Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за аудио слушалки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за аудио слушалки

    Здравейте колеги. Чудя се за по - сносни слушалки за слушане на музика за телефон с 3.5мм жак. За сега се чудя между три модела. Имате ли някакви мнения за тях, препоръки или каквото и да е. Приемам и други предложения разбира се, ако има някои, от които сте доволни. Та трите модела, за които се чудя са :
    1 - BEATS - BEATS TOUR BLACK
    2 - BOSE - MIE2I
    3 - BOSE SIE2I
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

  • #2
    От: Мнения за аудио слушалки

    Имай на предвид, че за това, че пише на тях B(Dr.Dre) плащаш голяма цифра.. Можеш да си намериш доста качествени слушалки за доста по-малко пари.. Не се ограничавай само до тези модели..
    Не мога да ти дам съвет за други модели, тъй като дизайна на тези наистина е готин, докато други модели нямат такива.. И все пак са тапи.. Разгледай модели с по-големи говорители..

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за аудио слушалки

      Какъв е телефона?
      Няма смисъл от супер дупер слушалки ако източника е посредствен...
      Аз ползвам едни PHILIPS SHP5401 на HTC Sensation и Ipod g2 и съм много доволен. Разликата между качеството на звука между двата източника е огромна.
      Ако държиш на тапи що не се огледаш за B&O A8? Чувал съм само хубави отзиви за тях пък и в бюджета ти влизат...почти...
      42

      Коментар


      • #4
        От: Мнения за аудио слушалки

        Здравейте, телефонът за сега е Sony Experia z1, следващият мисля да е новият Iphone, така че ще се ползват и там. Тези на B&O нещо визуално, не ми допадат, но ако са по - добри бих се замислил.
        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • #5
          От: Мнения за аудио слушалки

          Имах някакви слушалки незнам от къде и свириха много добре,счупих ги след вярна служба и преди нова година си взех някакви сони,пак тапи,ми свирят ама нищо особенно,старите бяха по добре,новите скъпи ,да беше пуснал по рано темата да не се набутвам за тея ,модел трябва да намеря гаранцията !

          п.п B&O A8 цена 249 лв......Моето сони свири прекрасно !
          Последно редактирано от Roninn; 14-01-14, 22:55.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #6
            От: Мнения за аудио слушалки

            Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
            Тези на B&O нещо визуално, не ми допадат, но ако са по - добри бих се замислил.
            Нямам лични наблюдения, фен съм им но заради дизайна и марката - а бе сектантска работа. За малко в къщи имаше една стара аудио система B&O Century и звука е уникален за размера й (много близък като качество до моята бивша система -стерео усилвател Над и колони Таной)
            Според мен за ценовата категория към която си се насочил, едва ли ще има кой знае каква разлика в качеството на възпроизвеждане. Ако има възможност за тест - тествай, ако ли не - въпроса ти е без смисъл т.к. възприемането на звука и категорията "добър звук" е субективно - на мен ми харесва мек и дълбок бас, отчетливи среди и ясни високи, други предпочитат баса рязък и бърз средите и високите силни и остри. Отделно от това, избора на слушалки е свързан и с музиката която слушаш.
            Виж какво ще ти хареса визуално и взимай него.
            Последно редактирано от slaf4u; 14-01-14, 23:09.
            42

            Коментар


            • #7
              От: Мнения за аудио слушалки

              Ползвал съм по-ранният модел на BOSE - MIE2I - за мен това са най-добрите слушалки, които някога съм ползвал. Не бих си купил BOSE SIE2I защото в тях има защита, която като цяло "яде" от перформънса. Не съм ползвал нищо от beats линиите и не смятам да го правя.

