Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добър защитен калъф за 4s?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добър защитен калъф за 4s?

    По една или друга причина се налага да ползвам @йфон 4s. Много бой е отнесъл, но днес падна от габината на един Магнум на бетона с подскоци. Казах си, че и сега ако е оживял ще му купя добър бъмпър. Обиколих два магазина днес но нищо не ми хареса. Гледах и в Кир0в някакви мега специални, но и те не ми харесаха. Приятел ползва Грифин, много е добър, но е много обемист за моя начин на работа.

    Та питането е, някой ако е попадъл на подобен, кейс, бъмпър или каквото е там, да казва да не правя същите грешки, защото нямам никакво време да обикалям да търся. По сайтовете нищо не ми хваща защото на картинка е едно а на яве друго. Идеята е да пази от удари, за водо и прахоустойчивост ползвам различни кейсове. Този ми трябва за по цивилен....
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

  • #2
    От: Добър защитен калъф за 4s?

    Няколкото последни смартфони ги обзавеждам със силиконови калъфи и предпазват учудващо добре въпреки, че са тънки. А грипа е страхотен - лепнат за ръката...
    Предполагам, че нещо от този род ще ти бъде удобно...
    Достатъчно малко е за да не пречи ако си сложиш телефона в джоба...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #3
      От: Добър защитен калъф за 4s?

      Подобно търся. Мерих един такъв, китайче някакво, но беще много зле като изработка. От къде мога да взема такъв качествен знаеш ли?
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        От: Добър защитен калъф за 4s?

        До какви пари?

        Дифендьр на Бобьра ползвам аз и проблеми нямам,но е като замаскирана тухла.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Добър защитен калъф за 4s?

          Дай линк на това. За пари не съм мислил. Тоя в Кир0в беше къде 120, Грифина е около 60, но и той е тухла, затова не ми хареса...
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #6
            От: Добър защитен калъф за 4s?

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:otterbox-defender-iphone-schematic.jpg
Прегледи:1
Размер:44.4 КБ
ID:5517653

            Внимаваш,че има ментета





            http://www.otterbox.com/iPhone-4/4S-...Fed_QgodnywAnQ

            Аз сьм с такива четвьрта година вече,за Айпада имам,за на детето минито,за малкия Айпода.......до момента всичко все още мьрда,трескат ги от време на време ма деца,кво да прайш. WebRep


            currentVote


            noRating
            noWeight
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Добър защитен калъф за 4s?

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              Дай линк на това. За пари не съм мислил. Тоя в Кир0в беше къде 120, Грифина е около 60, но и той е тухла, затова не ми хареса...
              Колега, тези ги гледах в Дигитален център: http://dice.bg/search.php?text=softshell%204s
              Иначе за смартфоните вземам за пореден път китайци по около 15лв... И държат по над 4г без следа от експлоатация...
              Но е важното да бъдат от по-твърдите силиконови (не чак като пластмаса)...
              Защото по-еластичните лесно се разтягат и стават неизползваеми...

              П.С. въпреки всичко бих пробвал да избера в магазин, а не онлайн... За да видя наяве дали ме устройва конкретния вариант.
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #8
                От: Добър защитен калъф за 4s?

                Аз моя HTC HD го носих 4 години с калъф на Krussel.Естествена кожа е,много елегантен и ми беше супер удобен защото мога да го нося на кръста!Мразя да ми се мятка по джобовете!И докато беше с него телефона беше като нов!
                TLC 120 Prado
                Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X