Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате и защо?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

    От 2003 със сигурност.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

      Нещо немога да ги копирам,затова пиша накратко
      Месечна такса 1.47 лв. Безплатни минути без ограничение в група и 0.25 ст.към всички на минута
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

        Такса 2.95 лв. 80 мин.към всички безплатно ,неограничени в група и бизнес абонати в мтел
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

          18 лв.такса 1000 безплатни мин.към всички. Без ограничение в група и бизнес
          абонати,0.10 ст. След изчерпване към всички.

          Има и по евтини,но това на кратко,избрах този от 18 лв.
          За още 5 лв.интернет 1 гб.на макс скорост
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

            15,00 лева, 1000 минути към всички + 2000 MB интернет от Виваком на максимална скорост ме накараха да сложа край на 14 годишна връзка с Мобилтел считано от 11.09.2015. Последните 2 години бяха голяма мъка с Мтел.

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

              Виваком - такса 5лв. 600 мин. към всички от виваком, неизговорените се натрупват до 900 минути за следващ месец.
              Глобул - такса 8 лв. 2000 мин. към всички от глобул.
              Засега! Договорите са ми изтекли преди година-2 и карам месец за месец. Официално такива програми няма.

              Коментар


              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                В собствената мрежа не е интересно
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                  Първоначално публикуван от CBET Преглед на мнение
                  15,00 лева, 1000 минути към всички + 2000 MB интернет от Виваком на максимална скорост ме накараха да сложа край на 14 годишна връзка с Мобилтел считано от 11.09.2015. Последните 2 години бяха голяма мъка с Мтел.
                  С твое разрешение, колега, имам два въпроса:
                  1. Този тарифен план приложим ли е за Не-бизнес/частни клиенти-абонат съм на свиваком в извъндоговорен период- 12,80лв при 200 мин. към всички мрежи? В интерес на истината, когато ми изтече първоначалния договор, а и доста преди това, служителите, къде по-внимателно, къде по-досадно ми предлагаха нов договор по зомбиращо речитативен начин.така както са индоктринирани и който не буди никакво доверие,така че отказвах- иначе съм изряден платец.
                  2. От скоро имам SGS4 mini и не бях ползвал мобилен интернет, у дома съм на рутер. Та има ли начин, така да се настрои телефона, та да не меша двата източника на интернет и да имам реална представа за изразходения свивакомски обем,който ще ползвам извън дома, и да се вмествам в лимита? Извинявам се, за свръхлаишкият въпрос, но съм срамно бос в материята.
                  Благодаря за всяка полезна информация получена тук- на свиваком-ците не вярвам.
                  ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

                  Коментар


                  • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                    По точка 1 и аз се интересувам цената с ддс ли е ?
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                      И така.

                      Абонаментният план се казва VIVACOM Net&Call XL и нормалната му цена е 29.99 с ДДС, в която се включват:

                      - 600 минути разговори към всички мрежи в България с тарифиране 60/60, след изчерпването им се таксуват 0.18лв/минута
                      - 1000 MB трафик в часовият диапазан от 10:00 до 22:00, след изчерпването се лимитира на 128Kbps
                      - 1000 MB трафик в часовият диапазон от 22:00 до 10:00, след изчерпването се лимитира на 128Kbps

                      Понеже се прехвърлям от друг оператор във Виваком ме включват в стартова промоция Net & Call XL 2015 с договор за 24 месеца като цената става 14.99лв. и ми добавят бонус +2 Х BG § Europe L (още 2 Х 200 = 400 минути към вички в БГ и разговори към ЕС и Зона 1)

                      Финално нещата изглеждат 1000 минути към всички, от които в първите 400 имам включени и минути към ЕС и Зона 1 (САЩ, Канада,...), 2000 МB интернет на максимална скорост (разделени според договора 1000 дневни + 1000 нощни) за 14.99 лв. с ДДС.


                      Надявам се да съм бил максимално изчерпателен (гледам си и договора).


                      В интерес на истината Теленор също предлагат 1000 минути и 2000 МБ за 15.00 лв. с ДДС (отново за пренесен от друг оператор номер), но за да ми активират роуминга ми поискаха депозит в размер на 120.00 лв. и за това отидох във Виваком - където не ми поискаха нищо.


                      А контра предложението от Мобилтел беше 1000 минути + 1000 MB за 15.00 лв. с ДДС и то след като ме мотаха половин час в техният офис, разиграваха се циркове да звънят на някого си, който "специално за мен, понеже съм им абонат от 14 години, понеже имам относително висока средно месечна сметка и съм безпроблемен платец и т.н. ...". Ала-бала - глупости общо взето. Ядосаха ме и с куртоазията и театъра който играха, че да чакам обаждане от "моят личен мениджър". Само за протокола за 4 години съм абонат на мобилен оператор в Румъния и от 2-рата година при преподписване ми дават бюджет от 250 ЕУР, които мога да изхарча за апарат от тях. Та ако Виваком се издънят с предложенията след 2 години, ще опитам и Теленор ;-). И последното което ми направи впечатление е че в офиса на Мобилтел имаше още един клиент освен мен, който подаваше жалба, в офиса на Теленор нямаше никой - т.е. бях сам, а във Виваком имаша доста хора (подписваха договори, купуваха апарати) и се наложи да почакам. Не ме разбирайте погрешно, изобщо не ги харесвам и Виваком. Дори тръпна докато дойде първата фактура въпреки, че гледам договора и се чудя къде е врътката?!


