Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

    Сега в крайна сметка този самсунг читав ли е. Трябва ми някакъв телефон за служебен, да държи на дъжд и локви. Имам телефон с глобулска карта, но ми трябва още един, сега от виваком този самсунг е на далавера с абонаментен план и се замислям. Нещо ме разубедиха за CAT...
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • #32
      От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

      Дали има меню на български?

      Коментар


      • #33
        От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

        Аз си го взех в събота за втори телефон, че ми писна от Windows на телефона. По снимките си мислех, че е гумиран, ама се оказа изцяло пластмасов и то някаква лъскава пластмаса дето хич не ми хваща доверие. Щом обаче, няма проблем с паданията, нека да си е пластмасов. Ще видим. Дизайна му иначе не е никак лош. Вече може да се купи и за 290лв, така че си мисля за тези пари си е добре.

        Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
        Дали има меню на български?
        Има. Все пак е с Андроид 4.1.2.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #34
          От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
          Аз си го взех в събота за втори телефон, че ми писна от Windows на телефона. По снимките си мислех, че е гумиран, ама се оказа изцяло пластмасов и то някаква лъскава пластмаса дето хич не ми хваща доверие. Щом обаче, няма проблем с паданията, нека да си е пластмасов. Ще видим. Дизайна му иначе не е никак лош. Вече може да се купи и за 290лв, така че си мисля за тези пари си е добре.



          Има. Все пак е с Андроид 4.1.2.
          Колега,къде го има за 290 лв?
          гранд чероки лимитед 5.2 V8

          Коментар


          • #35
            От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

            Пишеш в Google Samsung Galaxy Xcover 2, даваш му да търси само в български сайтове и си избираш някой магазин. Даже откъдето го взех аз вече е 277лв.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #36
              От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

              ...даже 273 лева!

              Коментар


              • #37
                От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                Баси как съм се набутал....,аз го взех от един Техно.. магазин на почти двойна цена.
                0884 987 137
                В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                Коментар


                • #38
                  От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                  Актуална цена 279лв от Глобул с преподписване на договора.(толкова е и в доста виртуални магазини без никакви обвързвания) Някой да има вече драскотина по дисплея?Питам защото ме посъветваха да сложа защитно фолио но ми се струва малко излишно след всички ревюта които изгледах.
                  http://vbox7.com/play:398e8b82

                  Коментар


                  • #39
                    От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                    След около 7 месеца използване - няма драскотини още.И наистина е водоустойчив - тестван два пъти (първият път с малко сърдечен трепет).
                    o888 37 63 69

                    Коментар


                    • #40
                      От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                      Телефона е наистина здрав,малко съм разочарован от батерията но явно така е с този клас телефони,трудно изкарвам 3 дни с вкл.3G. Няколко пъти вече неволно вкл. фенерчето. Друго за сега нямам като забележка.
                      http://vbox7.com/play:398e8b82

                      Коментар


                      • #41
                        От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        Аз съм много доволен Ето как го тествахме, заедно с Galaxy S4 Activ
                        Не мисля, че в реалния живот ще му се случат толкова злини на куп

                        Ъпвам малко стара тема, но искам да попитам - защо сте стегнали телефоните с опашки... щот при падане много лесно им се отварят капаците ...нали

                        Коментар


                        • #42
                          От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                          Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                          Ъпвам малко стара тема, но искам да попитам - защо сте стегнали телефоните с опашки... щот при падане много лесно им се отварят капаците ...нали
                          Не! Капака не пада лесно, даже много трудно се сваля, щипките държат яко, не е това причината...
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • #43
                            От: Samsung Galaxy Xcover 2 - Споделям опит

                            Моите две забележки към този телефон, са две:
                            - малко вътрешна памет, която след 2-3 инсталирани приложения свършва;
                            - Android 4.1.2, който е без възможност за инсталиране на приложенията в картата памет, като за този телефон няма налична по-нова версия, а root-ването няма особен ефект за решаване на проблема.
                            Казано по друг начин, за телефон става, за мобилен комуникатор - не.
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X