Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем при включване на Samsung Galaxy S2 plus

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем при включване на Samsung Galaxy S2 plus

    Помогнете да се разбера с тая електронна гад! Телефона е на малко повече от месец.
    След свързване към Wi-fi се изключи и сега изобщо няма и намерение да се включва.
    Всъщност включва се но само ми показва надписа с модела и до там. Не зарежда нищо по-нататък.
    Разгледах андроид форума направих каквото са писали та: Volume up+start button+master button и после reboot, ама трънки.
    Казват, че може да е и от волтажите на батерията, но все пак дайте някакво идея, ако може да е нещо елементарно. Иначе утре ще се ходи в Глобул пък аз с тях не се обичам нещо особено...
    Сега съм го сложил на зарадното и чакам, но като се изключи батерията беше на около 70%

  • #2
    Re: Проблем при включване на Samsung Galaxy S2 plus

    ЗА Сервиз си - елементарно решение няма. Щом си направил ресет - друго няма какво да се направи за момента.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем при включване на Samsung Galaxy S2 plus

      Успяваш ли да влезеш в рековърито на телефона откъдето се ресетва и ако така си стои и работи без например да се самоизключва проблема може и да е софтуерен. Може да му се наложи и наново префлашване на софта, но ако телефона е в гаранция по-добре не се занимавай с глупости и го носи в сервиза.

      Коментар


      • #4
        Re: Проблем при включване на Samsung Galaxy S2 plus

        Да ви благодаря за отделеното внимание.
        След седмица седене в сервиза телефона е отремонтиран (било нещо софтуерно-ти да видиш ) и днес си го взех от тях. Сега му сложих 16 ГБ SD да видим как ще му понесе.

        Коментар


        • #5
          От: Re: Проблем при включване на Samsung Galaxy S2 plus

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          ЗА Сервиз си - елементарно решение няма. Щом си направил ресет - друго няма какво да се направи за момента.
          Това ми напомня моя ХТЦ..
          Никола, прави ли опит да руутваш?
          А иначе, както казва Дани - сервиз.. Разпояват му паметта и индталират фър-а на ново, ако не се лъжа..
          Ако си правил опит да го руутваш забрави за гаранцията и отивай при майстор.. Ако няма на кой да се довериш, прати ми го,аз ще го правя при човека, който съживи моя..


          Извинявам се за поста.. Не прочетох последното мнение..

          Коментар


          • #6
            Re: От: Re: Проблем при включване на Samsung Galaxy S2 plus

            Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
            Това ми напомня моя ХТЦ..
            Никола, прави ли опит да руутваш?
            А иначе, както казва Дани - сервиз.. Разпояват му паметта и индталират фър-а на ново, ако не се лъжа..
            Ако си правил опит да го руутваш забрави за гаранцията и отивай при майстор.. Ако няма на кой да се довериш, прати ми го,аз ще го правя при човека, който съживи моя..


            Извинявам се за поста.. Не прочетох последното мнение..
            Не, не съм го пипал по никакъв начин, отиде на сервиз(даже и се върна де)... Иначе благодаря за предложението!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X