Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    Май не са пуснали кранчето до край мтел?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Cg3jz7NU4AAw7di.jpg
Прегледи:1
Размер:54.0 КБ
ID:5711911
    Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

    - Ясен

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Ами да - сутринта гледам в офиса е тръгнал 4G, а скоростта вместо снощните 21Мбпс на 3+G се е променила на около 6Мбпс при 4G
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        Да не би числото показва какъв е делителя - скоростта делена на 3, скоростта делена на 4.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          Ще заплащам ли допълнително, за да мога да ползвам 4G?

          Не, през първите три месеца от старта на 4G мрежата на Мтел (25 април –31 юли) всеки, който разполага с мобилно устройство(смартфон или таблет) и SIM карта, които поддържат 4G и е в обхвата на 4Gмрежата на Мтел, ще има достъп до 4G без допълнително заплащане. Ползването на мобилен интернет в 4G мрежата се таксува според ценовите условия за ползване на мобилен интернет в абонаментия ти план. Условията за ползване на услугата след изтичане на тестовия период ще обявим допълнително.

          След три месеца да не забравите да си изключите 4G-то, че да не се изненадате неприятно в стил Ментел.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Да не би числото показва какъв е делителя - скоростта делена на 3, скоростта делена на 4.
            Показва пропорционално телесното тегло на маймуните, висящи на все един и същи клон.

            п.п. ум не ми побира що не си пуснат по-прилична свързаност навън. Нищо не им струва на фона на останалите напъни. Това за всички оператори.

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              Трафика на Теленор не се плаща като допълнителна услуга само защото е 4G а не е 3G например.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                п.п. ум не ми побира що не си пуснат по-прилична свързаност навън. Нищо не им струва на фона на останалите напъни. Това за всички оператори.
                Защото рекламата на 4G е много по-ефективна от рекламата на "външна свързаност". Народа е дал пари за телефон на който пише 4G, а ползва само 3G. Ти представяш ли си минавката. Сега всичко си е на мястото. Каквито потребителите, такива и рекламните инвестиции.
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  Потребителите ги знам. Ама да обявиш пускане на 4г и интернетът да се забави тройно - бая реклама трябва за да го замаже.

                  Коментар


                  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                    То който се вързал - вързал. Ще мине малко време, ще се кротнат хората да пробват и ще се върне на старото положение. Въпросът е да дойдат нови потребители.
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      Това е при мен от мтел, не знам бързо или бавно е. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:speed test.jpg
Прегледи:1
Размер:57.0 КБ
ID:5711967
                      TERRANO2 R20; ZD30; WAGON; `04
                      www.kamino92.com

                      Коментар


                      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        Добро постижение за 3г

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                          ...А като впечатления от тях - цигани на циганите. Такси и таксички, и само ако има как да ти "извият ръцете". Ама те хубавите неща се връщат...
                          Чудех се, дали малко не съм "пресолил манджата". Май не съм.
                          Тия дни ще си махнем за сбогом със зелено-синия оператор. Вероятно, съвсем случайно, от няколко дена нямам 3G. Може би трябва да използвам 2G.
                          Как беше - хубавите неща...
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            Аз от няколко дена на Виваком имам проблеми с нета

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              Вече всички с 4G.
                              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                              Коментар


                              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                                Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                                да, но до 31 юли е гювеча, после ще се плаща, а аз не намирам как да го спра
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X