                      Първоначално публикуван от old tramp Преглед на мнение
                      2. От скоро имам SGS4 mini и не бях ползвал мобилен интернет, у дома съм на рутер. Та има ли начин, така да се настрои телефона, та да не меша двата източника на интернет и да имам реална представа за изразходения свивакомски обем,който ще ползвам извън дома, и да се вмествам в лимита? Извинявам се, за свръхлаишкият въпрос, но съм срамно бос в материята.
                      Благодаря за всяка полезна информация получена тук- на свиваком-ците не вярвам.
                      Колега, като си настроиш достъпа към Wi-Fi домашната мрежа на телефона, когато си в нейният обхват Андроида я пуска с приоритет пред мобилната мрежа на оператора. Т.е. докато си във вас телефона ти ще ползва интернет през домашният ти рутер и едва когато излезеш от неговият обхват телефона ще се прехвърли автоматично трафика на данни към мрежата на мобилният ти оператор. Разбира се за целта Wi-Fi на телефона ти трябва да е включен.
                      Последно редактирано от CBET; 15-09-15, 20:47.

                      Коментар


                      • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                        [QUOTE=CBET;2825541]И така. Абонаментният план се казва VIVACOM Net&Call XL и нормалната му ...

                        Благодаря!
                        ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                          Първоначално публикуван от CBET Преглед на мнение
                          В интерес на истината Теленор също предлагат 1000 минути и 2000 МБ за 15.00 лв. с ДДС
                          Аз от скоро съм на тази тарифа с три номера от Виваком. Първата фактура излезе и врътка няма. За 2000МБ разпределение по време няма. 1000 национални минути дори са ми много но е по спокойно като ги има. Нямам предплатени СМС-си но не ми трябват. За 24-те месеца договор има допълнителна резерва от 400минути и 4000МБ.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                            Още от 2000 г. някъде съм си имам номер на МТел, който го ползва жената, тъй като не исках да го закрия, бе на минимална такса (която вече не е минимална), тъй като основно съм на Теленор от години. Та мелето е пълно: имам карта на Теленор, жената има на Теленор и 2-те деца също. Отделно имам домашен телефон на Теленор, още един, който го ползва тъщата (но си го и плаща) и както казах друг на МТел. Имам и служебен на Мтел, а жена ми служебен на Виваком. Тя ходи с два телефона, които са си нейни, единият е Дуос с две карти-Мтел и Теленор, а другият е със служебната на Виваком. Аз също съм два лични тела мои си (щото апарати от службата нъцки), с по една съответно лична карта на Теленор и една сл. на Мтел. Децата са си с по един Теленор, а вкъщи този не го ползваме домашния, освен да ни буди заедно с другите, ако някой нещо не звънне.........ама и 2 лв. само му е таксата има и към 50 мин. май, щото много абонаменти към тоя Теленор.
                            Плановете на Теленор си ни пасват, защото имаме много минути към негови абонати и въобще и не ги доближаваме до максимума. Децата ей така им отиват, защото ние обикновено им звъним. Когато пък трябва да звъним на други оператори, естествено го правим от служебните То пък и толкова чак не сме се раззвънели!
                            SUV

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                              Аз от скоро съм на тази тарифа с три номера от Виваком. Първата фактура излезе и врътка няма. За 2000МБ разпределение по време няма. 1000 национални минути дори са ми много но е по спокойно като ги има. Нямам предплатени СМС-си но не ми трябват. За 24-те месеца договор има допълнителна резерва от 400минути и 4000МБ.
                              И аз от почти месец съм на този план и тарифа. С нета нямам ядове, сега след седмица като излезе фактурата ще видим дали всичко е наред. Но гледам колегата disko04 пише,че няма ядове, да се надявам и при мен да е така.

                              И ние преминахме от МенТел на виваком, понеже последните месеци сметки от по 40-50лв, при положение,че преди това не са надвишавали 30лв.

                              Коментар


                              • От: Кой мобилен оператор ползвате и защо?

                                Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                                И аз от почти месец съм на този план и тарифа. С нета нямам ядове, сега след седмица като излезе фактурата ще видим дали всичко е наред. Но гледам колегата disko04 пише,че няма ядове, да се надявам и при мен да е така.

                                И ние преминахме от МенТел на виваком, понеже последните месеци сметки от по 40-50лв, при положение,че преди това не са надвишавали 30лв.
                                Сега съм на Теленор, а преминах там от Виваком. Така че това което пиша се отнася за Теленор.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X