Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Към iPhone маниаците- качване на приложение/синхронизация с Itunes

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Към iPhone маниаците- качване на приложение/синхронизация с Itunes

    От два дена този телефон ми взима здравето, защото не мога да кача едно приложение от iTunes към телефона.
    Общо взето реве, че компютъра не е Autoriziran. Логвам се с моя акаунт, давам му ауторизация, всичко наред, когато взема да сингхронизирам проложенията ми казва, че компютъра не е ауторизиран. Логвах се, разлогвах се, ауторизирах го 20 пъти и все тая... Не ще и не ще да го качи. Има Sydia и appsync 4x-6x инсталиран през нея. Iphona е 4 с iOS 5.1

    Ще се радвам ако някои от големите почитатели на iPhone ми обясни с 2 думи, направи така и така и ще стане... Даже мога да си променя мнението на I устройствата

  • #2
    От: Към iPhone маниаците- качване на приложение/синхронизация с Itunes

    Имах такъв проблем на 4s, но на 5 го няма, вероятно защото нямам инсталиран никакъв китайски софтуер за кракнати приложения на петицата..
    Вероятността това да се случва при теб, според мен е именно сидиа-та..

    Коментар


    • #3
      От: Към iPhone маниаците- качване на приложение/синхронизация с Itunes

      Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
      Имах такъв проблем на 4s, но на 5 го няма, вероятно защото нямам инсталиран никакъв китайски софтуер за кракнати приложения на петицата..
      Вероятността това да се случва при теб, според мен е именно сидиа-та..
      Ами ако е Cydia-та значи не мога да му качвам нищо друго освен проложенията от AppStore и пак не стигаме до никъде

      Коментар


      • #4
        От: Към iPhone маниаците- качване на приложение/синхронизация с Itunes

        А защо не инсталирате приложенията директно на телефона от AppStore ?

        Коментар


        • #5
          От: Към iPhone маниаците- качване на приложение/синхронизация с Itunes

          Споменах на собственика на телефона че най добрия вариант е да инсталира през аппсторе и да си плаща приложенията но нещо не му хареса идеята

          Коментар


          • #6
            От: Към iPhone маниаците- качване на приложение/синхронизация с Itunes

            Значи му е време да влезе в Play store-а,
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • #7
              От: Към iPhone маниаците- качване на приложение/синхронизация с Itunes

              Ами в апстор се плаща , това е причината като продавах преди много време един айпад, да ме питат за дхюжейлбрейк, приложенията обаче трябва на всеки ъпдейт да се деинсталират и отново.
              VW Passat 2.0 TDI 4motion
              Mercedes B 220 4matic
              Toyota Land Cruiser 150 3.0 D-4D
              Ford Fiesta RS-1.6

              Коментар


              • #8
                От: Към iPhone маниаците- качване на приложение/синхронизация с Itunes

                Свали си отново приложението и пробвай.

                Коментар


                • #9
                  От: Към iPhone маниаците- качване на приложение/синхронизация с Itunes

                  Първоначално публикуван от _HITMAN_ Преглед на мнение
                  Свали си отново приложението и пробвай.
                  Свалил съм поне 3-4 приложения от AppStore. В момента в които искам да се синхронизират с телефона ми дава, че компютъра не бил ауторизиран и до там...
                  Най-вероятно този телефон е бил баран/сингронизиран със някакъв друг акаут преди мен, и има качвани нещо от него... Ама как да го оправя е въпроса...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Към iPhone маниаците- качване на приложение/синхронизация с Itunes

                    Какъв е iCloud user-a?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Към iPhone маниаците- качване на приложение/синхронизация с Itunes

                      Преинсталирай itunes, като преди това изчисти всички негови файлове.
                      Ето накратко как става - http://support.apple.com/kb/HT1925?viewlocale=en_US

                      Коментар


                      • #12
                        От: Към iPhone маниаците- качване на приложение/синхронизация с Itunes

                        Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                        Какъв е iCloud user-a?
                        iCould user нямаше с моя си се логнах.

                        Преинсталирай itunes, като преди това изчисти всички негови файлове.
                        Ето накратко как става - http://support.apple.com/kb/HT1925?viewlocale=en_US
                        Пога да пробвам. Въпреки, че iTunes си инсталирах на 2 различни компютъра точно когато почвах да се занимавам с този телефон...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Към iPhone маниаците- качване на приложение/синхронизация с Itunes

                          Съществува и вероятност да се омазал телефона.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X