              Коментар


              • #8
                От: Мнения за аудио слушалки

                Аз горещо препоръчвам някой модел от студийните слушалки на SONY. Не са тапи, но ако няма да ги ползваш за навънка това е решението, за навън имам тапи сони пак, но разликата е голям. Имам MDR-7506 ползвам ги всеки ден изключително качество на звука и здравина.
                Газ 69 2.4i
                Густо майна, пътят свърши !!!
                GSM: О895 7О6О59

                Коментар


                • #9
                  От: Мнения за аудио слушалки

                  Най-добре си земи какъвто и да е Сенхайзер. Из сайтовете изпадат на добри цени и големите им модели. Не си зимай никакви "доктор" "лейди" " 50 цента" и други тояги......
                  Примерно CX 890i или CX 985 или OCX 685i SPORTS на Sennheiser . Разтърси се и си харесай твоя модел де. Много ми е смешно как босе, сони и други подобни фирми се напъват да са навсякъде. Пълна пародия и пари заради корпорациите им.... Аз не бих носил никога "тапи" де. Всяко ухо има различна структура и това с тия тапи си е направо опасно.
                  Всеки диджей и студиен пич ще ти обясни по-горното за тапите . Ако някой ползва тапи професионално винаги са направени по калъп мостра за неговото ухо. Просто мойте 20 стотинки.... А да ходиш по улиците с цели или "полвинки" слушалки няма нищо смешно. Успех.
                  висете отпуснато

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнения за аудио слушалки

                    Мммда, след време може. Сега взех едни на BEATS, моделът TOUR - 2014. Братовчед ми има много голям мерак за такива и като ми омръзнат, ще му ги подаря, ако не ми ги открадне преждевременно. Иначе без съмнение, това са най - добре опакованите слушалки, които можеш да си купиш. Не че са ужасни иначе де, стават горе долу. Попринцип, не обичам да има много бас, дразнещо много. Тези имат един леекичък, който ми допада. Звукът е доста чист, това също ми харесва. Имам едни тапи на Филипс и едни цели на сони, които също бяха цифра като ги купувах. Струваха ми се, че свирят много добре, но някак си, звукът не е така чист. А на BEATS звукът е кристален в сравнение с тях. Та така, за сега ме удовлетворяват напълно и ми харесват, доволен съм. След време ще гледаме. Благодаря ви за отговорите. Та тези целите Сони, един приятел почти ми ги измрънка, та скоро и цели ще си търся, на подобна цена, но да са читави, впрочем да са читави е важно.
                    Ако е машина, нека бъде немска!
                    XJR 1200
                    ETZ 150
                    Kawasaki Ninja ZX10R

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнения за аудио слушалки

                      Ако наистина търсиш качество , послушай колегата Тони33 - Сенхайзер
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнения за аудио слушалки

                        Koss.
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнения за аудио слушалки

                          И Beats и Bose дето си ги избрал са добри за поп музика и за радио ако слушаш предавания с говор. Липсва им бумтящия бас който е подходящ за рок-музика и за слушане на филми например. Bose са леко по-басови и леко по-добри като цяло относно звука, но пък с тях се чува повече от външния шум на света около теб.


                          Сенхайзер за мен са най-добри за слушалки от типа които са по-големи и седят върху ухото, дават перфектен баланс от целия спектър на звука.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнения за аудио слушалки

                            Хора чувате ли се какво плямпате?

                            Сенхайзер? Не са лоша фирма - имам чифт от тях (модела разработен съвместно с Adidas) и съм сравнително доволен, но Bose-то за което става дума има три пиезокристални говорителя... Просто не са в една класа... Да не говоря за Sony MDR сериите - и от тях имах (Sony MDR40) - най-добрите евтини слушалки според мен... но просто не са в класа на Bose. Говорим за съвсем различни неща.

                            Господи, ако търсиш нещо по-добро или сравнимо с Bose-то виж например Shure SE425 - двойно по-скъпи са и са единственото, което съм чувал да звучи по-добре... Просто не съм имал 800 лева за следващият клас - SE 846
                            Последно редактирано от господин никой; 18-01-14, 08:10. Причина: typo... добавка

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнения за аудио слушалки

                              Господин Никой , за кой модел на Сенхайзер говриш , имат и евтини модели за по 30-40 лева . имат и наистина страхотни модели за по 600- 1000 + лева , за съжаление , само съм пробвал някои от пиковите им модели , ама не разполагам с такива средства за слушали , а човека явно няма проблеми с финансите , затова ги препоръчахме с колегата
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X