Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Google Play Магазин-Проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Google Play Магазин-Проблем

    Здравейте Колеги, незнайно защо Gogle Play-а се бъгна, според мен след актуализация някаква. И Аз ката виден хакер, реших да върна заводската версия. Е да ама не. Изчезна от "Диспечер на приложения", на дисплея си стои иконката, но не може да се отвори.
    Намерих някакъв "магазин" в чичо гугъл и не иска да го инсталира, пише че нямам устройство което е съвместимо с това приложение.
    Телефона е Galaxy S4. Ако може някой да ме осветли ще съм много благодарен.
    Последно редактирано от Preslav Peychev; 14-08-13, 13:02. Причина: редакция заглавие
    MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
    (А1+)
    О877ООО98О

  • #2
    От: Gogle Play- Магаэин

    Дава ли някаква грешка като се опитваш да го отвориш или просто не иска? Коя версия се опита да инсталираш?
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #3
      От: Gogle Play- Магаэин

      След като започна да не може да актуализира другите програми (нали го прави чрез Gogle Play) разбрах че се е бъгнал, пишеше че гугле...там нещо си не отговаря, и аз от "диспечер на приложения" реших да отменя актуализацията. Да но като го натиснах, ме попита наистина ли искам да върна заводската версия на тази програма, и аз натиснах продължи. После вече я нямаше в диспечера, но в началния екран си стои иконката.
      MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
      (А1+)
      О877ООО98О

      Коментар


      • #4
        От: Gogle Play- Магаэин

        Абсолютно същата история и при мен на Самсунг Ноте от вчера. И аз се опитвам да го подкарам, но без резултат.
        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

        Коментар


        • #5
          От: Gogle Play- Магаэин

          Един приятел преди малко ми се оплака от същото при Галакси С2... нещо става явно. С Нексуса нямам проблеми.
          Я пробвайте да изтеглите последната версия от тук: http://www.androidpolice.com/2013/07...y-store-4-2-3/
          Ако не стане, за друго освен Фактори Ресет не се сещам.
          С последните версии на софтуера ли сте?
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • #6
            От: Gogle Play- Магаэин

            Току-що проверих - с Galaxy Note II - нямам никакви грижи, дори си ъпдейтнах 4-5 приложения безгрижно...
            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

            Коментар


            • #7
              От: Google Play Магазин-Проблем

              Инсталиране на най-новия плей не помогна. Всичко си работи, но без гугъл.плей.
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • #8
                От: Google Play Магазин-Проблем

                Понеже пробвах на С2ката, която до преди малко беше при мен, да чистя кеша на приложението, и това не помогна. След Фактори Ресет всичко изглежда добре за сега. Ако решите да ме последвате, правете един бекъп на важните приложения, свалете снимките на компютъра и ресвайте до заводските настройки. Дано се оправи така, че ако не стане, ще си трябва гугъл съпорт.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • #9
                  От: Gogle Play- Магаэин

                  Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                  Абсолютно същата история и при мен на Самсунг Ноте от вчера. И аз се опитвам да го подкарам, но без резултат.
                  За Ноута ако си пипнал без да искаш настройките за незрящи-става сложна история.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Google Play Магазин-Проблем

                    Не мога да сваля този файл от линка на Преслав. Това с с "кеша" го пробвах, без резултат. "Резултат" имаше от "деинсталиране на актуализациите", и той беше, че изчезна приложението от Диспечера.
                    При мен като пусна интернета и след няколко секунди ми излиза "com.google.prooces-спря".
                    MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                    (А1+)
                    О877ООО98О

                    Коментар


                    • #11
                      От: Gogle Play- Магаэин

                      Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                      За Ноута ако си пипнал без да искаш настройките за незрящи-става сложна история.
                      На мен започна да ми излиза едно око в средата на екрана, ту в едната страна на едно квадратче, ту в друга (маи зависи лицето от която страна на дисплея е), мислиш ли че може да е от тези настройки?
                      MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                      (А1+)
                      О877ООО98О

                      Коментар


                      • #12
                        От: Gogle Play- Магаэин

                        Първоначално публикуван от ТониМонтеро Преглед на мнение
                        На мен започна да ми излиза едно око в средата на екрана, ту в едната страна на едно квадратче, ту в друга (маи зависи лицето от която страна на дисплея е), мислиш ли че може да е от тези настройки?
                        Аз по настройки не съм пипал. Но и на мен ми излиза това око, но не мисля, че е от него. По същият начин ми пише че гугъл...... спря.

                        Бях пет дни в чужбина без нет, на друг оператор и ползвах отворени уай-фай мрежи, та мислех, че може и от това да е, амс не....

                        Когато се деинстслират актуализации, изчисти се кеша и данните, се опитва да захапе, но не докрай. Някоя програма за изчистване стабилно и на фабричната версия на плея и после да се качи на ново?
                        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                        Коментар


                        • #13
                          От: Google Play Магазин-Проблем

                          Май се иска руут за пълното премахване.
                          Мога да ви кажа как да си го покажете в диспечера на приложенията, ако сте го скрили?
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар


                          • #14
                            От: Gogle Play- Магаэин

                            Първоначално публикуван от ТониМонтеро Преглед на мнение
                            На мен започна да ми излиза едно око в средата на екрана, ту в едната страна на едно квадратче, ту в друга (маи зависи лицето от която страна на дисплея е), мислиш ли че може да е от тези настройки?
                            Аз така без да искам съм му дал настройки за незрящи и стана на талпа.
                            Не иска нищо да прави. Отивам по центъра да търся офиси на мобилните и влизам в първия
                            казах им проблема и там една девойка вика...сега ще го оправя.
                            И тя така объркала своя и доста си играла докато разбере какво е.
                            От нея чух да казва че има настройки за незрящи.
                            Екрана го отключи като барабанеше с няколко пръста по него.
                            Друго няма какво да се случи на такъв телефон.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Gogle Play- Магаэин

                              Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                              .

                              Когато се деинстслират актуализации, изчисти се кеша и данните, ........
                              Е да де, аз първо пробвах с изчистване на кеша и данните, и след това с актуализациите, и чак тогава изчезна и от диспечера.
                              MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                              (А1+)
                              О877ООО98О

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X