Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой има ли опит с ALLVIEW P5 ALLDRO или други телефони с 2 СИМ карти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой има ли опит с ALLVIEW P5 ALLDRO или други телефони с 2 СИМ карти

    Имам интерес към ALLVIEW P5 ALLDRO. Някой работил ли е с него и може ли да даде съвет, защото цената ми се струва нереално ниска, гледайки други в същият технически диапазон. Много ми е важно бъдещият ми телефон да може да работи с две СИМ - карти......
    Последно редактирано от Preslav Peychev; 11-06-13, 21:27. Причина: Линк, редакция на заглавие
    LZ3YG

  • #2
    От: Някой има ли опит с това.........

    Разгледай Acer Galant Liquid Duo Идва до БГ за 2 дена за малко под 300лв.

    Коментар


    • #3
      От: Някой има ли опит с това.........

      Ми то в магазина има доста на подобни цени
      Престижо и тези другите китайци как бяха
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Някой има ли опит с това.........

        Вики, благодаря за съвета. Малко ми куца английският погледнах това, което ми предложи чичко Гугъл, но утре на работа ще се справя по успешно. Не ми харесва обаче това че се произвежда в Чайна брат....
        LZ3YG

        Коментар


        • #5
          От: Някой има ли опит с това.........

          Дават го с хубав процесор и доволно рам, само да не дава хардуерни дефекти.. Иначе показателите и екстрите са добре..Дизайна си е твое решение, но и той е хубав.. Аз лично съм скептично настроен към дуал сим, щото доста счупени съм видял.. Дано имаш късмет!

          Коментар


          • #6
            От: Някой има ли опит с ALLVIEW P5 ALLDRO или други телефони с 2 СИМ карти

            Няма защо. Ако искаш повече инфо пиши на лично или скайп.

            Коментар


            • #7
              От: Някой има ли опит с ALLVIEW P5 ALLDRO или други телефони с 2 СИМ карти

              Имам престижио 4040 ,за цената си отличен телефон с много възможности,недостатъци,лаком за батерия,един ден трудно изкарва а аз говоря много и през двете карти и има нон стоп интернет както и скайп и много други онлайн проложения,ползвам ексел и целия ми офис е в джоба,прецака ми се говорителчето за звънене...гъгне инъче си звъни ама има две години гаранция....Друг проблем няма за сега !
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #8
                Re: Някой има ли опит с ALLVIEW P5 ALLDRO или други телефони с 2 СИМ карти

                Имам престижио 4040 ,за цената си отличен телефон с много възможности,недостатъци,лаком за батерия,един ден трудно изкарва
                Спокойно те и тези по над 1000 лева трудно изкарват по един ден с много ползване и ръчкане

                Коментар


                • #9
                  От: Някой има ли опит с ALLVIEW P5 ALLDRO или други телефони с 2 СИМ карти

                  Разгледай и модела на Gigabyte Gsmart RIO R1, както и други телефони от същата компания. Много добри показатели, пак двуядрен. Добър процесор сравнително и добро GPU. Цената е по-ниска даже от това китайче дето си посочил. То верно и тоя е правен в Китай, но съм имал достъп до предишни модели правени от Gigabyte но за Windows Mobile базирани телефони и мога да твърдя че и сглобката им е доста добра. Масовите китайски боклуци като Престижио и другите ребрандирани китайчета не могат да се похвалят със същото.
                  Ако потърсиш из гугъл ще намериш и едно добро ревю на български за него.
                  Последно редактирано от icpart; 12-06-13, 07:10.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Някой има ли опит с ALLVIEW P5 ALLDRO или други телефони с 2 СИМ карти

                    Аз силно ти препоръчвам да не използваш телефон с две сим карти. В най-важните моменти ще те предаде, никога няма да запомниш коя карта коя е, а гъгненето и липсата на обхват ще станат ежедневие за теб. Вземи си два smartphone-а по 500 лв. и си живей живота. Батериите пак ще зареждаш всяка вечер, но поне ще имаш връзка. Номерата ако трябва да са синхронизирани - става ужасно лесно.
                    ;-)
                    Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                    нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                    Коментар


                    • #11
                      От: Някой има ли опит с ALLVIEW P5 ALLDRO или други телефони с 2 СИМ карти

                      Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
                      Аз силно ти препоръчвам да не използваш телефон с две сим карти. В най-важните моменти ще те предаде, никога няма да запомниш коя карта коя е, а гъгненето и липсата на обхват ще станат ежедневие за теб. Вземи си два smartphone-а по 500 лв. и си живей живота. Батериите пак ще зареждаш всяка вечер, но поне ще имаш връзка. Номерата ако трябва да са синхронизирани - става ужасно лесно.
                      Това важи ли за всички двусимки било то маркови и немаркови смартфони?
                      Питам защото никога съм нямал достъп до подобен телефон.
                      То като ще да мъкне 2 смартфона е безмислена работата тогава, един смартфон а другото обикновен глупав телефон хем ще е по-малък хем ще си държи цяла седмица батерията със сим картата която ти е най-необходима

                      Коментар


                      • #12
                        От: Някой има ли опит с ALLVIEW P5 ALLDRO или други телефони с 2 СИМ карти

                        Първоначално публикуван от icpart Преглед на мнение
                        Това важи ли за всички двусимки било то маркови и немаркови смартфони?
                        Питам защото никога съм нямал достъп до подобен телефон.
                        Трънки мариновани. Аз па ползвам само такива и на - проблем йок
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #13
                          От: Някой има ли опит с ALLVIEW P5 ALLDRO или други телефони с 2 СИМ карти

                          Подкрепям Търтей-я. Аз съм Dual SIM супер куча марка и вече 4-та година този телефон не се изключва /работи денонощно/ и не е дал никакви неудобства или проблеми.
                          От Нова Година насам се оглеждам за да го сменя, че батерията вече почна да сдава багажа, ама от ровичкането до тук едно със сигурност стана ясно - с голям дисплей, BT, WiFi и др. батерията даяни ден, мах. ден и половина - без значение от марката. Така, че smartphone - удобство, Android, touch screen, гъзи-бъзи и пр. - 1 ден батерия.
                          Разни Nokia-ий, и Samsung-чета с прости дисплеи - повече живот на батерията, но пък няма OS :0(.
                          Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
                          Бахти, как се изказах...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Някой има ли опит с ALLVIEW P5 ALLDRO или други телефони с 2 СИМ карти

                            Хубавото нещо,което ме радва при този телефон, ALLVIEW P5 ALLDRO, е че се сглобява в братска Румъния и се контролира не от румънци или китайци......... Също така разбрах, че и батериите са на цена около 30 лв. и се доставят много лесно и бързо. Батериите също не са китайски. ...Пожелайте ми успех, мисля да рискувам...Ще споделя впечатления.
                            LZ3YG

                            Коментар


                            • #15
                              От: Някой има ли опит с ALLVIEW P5 ALLDRO или други телефони с 2 СИМ карти

                              Вземай с две сим карти ,удобно е и още как !Сума ти години носих по два и три телефона,особенно в командировка ,това е мъка !
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X