Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

    Днес случайно попаднах на това моделче Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF 4,5" 960*540 Quad Core 1.2Ghz 3G GPS Cam 8 Mpx
    IP67 Dual SIM са нещата, които най-много ме интересуват...

    Цената е под 500лв от е-бей - от европейски търговец (без проблеми с митници)...

    Ако някой има такъв, моля да сподели впечатления, че нещо тоя САТ В15 (купен пролетта) бая ме изнервя - тъч скрийнът работи по собствено усмотрение, а камерата е на ниво Нокия 2005г, но без светкавицата...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    От: Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

    Не съм спец по тези техники, но мой познат си взе по някакви пътища S800 за 300 лева .Нормално ли е една "waterproof" да е с 200 лева отгоре. Иначе аз съм много резервиран към смартфони направени "waterproof" и не знам си какъв "proof". Карам със Соним вече 3 година без разни функции и камери и съм много доволен.
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • #3
      От: Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

      Имам такъв. 330 лв. с доставката на DHL. Те бяха най досадната част.
      Телефонът засега работи добре, но не е особено практичен. Няколко неща които ме дразнят:
      Бутонът за включване/събуждане е най отгоре и е малък - трудно се оперира, а се налага непрекъснато. Засега не е известен друг начин да се събуди.
      Има един предавател- когато ползваш 3г картата и си в нета - не приема разговорите, въпреки че имал 2 приемника......
      Буксата за заряд е отгоре, до бутона за включване- неудобно е да говориш, когато се зарежда или обменяш данни.
      Бутоните са малко твърди - изисква се усилие за да ги натискаш.
      За софтуера - няма смисъл да коментирам, че е различен според продавача.
      Това се сещам в момента. Камерата е добра, светкавицата не мога да я ползвам като фенер - тъпо..
      I get High by going Down

      Коментар


      • #4
        От: Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

        Братята руснаци го коментират тук http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=474871
        „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

        Коментар


        • #5
          От: Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

          Имам го от 2 месеца.Тогава го взех за 280 лв(безплатна доставка много добра цена).Сега е към 240 $.Според мен и за 300 $ -няма да намериш по-добро предложение.
          Водоустойчив, с горила дисплей и такива характеристики--за тия пари-няма.
          Бутоните са си наред(все пак е водоустойчив).Светкавицата може да се използва и като фенерче(просто си дърпаш приложението от гугъл магазина)
          Срещнах проблем със звуците на камерата.Няма функция да се изключва звука при снимане.Решението е или да инсталираш от Гугъл магазина нова "камера", или ако искаш да си използваш "оригиналната" да намалиш звука,докато прослушваш някой музикален файл.(има и друго решение,ама горните две са най-безопасни и лесно изпълними ).Идва си с български менюта и т.н..... GPSa работи добре....

          Верно буксата за зареждане е леко неудобна,ама спрямо останалите плюсове--се прежалва.

          Коментар


          • #6
            От: Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

            240 долара, ама сигурно изпратен от Китай и после с някоя шмекерия на митницата... иначе още 20% ДДС...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              От: Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

              Точно така. Няма от къде другаде да е пратен, там се произвежда.
              „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

              Коментар


              • #8
                От: Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

                Да не мислиш, че ти го пращат от завода... Това са прекупвачи и има риск да ти набият някоя бракувана бройка... Аз затова гледам за скъпите неща изпращачът да е от ЕС, в краен случай от ЮеСА и задължително с много добър рейтинг... Например фотоапарат си купих преди 2г от гръцки търговец /в ebay.co.uk/.
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  От: Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

                  Аз явно съм минал между капките За 280 левчета, коректен продавач,читава бройка,безплатна доставка(верно чаках 20 тина дена),,........,а и митница нямаше

                  Коментар


                  • #10
                    От: Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

                    Идеята ми бе, че все някога (на някой прекупвач дори) е пратен от Китай, просто само там се произвеждат. Леново нямат полза от пускане на дефектни бройки на пазара. Въпреки че, знае ли човек.
                    „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                    Коментар


                    • #11
                      От: Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

                      http://www.pandawill.com/lenovo-s750...en-p78061.html

                      Аз съм пазарувал от този сайт, както и колеги. Дали ще мине през митница или не е въпрос на късмет, когато доставката е по обикновената поща. За сметка на това е бавно. Моя дойде направо в пощата, на колегата - в митницата.
                      Колкото до приложенията за фенерче, камера и т.н., такива има в излишък в Google Play. Аз например ползвам https://play.google.com/store/apps/d...ulcontrol.free Това създава допълнителна лента отгоре в статус бар-а (когато се плъзне надолу), в която има бутончета за вкл./изкл. на WiFi, 3G, фенерче, звук, Wifi hotspot, Bluetooth и всякакви такива.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

                        Кое е по добре? Хардуерен бутон, който от sleep mode включва фенера или софтуерно фенерче, което освен че яде паметта, трябва и през половината меню да минеш за да го включиш. Не съм намерил досега фенер(софтуерен) който да се активира от хардуера.
                        Последно редактирано от skitnik; 18-12-13, 22:52. Причина: пояснение
                        I get High by going Down

                        Коментар


                        • #13
                          От: Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

                          Има - някои от евтините Нокии имат възможност за включване на фенерчето от клваиатурата със задържане на бутон.
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

                            Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
                            Кое е по добре? Хардуерен бутон, който от sleep mode включва фенера или софтуерно фенерче, което освен че яде паметта, трябва и през половината меню да минеш за да го включиш. Не съм намерил досега фенер който да се активира от хардуера.
                            имам самсунг xcover2 фенерчето се включва като задържиш бутона за volume+ за няколко секунди.
                            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Lenovo S750 Smartphone WATERPROOF - впечатления?

                              Не съм се изразил правилно, може би. За софтуерен фенер говоря. Имах xcover - супер фенер.
                              I get High by going Down

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X