрах,че абонати на Глобул НЕ един или два не могат да се свързват с мен казва им,че такъв номер не съществува ,НО НЕ ВСЕКИ ПЪТ!!! Така свързвам се с ВИВАКОМ технически отдел вече 10 пъти,обяснявам всичко както е,те ми позвъняват от някакъв номер на Глобул и след това се обаждат от отдела и казват,че всичко е ок и ако пак има проблем пак да се свържа с тях.По апарата не съм пипал настройки никакви "black list" и такива работи,проблема е със всички абонати на Глобул ту се свържат а в повечето случай НЕ.Според мен проблема е от прехвърлянето на номера ми но само мога да си предполагам.Апарат-Sony Z1.Ако имате някакви предложения споделете ги.
          Проблем нямаш! Просто кажи на тези, които ти звънят да слушат какво им се говори в слушалката. Да не затварят, като чуят системно съобщение.
          Оператора казва, че този номер е прехвърлен към друг оператор и ще бъдат таксувани според тарифния план. Намери Телефон с карта на споменатия оператор и набери твоя. Единственото, което ме учудва, че БОБ е на третия оператор. Би трябвало да е Б-кънект, или съобщението да се появява на червени абонати. Пробвай! Почти съм сигурен, че е така. А ако е така ще продължи около година - година и половина.
          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с ВИВАКОМ

            Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
            Това е един от редовните номера на всички оператори: звъни някой , но или няма връзка , или грешен номер , или нещо друго , взимат му парите , като се свърже пак му ги взимат. Най-често се среща при картите с предплатени минути.
            Да,обаче аз съм на абонаментен план,макар че това не е пречка... пари да се взимат..
            [SIZE=5][SIZE=2][/SIZE]

            [/SIZE]

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с ВИВАКОМ

              Има и друго - дали телефона е купуван от официален дилър или от някои от многото магазини. Има разминавания в firmware-то, особено от внесените от Китай...
              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с ВИВАКОМ

                [QUOTE=didogen;2438842]Проблем нямаш! Просто кажи на тези, които ти звънят да слушат какво им се говори в слушалката. Да не затварят, като чуят системно съобщение.
                Оператора казва, че този номер е прехвърлен към друг оператор и ще бъдат таксувани според тарифния план. Намери Телефон с карта на споменатия оператор и набери твоя. Единственото, което ме учудва, че БОБ е на третия оператор. Би трябвало да е Б-кънект, или съобщението да се появява на червени абонати. Пробвай! Почти съм сигурен, че е така. А ако е така ще продължи около година - година и половина.[/QUOTE

                Благодаря,колега обаче както казвам проблема ми не е винаги и просто трябва да уцеля момента,като звънна. Днес след разговор с технически отдел на Гл..ул ми казаха,че след пълен преглед на проблема при тях няма проблем,след това отново звъннах в Вив.ком и след като обясних всичко ми казаха да си сменя апарата за известно време и ако проблема го има да си сменя чип-а на сим картата...
                [SIZE=5][SIZE=2][/SIZE]

                [/SIZE]

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с ВИВАКОМ

                  Не купил съм го от оператора..
                  [SIZE=5][SIZE=2][/SIZE]

                  [/SIZE]

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с ВИВАКОМ

                    Първоначално публикуван от matador Преглед на мнение
                    Не купил съм го от оператора..
                    Значи това отпада.
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X